Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 11:15 pm

Asa vine și ziua următoare in care Raven cu Damian aveau un nou antrenament cu Jimin. Fata se trezește devreme, mănâncă bine pentru ea și copil ca să nu dea semne de slăbiciune și se schimba în haine de antrenament înainte sa plece de acasă. Apoi ia mașina și pleacă pana sa se trezească ai ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 11:20 pm

Jimin ii aștepta pe copii în locuința lui, ca știa că vor venii. Damian își poartă costumul de antrenament și zboară de acasă dis de dimineață. Akame il simte, dar nu comentează nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 11:23 pm

Raven parchează mașina în fata casei blonzilor și pana sa între înăuntru, îl vede pe Damian ca vine în zbor și îl așteaptă afara.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 11:27 pm

Hei, cum a fost la ei tai? intreaba Damian cand aterizeaza, era odihnit si linistit, si mai ales, nu era batut si nu miroase a alte femei!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 11:32 pm

Perfect! Asta simte și Raven când îl îmbrățișează! Destul de bine. Am stat toți împreună și am avut un movie night. Dar înainte Mi-a povestit puțin despre Black. E un zeu într-un corp asemănător cu al lui Papa. A omorât mulți oameni pentru ca ii considera problema planetelor. Îngerii din universul din care e el se tem de el. ii zice pe scurt și îl privește. Trebuia sa știe și el cine e cel care l-a otrăvit cu magie neagră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 11:36 pm

Nu inteleg ce treaba el cu lumea noastra, dar o sa ii facem fata. ii spune pozitiv. Astfel iese si Jimin.Vad ca sunteti echipati. Hai sa mergem. si astfel ii atinge de umeri si se teleporteaza toti trei in marea padure a lui Jimin, plina de cascade, spirite si animale. Ca totusi, nu vrea sa ii strice starea Serenei cu galagia lor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 11:38 pm

E prima oara când sunt acolo și Raven e bineînțeles surprinsa. E un univers magic creat de tine sau? întreabă in timp ce analizează împrejurimile imediat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 11:43 pm

Este padurea familei mele din universul meu natal ca sa zic asa. Aici am copilarit cu Serena si cu Izaya putin. raspunde linistit. Este si vila unde traia cand era el mic. E o poveste ceva mai complicata. Dar pot spune ca v-am chemat aici ca sa va cunoasteti mai bine pe voi. si este pacifist. Asta insemnand ca? intreaba Damian circumspect. Inseamna sa nu te mai retii si sa te lupti cu mine cu tot ce ai ca sa stiu unde esti. Stiu foarte bine ca la turneul eroilor tu doar te-ai prefacut. il ia serios si tare din prima, asa de fata cu Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 11:45 pm

Fata a cam reținut ce e în jurul ei și ce poate folosi în avantajul ei. Ne batem noi doi împreună împotriva ta sau pe rand? îl întreabă neutru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 11:48 pm

Momentan, va luptati cu mine pe rand ca sa va faceti o idee ce stie fiecare, abia dupa va luptati intre voi cand stiti la ce nivel sunteti. si se uita la amandoi. In plus, ar fii incorect ca Raven sa inceapa nestiind nivelul tau real, asa ca tu esti primul, Damian. si se uita la el. Damian ofteaza, nu se astepta sa il ia asa tare. Bine. O sa folosesc ce voiam sa fac initial la turneu. Doar ca nu am avut ocazia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum