Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 14, 2021 9:21 pm

Și vii și tu ? Sau ai o idee despre cine să vină cu el ? întreba relaxat. La o adică, orice idee e bună venită.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 14, 2021 9:29 pm

Pai noi fetele nu putem ca suntem însărcinate, dar un vampir? Dacă merge Ragnar sau Jimin cu el, o sa aibă o intrare mai ușoară, nu? și ridica din umeri, apoi continua masa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 14, 2021 9:35 pm

Dacă tot zici... și se uită la Jimin. Tu ai venit cu ideea și ai și cea mai mare influență printre vampiri. Tu o să fii coleg cu Damian in treaba asta. Capiș? și se uită la blond. Jimin ridică din umeri.Să zicem că ai dreptate. Am atâtea afaceri în orașul ăsta încât nu permit mafiei să înceapă o revoluție iar banii mei să se ducă dracu. Așa că mă bag. și își ia un whisky. Jimin e pe interes ca întotdeauna. Geez, zici că sunt un copil mic care nu se poate descurca singur ii zice lui Raven
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 14, 2021 9:52 pm

Bucură-te ca nu ești cu Kaneki. răspunde și ea razand in gand. Oricum e mama ta, e normal sa fie mai protectiva, mai ales dacă Levi te vrea mort.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 14, 2021 11:45 pm

Damian ridică din umeri. Dacă e nevoie doar de Damian, de ce ne-ai chemat și pe noi ? întreabă direct Bakugo.Tinta lor este el și îl ascundem la vedere. E vorba de un adversar numeros și avem nevoie de fiecare ca să le ținem piept.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 14, 2021 11:53 pm

Greșit. Ținta lor suntem noi toți. Toți cei care au puteri sunt în pericol. Moartea mea și a lui Damian sunt chestiile personale și private pe care le vrea Levi. Dar noi toți trebuie sa știm de situația actuala și sa ne pregătim pe măsură. Când o sa se declanșeze toată treaba, o sa fim în război. îl corectează Cecilia repede, pe un ton serios. Terminase de mâncat și acum stătea pe scaun și ii privea atent pe toți. Eu cu Papa va vor antrena, pentru ca sunteți cea mai recenta generație și nu știți ce presupune puterea unuia din generațiile anterioare. Raven oftează. Alte antrenamente. Dar o sa încerce sa fie cât mai activa cât mai poate. Am printat informații despre căpeteniile mafiei și colaboratorilor ei. Aveți poza cu fiecare, date generale și aria lor de influenta și acțiune, cât și procedeele lor obișnuite de atac. Studiati-i atent ca dacă cumva sunteți atacați sa știți cu cine aveți de-aface și cum sa contracarati. se baga și bruneta și le da foi tuturor copiilor. Prima întâlnire pentru antrenamente o sa fie seara asta, după apus, în pădurea bântuită a vechiului conac al familiei. Sa nu întârziați.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 14, 2021 11:59 pm

Copii ascultă atent și dau aprobator din cap, astfel, copii plec în grup că așa trebuie și ies în oraș ca să socializeze. Jimin însă rămâne lângă Izaya și Cecilia. Pentru un astfel de pericol vreau să îi învăț pe Damian și Kaneki tehnica fuziunii. E cam devreme având în vedere relația lor tensionată, dar nu este timp de orgolii. Ce credeți? și se uită la amândoi foarte serios. E vorba doar de băieții lor, Izaya o lasă pe Cecilia să răspundă prima, chit că știe ce înseamnă asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 15, 2021 12:10 am

Dar fata strâmbă din nas. Băieții sunt la poli total opuși. Ori îți iese și obții un specimen foarte puternic, ori o sa te chinui un an sa se contopeasca pentru nimic. Sunt copii certăreți, sigur o sa fie greu. zice sincer. In plus, a mai fost asta in generația trecută și au făcut-o o singura data. Mi se par mai utili separați. Dacă vrei fuziune, combina magiile, nu copiii in sine. Shirley e și ea cam de aceeași părere aici. Raven poate lucra bine cu oricare dintre băieți la combinatul magiilor. Sau poți încerca cu magia neagra a fiului meu și cu magia alba a lui Damian. Dar Kaneki sigur nu o sa vrea sa se contopeasca trupește și sufletește.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 15, 2021 12:21 am

Jimin ascultă femeile, urmează Izaya.Kaneki încă are dușmănie pe Damian. Dar ideea ca două talente opuse să devină una pentru o oră cât ține tehnica, nu este o idee rea. Dacă reușești să ii convingi fără magii sau manipulare, încearcă. În fond, în situații periculoase e nevoie de o putere brută mai mare. și își dă și el cu părerea. Okey, o să vorbesc cu ei mâine să le prezint tot ce înseamnă o tehnică de genul. În trecut trei războinici medii au făcut odată ca să ajungă în urmă pe cei periculoși. Doar că aici e altfel, simt că ar funcționa fix pentru că sunt diferiți. Fuziunea în sine are un boost dacă cei doi sunt rivali.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 15, 2021 10:08 am

Mno, mult succes. le zice bruneta și își da ochii peste cap. Ei i se părea o prostie fuziunea, dar dacă vor neapărat, aia e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum