Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 8:40 pm

Lupta lui Jimin cu Akame este atat de intensa incat se simte si pe pamant. Ce e cu energia asta periculos de mare? si isi activeaza globul de cristal sa ii vada pe amandoi. E mama si... Jimin? si incearca sa le descifre energia. Era cu ingerasii lui plus Shirley. Ce se intampla in lumea aia? intreba Mikael fara sa recunoasca personajele. Intre timp, Akame cu Jimin mut lupta in spatiu. Aici macar nu mai distrugem chestii. si imediat din degetul lui apare o sfera de marimea si intensitatea soarelui. Akame nu prea are de ales si creaza o gaura neagra de marimea sferei ca sa o anuleze. Dar asta provoaca o furtuna stelara. Scuze ca sunt eu viril, Raven. mormaia langa ea. Stiu ca Akame-san se antreneaza de un secol. S-a luptat cu cei mai puternici razboinici de pe pamant si inafara lui. Jimin din ce mi-a aratat, a crescut de mic cu bestiile lui pana au ajuns sa fie o singura entitate ca trup si spirit. Intr-un fel e normal ca ei doi sa fie la nivelul asta. si se uita cu admiratie Damian la cei doi luptatori.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 8:47 pm

Nu te mai lauda atâta ca dacă nu eram și eu fertila, degeaba erai tu nu știu cum. și ii da una peste umăr ca a deranjat-o în timp ce se uita la spectacolul facut de cei doi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 8:52 pm

Este gresit sa fiu excitat cand o vad pe Akame in felul in care arata acum? o intreba pe Cecilia cand se uita lung la Akame. La o adica, zeitatile au o frumusete iesita din comun. Lovitura lui Raven nu la durut, dar chicoteste dupa. Intre timp batalia lor continua incat amandoi simt prezente din alte universuri ce se uita la ei. Ar trebui sa ne oprim. Joaca asta a noastra a atras atentia celorlalti zei. Si numai de razboaie inutile nu am chef. spune Akame ce se opreste. Aici iti dau dreptate. Sa ne intoarcem atunci. si cu o lovitura de palme lumea unde sunt spectatorii revine complet cum era inainte, Jimin cu Akame aterizeaza pe pamant dar nu se schimba. Ca in fond, asta e forma lor naturala, in care sunt cei mai liberi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 9:03 pm

Cecilia merge repede la Akame și o sărută pasional, fără vreo rusine ca o vad restul. Ce bine arătați amândoi. ii lauda in mod egal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 9:06 pm

Akame e surprinsa, dar ii raspunde la fel si o prinde pe Cecilia tare de fund. Multumesc, cred. Nu prea sunt atent la cum arat cand ma lupt ca sa fiu sincer. si chicoteste. Eu mereu mi-am dorit sa arat asa. Probabil cand mi-am activat puterile ascunse mi s-a indeplinit si cum voiam sa am imaginea. copilasii sunt cuminti si se uita la adulti.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 9:14 pm

Ești perfecta. și o mai sărută odată, apoi se apleacă pana la urechea ei. Ce zici de un threesome cu Jimin? Mi-a venit o pofta mare când v-am văzut asa. și după își amintește de întrebarea lui Damian: Ești fii-meo deci o sa ma abțin sa fiu nesimțită, dar da, e foarte greșit sa te excite tatăl tau in forma de fata și sa nici nu te prind vreodată ca vrei sa o futi. ii răspunde in gand foarte serios și posesiv.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 9:18 pm

Argintiul se lasa pagubas si a uitat deja de idee.Ce imi oferi la schimb? La o adica, prefer sa intru decat sa fie cineva in mine. ii zice in soapta brunetei. Jimin momentan nu le aude si fumeaza putin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 9:29 pm

Mmm... Poți sa te faci și băiat și sa ma dominați împreună. propune pentru prima oara, ca încă nu ii vine o alta idee în minte, dar se gândește. Pe pământ, Shirley ii explica pe scurt lui Mikael ce și cum e situația cu băieții, dar doar strictul necesar și fără detalii mari ca ii place de el dar nu e nevoie sa știe tot pentru ca nu e din familie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 9:32 pm

Uite, si eu vreau sa o fac cu Jimin ca n-am mai facut sex ca femeie de o gramada de timp. Ce zici ca recompensa sa imi oferi un oral cu titfuck in fiecare dimineata timp de o luna? Eventual te antrenez sa iti descoperi si tu puterea ascunsa ca sa iti dezvolti frumusetea si mai mult. ii zice argintia in soapta. Akame arata complet diferit ca femeie fata de ce stiam...Tu ai mai vazut-o asa Shirley? Doar esti mama ei totusi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 9:45 pm

Bruneta se strâmbă puțin la Akame, ca e hoț rău normal. Dar o partida cu Jimin și Akame plus antrenamente suna bine, fix ce voia ea. Mmm, bine. Pe Damian îl lași sa fie antrenat de Jimin și tu te ocupi de mine. și întinde mana sa bata palma ca la o afacere. Shirley se uita la fetele ei prin glob. In sfârșit nu mai seamana cu mine, dar nici cu blonzii. Ii sta mai bine asa. spune normal. Dar se putea și mai bine. apoi ridica din umeri și globul dispare. Între timp, Raven merge sa vorbească cu Jimin. Mi-ar plăcea sa ne antrenam mai serios pana îmi creste burta de nu ma mai pot lupta. ii zice ca un învățăcel cuminte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum