Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 23, 2021 10:38 pm

Cel mai eficient mod e să il forțăm pe Levi să folosească puterile ei ca să aflăm sursa. continuă ideea brunetei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 23, 2021 10:49 pm

Îmi pare rău că Levi e în spatele răpirii ăsteia. O sa fac tot ce pot sa o găsim pe Raven cat mai repede. zice Cecilia ușor trista. Shirley oftează. Sa nu ne pierdem concentrarea. V-am chemat ca să va antrenam pentru pericolele care urmează. Și cu unul în minus, tot trebuie sa continuam.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 24, 2021 7:19 am

Izaya simte cum Bakugo a rămas în urmă fata de Ragnar,Raven,Damian și Kaneki, asa că ii va acorda mai multă atenție . Damian, Kaneki, vreau ca voi doi să vă creșteți energia la maxim fără ajutor de la alte tehnici. își zice ideea fără să ofere detalii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 24, 2021 11:11 am

Cecilia își ia ceva de mâncare și se pune lângă tatăl ei. Eu ma duc sa caut energia lui Levi. anunță Shirley care încă e preocupata de răpirea discipolului ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 24, 2021 10:25 pm

Am încredere în tine draga mea. De găsești ceva să ne dai de veste. ii urează succes ca un soț bun ce el. Damian cu Kaneki vor să vină și ei,dar Jimin le interzice
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 24, 2021 10:37 pm

Mai bine ma duc eu. Sunt mai multe șanse sa mi se arate mie. se baga Cecilia in fața mamei ei. Shirley e de acord și ridica din umeri. Cu tine avem legătura directa de sânge. Dacă te ia, eu cu Izaya, Damian și Akame ne putem teleport a imediat la tine. Brunetica zâmbește și după confirmare le face cu mana și pleacă. Era hotărâtă sa dea de Levi. Zboară pe la marginea orașului, ca i se părea logic ca un răufăcător ce deține un erou sa nu se plimbe prin centrul orașului unde îl poate vedea oricine, asa ca își încearcă norocul pe acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 24, 2021 11:49 pm

Well, într-adevăr Levi era afară din oraș. Doar că aștepta și urmărea știrile. Damian cu Kaneki aud de intențiile lui Jimin. Amândoi răspund instant. In nici în ruptul capului. Sunt eu un mini diavol, dar asta e prea mult și pentru mine. Nu imi împart trupul cu idiotul ăsta. la care Jimin își dă facepalm,se aștepta la Kaneki, dar nu și la Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 24, 2021 11:56 pm

Shirley care e prezenta râde de toți trei. Ți-am zis eu, Jimin. Singura chestie oarecum acceptabila e sa lucreze în echipa. Cecilia da la un moment dat de mirosul lui Levi, ca să fie treaba treabă, și se apropie in zbor, cu atenție.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 25, 2021 12:12 am

Meh. Uite o chestie. Nu vă oblig și puteți să și nu o folosiți între voi. Dar măcar să aveți habar de cum funcționează. La o adică, e una dintre cele mai puternice tehnici ale vampirilor. Singurele condiții e ca cei doi să aibă nivelul de putere asemănător, iar fizicul și înălțimea să fie asemănătoare. Damian il ascultă, dar e împotrivă. Poți să ne arăți cum se face ca să găsim fiecare pe cineva și să o folosim dacă e cazul. Doar dacă nu consuma mult timp. pt Damian timpul e mai important decât antrenamentul. Mai bine ne arăți tu cu Izaya san pașii și ii memorăm noi după. voia să termine mai repede cu ideea asta ca să treacă la următoarea chestie.
Levi stă liniștit pe o bancă, o simte pe Cecilia, fumează și o așteaptă intenționat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 25, 2021 12:17 am

Iar ca să nu fie o prietena rea și insensibila, Shirley vrea sa îl ajute pe Jimin sa ii convingă pe băieți. Sa nu uitam ca Raven e răpită. Dacă a putut-o lua pe ea, poate lua pe oricine. Dacă exersați tehnica asta ca să o știți și voi, pentru situații extreme, nu ar fi rău. Alți băieți ca voi care sa se potrivească nu mai știm. și evita faza cu fuziunea lui Jimin și Izaya, deși i-ar fi plăcut. Hai ca e fata de treaba azi.
Cecilia aterizează pe pământ și pune un sigiliu pe ea ca să nu poată fi teleportata, sa nu pățească ca Raven pe nepregătite. Se apropie de banca dar nu se așează încă. Ce bine ne-ar fi stat dacă nu renunțai la puteri.. Eu tânără, tu tânăr. începe conversația relativ pașnic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum