Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:24 am

Ei. Am dat niște spoilere dar nu toată povestea. și chicoteste. Izaya nu comentează nimic. Așa ca ii trimite acasă. Doar ca și Damian se duce acasă , de unde a început totul. Stie ca Cecilia e in casa părintească, fără Akame, așa că se duce acolo. Mama, sunt acasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:26 am

Cecilia chiar tresare când îl simte şi aude, pentru că nu se aştepta să vină la ea, chiar dacă îşi dorea să îi vorbească. În sfârşit a venit ocazia. Ea făcea curat prin casă dar lasă totul şi merge unde era Damian. Mama, zici? Depinde dacă îmi vorbeşte Damian pe care îl ştiam eu sau noul Damian. Că pe noul Damian nu îl recunosc şi nu e fiul meu. spune ferm, cu o mică tentă de dramă dar şi de adevăr.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:29 am

Uhm. Tot Damian sunt. Doar că acțiunile mele sunt diferite din cauza că am văzut multe chestii. și ia o pauza Fac ce fac pentru binele din viitor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:31 am

Binele-din-viitor-my-ass. zice sec. Nu aşa se fac lucrurile în familia asta. Şi pentru că avea şi ea o burtă măricică, se pune cu spatele de perete ca să se sprijine, şi cu mâinile în sân.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:34 am

Știi că aschia nu sare departe de trunchi, nu? face referire ca el însuși e un copil din mai multe păcate făcute de gemene. Am simțit că vrei să vorbești cu mine. Așa că am venit. Dă totul afara, că ai adunat multe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:41 am

Well, Cecilia începe prin a-i da o palmă tare, pe principiul ''poţi fi tu şi cel mai tare zeu, că mă-ta tot mă-ta este''. În primul rând, ce am făcut eu cu Akame a fost pe când Levi nu mai voia o viaţă sexuală şi era foarte bătrân. Nu am fost imorali şi tu nu trebuia să iei exemplul ăsta ca o scuză ca să faci şi tu la fel. apoi îşi pune iar mâinile în sân ca să nu îl mai lovească. În al doilea rând, pe lângă faptul că Akame te-a băgat la antrenamente majoritatea vieţii tale şi noi nu am petrecut timp împreună pe cât îmi doream, acum te aliezi cu cei răi şi chestia asta nu o să se sfârşească cu toţi împăcaţi, clar. Deci te pierd iar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:46 am

Well. Dacă sunteți in viață toți, nu îmi pasă dacă mă urâți. și se uită in jos. Se pune pe fotoliu. Nu îți cer să mă ierți. Dar îți sunt dator cu o explicație. Când eram scăpat de sub control, v-am văzut pe toți cum muriți unul câte unul, de mii si mii de ori, indiferent ce alegeam pierdeam pe cineva drag. si fiindcă e cu mama lui, începe să plângă, o fii el zeu si dur, dar cu ea își arată emoțiile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:48 am

Oh, păi, şi ea, oricât îl dispreţuieşte pentru ce a făcut, ca o mamă iubitoare ce e, se duce la el şi îl ia în braţe. Damian, nu avem cum să murim toţi. Ăsta e avantajul familiei ăsteia, că luptăm până la capăt unul pentru altul. Nu lăsăm pe nimeni în urmă. Cum altfel să fi supravieţuit atâtea generaţii?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 2:52 am

Copii din burta lui Raven o seaca de energie. V-am văzut pe toți încercând să o salvați cu puterile voastre, dar a fost in zadar. Singura oară când am văzut-o in viața a fost după ce ma urat din suflet și i-au explodat puterile și a supraviețuit. Orice as face o pierd, cumva. Am ales răul cel mai suportabil pentru mine. și plânge mai tare când își amintește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 2:55 am

La explicaţia asta nu se aştepta şi cumva începe şi ea să lăcrimeze, probabil de la hormonii de la sarcină şi că plânge copilul ei şi empatizează cu el. Îi ridică privirea şi îi şterge lacrimile cu mâinile, ca o mamă iubitoare. Deci încă o iubeşti pe Raven? Înseamnă că nu te-ai depărtat atât de tare de familie pe cât credeam noi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum