Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 10:52 am

Saaau că pe Cecilia o place cel mai mult. Ea la învățat cum e la pieptul ei totuși . și chicoteste. Cea mai tare senzație a fost prima transă. Aia cât a durat? și face pe curioasa.
Fi sigură că ești doar a mea. și in momentul ăla când ea are orgasm, își dă drumul in ea cât să îl țină minte. Ragnar ii pică fața când vede și aude. Hoooope! și intra repede in casă. A mușcat momeala. Zi de copil acum. si zâmbește malefic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:01 am

La mine un an. şi ridică din umeri. La mine 9 ani... şi îşi dă ochii peste cap. Totuşi, transele astea au afectat-o şi pe ea emoţional legat de Damian. Bucuraţi-vă de amintirile astea că pleacă în exil şi nu o să mai aibă puteri asupra noastră. zice neutru dar şi un adevăr, că exilul are multe dezavantaje.
Serena râde în sinea ei. Abia aştept să îţi port copilul! Următorul moştenitor al tronului lui Klaus. spune când totul e gata şi îşi pune o mână pe burtică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 11:10 am

Akame se uită lung la Cecilia. Nouă ani? Aici e și iubire la mijloc! zise argintia geloasă. Cand se întoarce din exil ieșim in oraș cu el și îl îmbătam , gata! zise nebuna.
Jimin o mângâie de burtica și Ragnar când aude de asta , sare imediat la Jimin. Îl ia de par și îl arunca pe geam , zboară după el. Nu mă lași să mă îmbrac? Ce rău. Și își teleporteaza hainele pe el. Am zis bine de ce sa stea departe de tine. Mirosi fix ca un alt gigolo de aici. Și îl arunca pe pământ. Ăsta e semn să îți cumperi același parfum. și face mișto de el. Ce îmi e Jimin, ce imi e Damian. și își da ochii peste cap.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:23 am

Raven îl aude pe Kaneki şi se uită şi ea. CE MĂ? Scopul era să îl faceţi gelos, nu traumatizat! şi se supără. Hope era pe drum către casa părinţilor, dar Raven îi spune să se întoarcă la vampiri că e o problemă, aşa că ea aşa face. Serena rămâne transformată ca Hope şi se îmbracă şi merge după băieţi, dar deocamdată nu zice nimic că e curioasă de ce se întâmplă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 11:32 am

Ce vrei. E senseiul meu. si isi da ochii peste cap. Fiind atent la acțiune. Tu du-te dracu. Să n-ai de gând să faci un complot împreuna cu Jimin. zise urâcios. Păi scuza-ma amice. Fata a stat după tine ani întregi pana făceai ceva.Mie mi-a trebuit jumătate de oră. și ii zâmbește șmecherește. Ragnar îl prinde de picior și îl trântește de pământ. Ești puternic. Acum e rândul meu. îl lovește cu piciorul și îl zboară pana in nori cu o lovitura.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:35 am

Cum venea Hope în zbor înapoi spre casa vampirilor, Ragnar e aruncat chiar pe lângă ea. Oh, nu. Sper că nu s-a luat la bătaie cu noul băiat. Mai bine nu plecam. Serena o simte pe Hope că e pe drum. O lăsăm să vină sau vrei să te mai baţi cu Ragnar? Pot să o răpesc eu până termini tu. îi spune lui Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 11:39 am

Nah. Revenim la planul inițial. și când Ragnar coboară spre Jimin, șterge memoria cu sexul cu Hope. Menține doar ca se bat din gelozie. Cum bă să o pupi pe iubita mea mă? zise urâcios. E doar pe obraz. Ce ai? mormăie blondul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:42 am

Atunci Serena revine la forma ei adevărată şi stă mai în spate. Hope ajunge şi ea şi se uită surprinsă. Ragnar! şi se duce repede la el şi îl ia de braţ. Trebuia să îţi spun. Îmi pare rău. Dar nu am ştiut cum să reacţionez şi tu erai deja supărat. spune sincer şi îl priveşte în ochii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 11:45 am

Ce inger mai ești și tu. De ce ai stat cu el? și are o privire urâtă. Jimin când vede ii dă un pumn in față. Nu te mai lua de ea! A fost fun să te fut ca Hope. O să mai vreau. către Serena.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:48 am

Fata îi dă drumul la braţ şi e şi ea supărată. De ce am stat cu el? Pentru că era prietenos şi bun cu mine! Tu însă eşti din ce în ce mai rău şi nu înţeleg de ce. îi răspunde cu tupeu. Îmi place cum se manifestă orgasmul la îngeri, deci o să fiu de acord, dar nu pe gratis. Mă mai gândesc eu mai târziu ce îţi cer. spune şi Serena care deja îşi luase nişte popcorn şi era pe o băncuţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum