Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 12:12 am

Incepe intr-o saptamana. si actiunea se muta la casa ingerilor unde Damian era cu Raven, Hope, Ragnar si Mikael.Well, sunt free money din partea mea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 12:17 am

Raven e neutră cu treaba asta. Sa ai grija. Și de asemenea sa nu trișezi cu puterile! ii spune și îl privește serios. Hope e totuși încântată de idee. O sa venim toți sa te sprijinim Damian-onii-chan. zice pozitiv. Și sa ne asiguram ca nu trișezi. completează Raven negativ. Ei I se pare nedrept sa se bage eroi in astfel de competiții pentru ca un om normal se antrenează mult mai mult și învață mult mai greu artele martiale decât cineva cu puteri, dar cum situația e cam decisa, se gândește ca o data în viata poate face și ea o excepție și sa îl lase pe băiat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 12:21 am

Tu nu ai vrea sa participi Hope? Ca in luptele fizice te descurci bine. o intreba simplu. Si problema nu o sa fiu eu legat de puteri. Va fi coruptia asta din cap care ma bantuie. O controlez acum, dar mi-e frica ca nu cumva sa imi ia controlul cand sunt inconjurat de multi oameni. continua cu ideea. O pot rezolva eu daca vreti. spune si Mikael simplut, de parca nu era mare chestie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 8:46 am

Nu vreau sa iau șansa pământenilor la concursurile organizate de ei. răspunde simplu, apoi aude ce zice fratele ei. Cum o rezolvi tu? îl întreabă sora mai mare foarte serios. Ca aici nu e de glumit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 9:43 am

Pot face o vrajă ca să ii scot impuritățile introduse artificial in Damian iar el să ucidă versiunea lui malefică. E o vrajă de bază în rai. Că nu e el primul ce e posedat de o entitate malefică străină. povestește Mikael simplu. Ți-am zis că țin la tine nepoate ? exclama fericit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 11:32 am

Impurități introduse artificial... Vezi sa nu fie și zeul cumva. Ca dacă afla îngerii... ii zice repede lui Damian in gand. În schimb, era bucuroasa dacă scăpa de Black din el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 12:03 pm

Zeul ăsta a fost in mine de când eram în burta mamei. Poate nu il recunoaște. zice simplu si se uită la Mikael. Cand începem? Acum ? Ar fii de ajutor ca fetele să facă o barieră totuși. Să nu stricam ceva pe aici
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 12:16 pm

Surorile se uita una la alta și fac doua bariere, una peste alta. Hope face una de lumina și puritate, Raven face una de magie neagră și sigilii ca nimic sa nu treacă de ea. Sa aveți grija. le spune serios. Bineînțeles că își face griji pentru cum v-a reacționa Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 12:20 pm

Baietii sunt in bariera iar Mikael face o vrajă și apare un sigiliu la picioarele lui Damian. Eroul dintr-o dată începe să urle că il doare capul iar aura lui Black ii înconjoară corpul. In același timp, semnul lui Bishu de pe față nu reacționează deloc,semn că zeul e de acord și il împinge și el pe Black afară din Damian. Noroc că Mikael nu își dă seama de asta.Iesi odată din capul meu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 12:23 pm

Movalia se îngrijorează și mai tare când Damian începe sa urle, dar Hope pune o mana pe umărul ei ca să aibă răbdare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum