Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 12:16 am

Te fut grav. zise rău și o trage de păr și intra in ea cu totul. O zgârie, o musca și palmuieste. In runda a doua, fă-te Hope. Să văd cum reacționezi. De e ce trebuie te fut așa și îl las pe Ragnar să ne vadă. zice malefic. Eventual te fac și virgină să văd cum ar face aia la mine.
Akame ofticanduse ca nu are cu cine să se fută că Serena e egoista , face pe globul magic o vraja de inger sa îl vadă pe Damian cum va arată după exil, dacă tot e ca Jimin. Roșește instant.
Nu are numele de inspita degeaba. Ce ziceți fetelor ? Dacă nu Jimin, măcar Damian. La cum ne-a făcut mințile și hormonii cu ispita lui, măcar să ne fută bine pe toate! că de, de când e doar fată, i-au crescut și hormonii, fiind mult mai feminină.
Spoiler:
Și cum Akame a menționat de sex, câteva secunde mai târziu cade jos, având orgasm și obosită frântă. Damian ia trimis sufletul preț de câteva secunde într-un univers unde a futut-o grav de tot cu zilele și acuma e obosită rău. Era udă rău între picioare, respira greu și fața foarte roșie. Ce….fel….de…magie….diabolică….mai e și asta!!!! și se uita la fete.
Ai grijă ce îți dorești că s-ar putea să se întâmple. le zice la toate trei. Să fii zeu și inspită are și ceva avantaje.
Da??? Trimite-mi sufletul undeva unde mă fuți non-stop cu anii!!! Mai vreauuuu! strigă la el excitată. A și uitat de rudenie și tot. Încă țin minte atingerile , cum mă călăreai, cât de bine erai in mine. Nu îmi dă doar câteva zile de futut cu tine și mă lași baltă! zise supărată acum.
Izaya era in spate și surprins. Ce dracu ai făcut? Eu practic pot să trimit un suflet in multiplele variante de timp. Am trimis-o in timpul unde m-am futut cu ea și s-a întors înapoi. Sunt zeu, ai uitat?
Ai noroc că ești exilat. Că veneam acum peste tine să mă fuți. Dar sunt prea obosita ca sa ma ridic in picioare. Așa de mult te vreau acum. la care Damian. Nah. In universul asta sunt cuminte. Așa că pass.
Nu mai fă pe moralistul și fute-mă!!!!! zise nervoasă tare Te implor! Nu mă lăsa așa. și plânge. Izaya e deja speriat Nu am văzut-o pe Akame așa submisivă in viața mea. și se uită la ea.
Atât Jimin cât și Damian sunt două ființe malefice. Asemănători dar diferiți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 8:40 am

Cecilia isi da un facepalm când o vede pe Akame cum face. A revenit sora mea nimfomana și nebuna. Zice cu voce tare și rade totusi de situație. Ii plăcea și ei sa se futa și norocul a făcut ca pana acum s-a culcat mereu cu cine i-a plăcut. Deși Damian arata superb în viitor, fiind fiul ei pe care ea însăși l-a nascut, gândul de a face incest e puțin ciudat. Însă nu și pentru Shirley! Las ca vine din exil și îl corupem. Nu ai voie in familia asta sa arăți bine dar sa fii doar al unei fete! Spune și ea hotărâtă. 
Serena se transforma în Hope, dar ca să para ambientul mai romantic, se teleportraza cu Jimin intr-o camera de oaspeți, în pat, și îl pune pe el deasupra. Te rog, fii blând. Spune intrându-si in rolul de înger virgin. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 9:49 am

Damian fiind un drăcușor, repetă același scenariu cu Cecilia , daar și cu Shirley. Pe Cecilia o trimite in timp unde Damian o fute zi de zi timp de 9 ani in toate pozițiile, cu toate jucăriile sexuale , făcând atat chestii de imaginat cât si chestii de care bruneta nu s-ar fii așteptat in veci. Că o știe pe Cecilia sentimentala si excitată ca sora ei. Pe Shirley e echivalentul la un an doar, cu vibratoare, frânghii, clone , palme la fund și sex foarte hard cum ii place ei. In realitate trec doar câteva secunde.
Desigur iubirea mea. și cu o vrajă nu doar că ii redă virginitatea înapoi, dar ii face și corpul să fie ca la un inger adevărat. O să mă iubești. și cum Serena e moarta după el, vede cum ochii ei ii strălucesc deja, împreuna cu plăcerea de inger. Se apuca să o sărute pasional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 10:01 am

Shirley îşi pune mâinile pe obraji şi pe frunte, apoi se uită împrejur. Ah, mai vreau! zice pofticios. Dar Cecilia se supără. Damian, opreşte-te! Poate eşti tu zeu, dar eu te-am făcut, eu te omor! şi se aşează jos să bea un pahar de apă. I-a plăcut şi ei dar nu recunoaşte, pentru că a luat-o fără să îi ceară voie sau ceva. Şi ca să ştii şi tu, eu nu ''mă fut'' cu băieţii cu care o fac. Eu fac doar dragoste. Şi uite că Cecilia e prima dintre adulţi care nu se lasă aşa uşor la el, pentru că ea e mai pe sentimente. Dacă nu îl vrei tu, mai mult pentru mine şi Akame. zice bruneta şi râde de toată treaba. Damian, nu mai abuza de puterile de zeu. Le-ai primit cu alte scopuri, nu ca să îţi fuţi mamele şi bunicile. îl ceartă Raven care vede situaţia în timp ce mânca un bol de fructe.
Între timp, Serena începe să geamă şi ţine ochiii închişi. Se simţea prea bine în pat cu Jimin tânăr, aşa că părul ei începe să strălucească de la vârfuri către rădăcini.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 10:14 am

Ei, cum să nu te iubesc? Ești genul meu. Am luat de soție pe cineva care e ca tine ca să simt iubire adevărată. și își folosește charmul împreuna cu un adevar. La tine n-am decât o varianta, daaar nu te las la greu. ii zise lui Raven unde ii trimite sufletul in timpul când ea și-a sacrificat familia, dar se fute mult și rău cu Damian timp de mai mulți ani. Ce le face inspita. Vreau un foursome. Ai? zise Akame cu tupeu. Cere și ți se va da. și astfel pe gemene și shirley le trimit într-un timp unde argintiul face sex cu toate trei deodată. Jesus ce nebune.
Jimin vede cum are ea parul de la săruturi, așa că pe lângă hormonii ei de inger de acum, o musca de gât și bagă in ea hormoni de vampir pentru senzații și mai tari. Astfel intra in argintie și se mișcă normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 10:18 am

Când revine la normal, Raven îşi bagă capul într-o pernă ca o adolescentă îndrăgostită. Damian! Dacă îmi mai faci asta fără să vreau, o să mă asigur că exilul tău nu se termină niciodată. spune toată roşie la faţă dar autoritar. Scopul era să îi mai scadă din iubirea pentru el, nu să se îndrăgostească şi mai tare.
Serena se pune peste Jimin ca să îl călărească şi începe să strige tare numele lui, de se aude şi înafara camerei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 10:26 am

Ei, crezi că plec așa fără să simți plăcere sexuală ? Doar mă cunosti. și chicoteste. Izaya in schimb oftează și le pune pe toate trei in pat cât timp erau in transă , Akame își revine prima. Mamă ce nebunie. Eu, sora, mama și copilul într-un foursome….. Mai vreau. iese nimfomana din ea.
Hope cum este afară și a plecat la părinții ei ca să se calmeze, Ragnar nu dă de ea. Jimin in schimb își vede de complot. O să fii doar a mea. Și o pune capră și o strânge bine de fund dar și de parul ei ce strălucește. Se mișcă in ea cu totul și o strânge și de un sân.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 10:32 am

Nu se compară cu realitatea totuşi. îi spune şi oftează. Ăla nu era viitorul ei actual deci nu se simţea la fel de bine pe cât s-ar fi simţit dacă o făcea în realitate cu el. Dar asta e. Încheie conversaţia ca să nu degenereze iar. Shirley şi Cecilia se trezesc şi ele. Ok chiar vorbesc foarte serios când zic că nu vreau să fiu băgată fără voia mea într-un incest cu fiul meu. şi se uită la cele două. Ceci dragă, ai făcut un copil cu sora ta. Nu te mai preface că rezişti la incest. E în sângele tău. şi o mângâie pe cap dar şi râde de ea. Cecilia îi dă repede peste mână şi evită contactul vizual.
Serena se lasă pe pat capră şi se strânge de sâni de la ce excitată e. Ah, Jimin, te ador! Nu te oprii! strigă atât pentru că îi plăcea cât şi pentru a-şi juca rolul cum trebuie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 10:40 am

Gata distracția. Acum să mă lăsați in pace când mă întorc. Am treabă. le zice la toate trei autoritar. Că la cum le știe , mai bine le face așa decât să însele. Astfel Damian încheie Conversația. Firar al dracu de inspita. mormăie ea. După se uită la fete. Pe mine ma călărit câteva zile. La voi cât? și întreba curioasa pe brunete.
Jimin o călărește și ii place cum geme și se simte in Hope. Așa ca deschide și geamul ca sa fie văzuți și auziți. Ragnar ii vede și aude, intra imediat in casa. Off. Mereu am vrut să iubesc un îngeraș. Îmi place cum îți strălucește parul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 10:46 am

Fetele încep să aibă o conversaţie despre universul cu foursome, unde Shirley a fost călărită şi ea câteva zile, dar Cecilia două săptămâni. Ah, ăsta e semn că pe tine te-a văzut că te laşi greu şi vrea să te convingă. şi chicoteşte.
Serena schimbă poziţia şi anume acum ea e cu funduleţul pe pervazul geamului şi părul lung şi luminat îi cade înafara geamului. Fă-mă regina ta! Te vreau numai pe tine! zice şi lasă capul pe spate de la excitare. Acum îi străluceşte tot părul şi are orgasm.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum