Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 10:15 pm

Jimin ca al dracu ce e, ii muta privirea înapoi la el, dar mai aproape Nu știu ce e cu ăla. Dar te tratează foarte urat. O fata așa buna și frumoasa ca tine nu merita amenințată. O sa îl înving și te voi face regina mea. se ridica și o sărută…pe obraz doar. Shirley, trage cu ochiul in grădina vampirilor. zise inspita.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 10:21 pm

Shirley aude vocea şi se uită repede în glob. CEEE?? Eu de ce nu ştiam de asta?! şi se muşcă de buză. Nu îl mai văzuse pe Jimin de o groază de vreme atât de tânăr şi asta îi trezeşte multe amintiri, care involuntar o excită. FUCK. Cum fac să mă fut cu el fără să afle Serena? se întreabă şi îşi dă un facepalm. Cecilia era şi ea cu mama ei acolo şi cu Akame şi nu înţelege ce se întâmplă aşa că se uită şi ea în glob. Mama, ăla e Jimin?! şi cască gura. Da, e Jimin dinainte să vă nasc pe voi două.
Iar în timpul ăsta Hope se panichează toată şi îl dă pe blond de pe poala ei. Ea se ridică în picioare toată roşie. Scuze dar... oamenii de aici nu sunt aşa de ''apropiaţi'' şi nu se pupă aşa repede fără să se cunoască. apoi îşi face vânt cu o mână ca să se calmeze. Dar şi vorbele lui au agitat-o că sunt foarte frumoase.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 10:32 pm

Ha. A mușcat momeala. De mă pun serios pe ea, se culcă cu mine mâine. zise malefic in interior. In exterior doar stă normal pe banca și se ridica Eu ma duc la masa ca e gata. Dar ne mai auzim. și ii face pașnic cu mâna și pleacă mergând pe jos. Uite dragă cine ma învățat să curtez. și ii arată lui Estelle toată acțiunea pana in prezent. Tu du-te dracu. ii zice Kaneki. Mrrr. Mulțumim Damian că ne inspitesti. și chiar avea chef de un threesome.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 10:52 pm

Ah deci de acolo charm-ul tău irezistibil. şi îi dă un bobârnac în cap, ca să îl cicălească. Serena îi aude gândurile şi îşi dă un facepalm. Scopul e să devină gelos Ragnar, nu traumatizat că i-ai dezvirginat iubita-înger. dar totuşi râde de situaţie şi e mândră de talentul lui în a atrage fete. Hope rămâne acolo singură şi oftează. Preferă să facă o mică plimbare prin grădină, să se uite la flori, ca să se liniştească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 10:58 pm

De-aia mă iubești. ii ridica bărbia când zice asta si o sărută. Altul cu charm. Jimin cu Ragnar își schimba niște priviri urate, dar nu zic nimic. Astfel ajunge la Serena si Închide usa. Ce i-am făcut eu in 10 minute, nu ia făcut Ragnar ani întregi. zâmbește malefic. La care Damian către blonzi Vezi să nu te trezești cu mine in exil. Akame si Kaneki când aud asta, au un ras sănătos
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 11:12 pm

Raven râde şi ea. Gata distracţia, aveţi zeul karmei căruia nu îi scapă nimic. spune şi ea ca să îl împungă pe Jimin. Serena încuie uşa şi se transformă şi ea nostalgică în prima ei formă de când a fost cu Jimin ca vampiri:
Spoiler:
Acum eşti al meu. Să te răsplătesc pentru efortul depus. şi face o vrajă de anti-vrajă, adică ca nimeni să nu poată vedea ce se întâmplă în camera aia. Shirley şi Cecilia nu mai văd în globurile lor. Hey, asta nu e corect!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 11:22 pm

Zeii sunt cuminți. Damian face dragoste cu Estelle, iar Kaneki fute una random. Jimin blochează și urmărirea de zeu ca e și el unul și poate. Astfel fiind doar ei doi, Jimin o trântește pe Serena pe masă. Mrrr. De îți pui un sort pe tine, facem și Roleplaying. și o săruta pofticios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 11:35 pm

Raven era singura pe uscat? Ce urât. Ea îşi vede de sarcină şi de amenajat. Nu mai avea probleme de dureri şi scuipat sânge, din fericire. Hope până la urmă se calmează, dar rămâne în grădină că încă se simte incomod să dea ochiii cu Ragnar. Iar Serena se bucură de Jimin. Se întinde pe masă şi îl sărută şi ea. Nu mă mai satur de tine. spune romantic şi îl dezbracă treptat de sus în jos.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 11:53 pm

La ce futăcioasă ești, nu îmi trebuie alta. zise cu charmul lui și ii zgârie hainele cu ghearele și o și musca cu colții de vampir.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 12:09 am

Blonda începe deja sa geamă. Dacă îți trebuie alta, îmi zici și ma transform. Dar ești al meu. Continua ea posesiv. Îl dezbracă complet și, deși ii plăcea sa il sărute, prefera sa se pună capra, cu pieptul pe nasa și curul in fața lui. Fii dur cu mine. Spune apoi suav.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum