Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 4:14 pm

In situatia de fata da. Am primit ordin de la lorzi sa il verific pe Damian la capacitatea lui maxima. Dar avand in vedere ca e muritor, nici nu va trebui sa imi dezvalui aripile. zice usor arogant. Nu ai idee unde pot ajunge, Mikael. zambeste smecher si intra primul in bariera. Asta e o veste noua, Raven. Ma bucur pentru tine si Damian. Sa ai copii sanatosi. ii ureaza pasnic , dar se uita la baieti. Cu ocazia asta a aflat Hope, Eden si Julietta de sarcina lui Raven. Atat de repede? Zau ca nu ma asteptam. Felicitari! si isi ia fata in brate putin timp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 4:28 pm

Trebuia sa stau mai mult cu voi ca vad ca nu ați simțit. O sa am tripleti. și da vestea cu zâmbetul pe buze în timp ce tatăl copiilor ei era ocupat sa îți arate bărbăția și puterea. TRIPLETI?? zice Hope tare, aproape în șoc. Julietta a avut de multe ori sarcini cu mulți copii și e experimentata. Felicitări draga mea. Cat se bat băieții, pot sa îți dau niște sfaturi dacă vrei. la care fetita ei da aprobativ din cap și se teleporteaza împreună pe acoperișul casei de unde vad bine lupta. Hope rămâne cu Ragnar și tatăl ei în casa. Mikael e competitiv ca de obicei. și ofteaza. Își ia un mar din fructiera și îl spală. Mergem și noi sa ne uitam la băieți?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 4:46 pm

Haide. si toti trei ies afara. Astfel toata lumea din casa e afara ca sa vada perechea de argintii cum o sa se lupte. Tu probabil m-ai vazut din timp ce stiu sa fac. Asa ca te las pe tine sa iti arati nivelul ca sa am idee cum sa ma lupt. spune Damian mai cu tupeu, fara frica. Well. Ai si tu dreptatea ta. spune scurt si isi elibereaza aura. Trupul lui Mikael este acoperit de lumina si cand se risipeste , Mikael e in uniforma lui de razboinic. ( alta idee nu aveam cum sa pun poza cu el ) Damian sta putin sa il citeasca putin. Observa ca aura lui e puternica si e mult mai pur ca el, ceea ce e normal. Destul de impresionant. si ia o gura de aer iar la picioarele lui Damian lumini albe si negre si il incercuiesc, acestea ii acopera corpul se tranforma in aura lui grii, de lupta. Ochiul cu semnul se aseamana cu cel de Ghoul iar cel drept straluceste in culoarea albastra, cea a ingerilor. Hai ca nu o sa ma plictisesc cu tine. si cei doi isi lovesc pumnii de provoaca o tornada de energie in bariera lor. Akame simte de acasa lupta. Damian se lupta serios si nu recunosc energia adversarului. Poti sa te uiti pe globul de cristal, Cecilia?
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 4:54 pm

Cecilia îl asculta și face un glob, în același timp în care face și Shirley care simte valul de energie în pământ. Omg, uite o sexosenie. zic mama și fiica în sincron când vad în globurile lor cu cine se bate Damian. Vrei sa mergem acolo sa vedem despre ce e vorba? își întreabă Cecilia soțul, pe un ton total neutru, sa nu dea de bănuit. Shirley in schimb își ia o rochie sexy pe ea și tocuri și striga la Izaya în casa: Iubiiii, eu ma duc pana la casa îngerilor. Ne vedem diseară. apoi se teleporteaza pe acoperiș lângă Julietta și Raven. Ăsta e fii-to? întreabă imediat ca să știe cum îl ia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 4:58 pm

Din partea mea e in regula. si se teleporteaza amandoi langa Hope,Ragnar si Eden. Izaya e cam pokerface,dar o lasa in pace. Se lasa unul pe altul sa se futa si cu altii si le-a cam trecut din gelozie de ceva vreme. Mikael ia distanta de Damian si il ataca cu mai multe sfere de energie alba, Damian contracareaza cu sfere de energie intunecata, ce provoaca o explozie in bariera si e ceva fum. Astia doi sunt niste show-off. mormaie Eden.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 5:03 pm

Băiatul meu se lupta cu un înger? îl întreabă Cecilia pe Eden după ce ajung și ea cu Akame. Pe acoperiș, Raven ii explica lui Shirley cine e tipul și după încep sa discute despre sarcina ei, ca sunt numai mame acolo sus și na.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 5:12 pm

Da, baiatul de acolo este fiul meu, Mikael. El este un inger razboinic si din ce am inteles, Raiul vrea sa vada nivelul de putere al lui Damian. explica pe scurt. Aparent nu pot sa te iau usor. Asa ca imi voi dezvaluii aripile. si aura lui Mikael creste iar din spatele lui apar aripile lui de inger. In plus ii apare sabia lui sfanta. Deci asta ii este nivelul. Sa am grija la stamina mea. iar aura grii a lui Damian creste si el sa fie la nivel cu Mikael. Ingerul zboara catre Damian foarte rapid ca sa il loveasca cu sabia, dar cum eroul nostru e experimentat, ii opreste lama cu ambele palme. Esti destul de pur sa imi opresti sabia cu palmele. Ea de regula raneste orice fiinta malefica pe care o atinge. zambeste scurt. Damian apreciaza complimentul, dar pentru cateva secunde isi foloseste semnatura lui, Kaioken, aura rosie ii acopera corpul si ii creste puterea simtitor de mult. Damian il loveste cu pumnul in stomac de il arunca in cealalta parte a barierei. Imediat dupa ce il loveste, aura rosie dispare. Ce a fost asta? Pentru cateva secunde a fost mult mai puternic decat mine in forma mea de inger. Cand simt ca bariera e prea slaba pentru ei o sa opresc lupta. zice Eden ce ii urmareste atent.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 5:17 pm

Cecilia se uita incantata la luptă. Tine cu fiul ei, normal. Doar ca ii place și de băiatul înger. Hope își face puțin griji pentru fratele ei, dar Raven nu simte același lucru și e de partea lui Damian. Da-i o lecție pentru nesimțirea lui dinainte. zice ea în gând, bucuroasa ca Mikael e pe jos.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 5:26 pm

Adevarul e ca lovitura de dinainte nu a fost fatala, dar la durut suficient cat sa tina minte. Mikael se ridica in picioare si se lupta iar cu Damian. Eroul se fereste de atacurile lui si cand simte ca are unde sa il loveasca, isi foloseste tehnica sa depaseasca puterea lui si sa il loveasca puternic. De apreciat la Damian e ca nu sare sa isi foloseasca semnatura mereu. De ar face asta, ar avea un avantaj scurt dar stamina s-ar termina imediat. il examineaza si Eden. Sunt un inger. Cum poti sa ma depasesti pentru cateva momente? mormaie Mikael deranjat. Se numeste tehnica Kaioken. E o energie ce imi multiplica puterea de cate ori vreau. E alcatuita din sufletul meu si energiile mele. si nu zice dezavantajele, dah. Credeam ca ai vreo transformare sau ceva de genul asta, dar daca asta e tot ce ai, sa vad cum depasesti asta. si pune palmele in fata lui, se formeaza o sfera alba ce absoarbe energie de la natura si creste. Damian isi ia postura lui Eden si isi incarca energia si el, in atacul lui cel mai puternic. Deja e prea mult. zice Eden ce isi face o clona si ii loveste pe argintii de la spate la gat cat sa revina la normal amandoi. Trebuie sa trag tare sa il ajung pe Damian si Raven. Ei doi sunt in alta liga fata de mine si cei din scoala. zice simplut. Si Kaneki a vazut lupta de acasa. Nenorocitul ala a gasit iar o cale sa ma depaseasca.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 5:29 pm

Raven se uita mirata, dar prima fata care ajunge acolo e..
Shirley - care nu are nici o legătură cu vreunul dar se baga în seamă. Ai distrus distracția copiilor. Puteam sa ii mutam pe o planeta goala sa se bata acolo. ii zice lui Eden, apoi se uita la băieți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum