Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 6:23 pm

E putin din amandoua. Fiecare zeu are propria s-a lume unde se evidentiaza spiritul lui. explica logic si scurt ca sa nu ii plictiseasca. Akame-san. Dupa festin ai vrea sa te lupti cu mine putin? Sa vada copii cum se lupta niste profesionisti. Ca pana acum i-am batut la cap dar fara sa le aratam nimic. si bea un pahar de vin la capatul mesei. Akame este surprins, dar ii place ideea. Nu suna rau. intre timp Damian cu Ragnar sunt uimiti. Adevarul este ca Papa si Jimin mereu se jucau cu noi. le zice catre copii de la masa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 6:27 pm

Raven începe sa mănânce câte puțin din fiecare chestie de pe masa. E greșeala lor. Nu ne fac mai puternici dacă doar se joaca. zice indiferent. Ea e mulțumită cu nivelul ei și nu se considera departe de cei doi. După cum se gândise, dacă activează și puterile de zeu, o sa fie cel puțin la egalitate cu ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 7:14 pm

O sa lupt cu o conditie totusi, sa fii in forma ta originala. Ca in vremurile bune. ii zice lui Akame. Brunetul stie la ce se refera, asa ca da doar din cap afirmativ. Jimin cu Akame ies primii de la masa si palatul e acoperit de o bariera puternica. Geamul din camera musafirilor se largeste ca toata lumea sa vada de aproape, ca un televizor. Akame se face in fata blonda de dinainte cu hainele de lupta respective. Ragnar e surpins. De ce Akame-san e acum fata? intreba curios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 7:25 pm

Akame a fost născută fata, doar ca după o vreme a descoperit ca se poate face și băiat, total functional. Și acum pentru ca e împreună cu mine, prefera mai mult rolul de soț. explica ea calm și o privește cu drag pe sora ei. Cu excepția lui Akame, o alta fata nu a mai atras-o niciodată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 7:42 pm

Ce zici sa dam skip la incalzire si sa le aratam copiilor formele noastre adevarate? propune Jimin din prima, ca amandoi isi cunosc nivelul si e pe aproape. Nu am fost nevoita pana acum, dar imi convine. si fiecare isi ia distanta. La Jimin, apar noua semne pentru fiecare bestie cu cozi, acestea isi unesc trupul si sufletul cu vampirul si rezulta forma lui cea mai puternica, de zeu, Hades. Eu nu sunt un zeu, dar am depasit cativa in putere si am propria mea cale. zambeste scurt. Akame inspira adanc iar in pamant apar mai multe imagini cu galaxii diferite, inspira adanc aer in piept iar imaginile se transforma in lumini ce ii acopera tot corpul. Parul devine argintiu, ochii grii iar uniforma e una neagra. Deci am parul alb din cauza ei... spune Damian lung uimit de frumusetea lui Akame. Nu simt nici o putere din partea lor. Dar presiunea lor e uriasa... comenteaza si Ragnar.

Akame:
Spoiler:
Spoiler:
Jimin:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 7:49 pm

Cecilia casca ochii la cele doua bunăciuni din fața ei. Sunt mai sexy decât ma așteptam. Și eu... Am rămas în urma. Trebuie sa schimb asta cumva. Raven e foarte calma și își umple un platou de mâncare și merge la marginea geamului ca să vadă mai de aproape și sa poată analiza lupta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 7:55 pm

Jimin cu o viteza uriasa o ataca cu pumnii pe Akame, argintia se fereste de fiecare fara sa clipeasca. Bariera din palat face sa vada miscarile lor la viteza normala ca altfel nu vedeau. Argintia ii da un pumn din stomac ce il face pe Jimin sa scuipe sange. Me gusta. Dar cum poti sa te feresti de atacurile mele? Corpul meu o face fara sa ma gandesc, e ca a doua constiinta. ii explica si din cer apare un dragon din fulgere. Jimin face un atac la fel dar cu o vulpe de foc. Ambele atacuri se ciocnesc iar lumea din jur e cuprinsa de un cutremur si vijelii ce doboara toti copacii. Sunt doi monstrii vii. Au atacuri de genul asta si nici nu le simti... Probabil la asta se refera Akame cand ne povestea de energia divina. E complet altceva decat ce avem noi, muritorii de rand. iar lupta continua. Jimin cu Akame se ciocnesc in aer si asta provoaca si mai multe cutremure. Bine ca ei sunt protejati totusi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 8:12 pm

Lui Raven parca ii sclipesc ochii. Vreau și eu.. zice in șoaptă și se satura de mâncare asa ca teleporteaza un pahar de apa la ea. As putea avea un atac cu o cioara mare de fulgere mov. Hm. O sa dureze mult sa stăpânesc atacul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 8:20 pm

In spatele lui Jimin apar noua semne , imediat din ele iese fiecare bestie in elementul lor si se combina intr-un atac ce poate distruge o planeta. Argintia simte atacul, dar ca sa nu raneasca spectatorii cumva redirectioneaza atacul in aer iar explozia acopera toata lumea asta, fiind acum o ploaie de energie. Fiind randul ei, da cu piciorul in pamant si picioarele lui Jimin sunt acoperite de maini intunecate formate in pamant. Not bad. De dragul actiunii te las sa ma ataci. si cum are mana libera, Akame incarca acelasi atac ca al lui Damian, diferenta este ca la ea energia este acoperita de fulgere albe ce se indreapta spre Jimin. Blondul simte ca atacul ala e prea periculos chiar si pentru el, asa ca se teleporteaza repede din raza. Dar cum Akame e o smechera, redirectioneaza atacul catre Jimin. Vampirul in ultimul moment isi face o bariera ce ii scade mult din rani si se vindeca foarte repede. Damn, chiar nu se joaca deloc.
Deci asta e o batalie intre zeitati...E complet alt nivel fata de ce e normal pe pamant. Eu nici nu pot sa schimb directia unui atac cu volum foarte mare de energie ca ala. De fapt, de fac ceva de genul lesin complet. Sa nu mai zic de apararea lui Jimin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 8:25 pm

Raven deja devine emoțională. Vreau și euuu... și se plânge și face bot de supărată. Ii place ce vede atât se mult încat e mai motivata. Nu puteau sa îmi arate astea după ce nașteam? Sau nu puteam sa nu fi rămas însărcinată ca să ma pot antrena? Hormonii din ea se activează și o face emoțională, bipolara.. Cecilia deja isi imaginează un threesome cu ei doi și se gândește la o varianta pentru noua ei forma pe care vrea sa o capete cu antrenamentele cu Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum