Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 02, 2016 6:51 pm

Iar el se face om și se uită la ea. Etooo. Acum exist? o întreba calm. Nu știa ce avea de gând, dar nu avea să o întrebe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 02, 2016 7:04 pm

Trebuie să iei o prinţesă care poate să îţi ofere copii. îi spune direct. O durea inima când rostea cuvintele acestea, dar alte variante nu mai avea. Regatul are nevoie de moştenitori şi eu nu îţi pot oferi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 02, 2016 7:10 pm

Iar el îi dă o palmă. Nu foarte tare, dar cât să fie sigur că trezește cineva. Tu te auzi ce spui? Nu vreau altă prințesă , te vreau DOAR pe tine. îi zice direct și sigur pe el. Și în caz de nu faci copil, unul din frățiorii tăi mai mici o să ia tronul. În fond, dacă nu luam eu coroana ei urmau după tine la moștenire. îi completează calm. Cel puțin din acest punct de vedere, știa destul de corect făgașul normal al moștenirilor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 02, 2016 7:34 pm

Bruneta se încruntă şi îşi pune o mână pe obraz apoi pleacă repede de acolo. Fuge în camera mamei sale. Nu a lovit-o când era chiar enervantă şi o loveşte acum? Marietta era deja în cameră cu o altă persoană, o fată, prinţesă, cea pe care ele o aleseseră să fie a doua soţie a regelui, care este 100% fertilă. Du-te şi dezbracă-te direct. îi spune cu ciudă în vorbe şi se pune pe pat, cu capul în jos. Fata o ascultă şi pleacă. Ajunge în camera lui Izaya. Regele meu, am venit să mi te dăruiesc. îi spune calmă şi face o plecăciune apoi îşi dă rochia jos. Pe sub nu mai purta nimic; avea trupul dezgolit.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 02, 2016 7:41 pm

Dar brunetul nici nu o bagă în seamă, ci trece pe lângă ea și se duce după brunetă. Shirley, termină cu  fițele astea. Ce nu înțelegi că pe tine te vreau? Ce? Te-au supărat niște mediocrii? Dacă e așa, scap eu de ei. îi răspunde nervos. Nu avea nimic cu roșcata, arăta chiar fain, dar pentru el alte sunt prioritățile.Oricum, regele are dreptul la câte soții vrea el dacă dorește. Dar nu vrea așa ceva. E malefică. Roșcata aia e betooon. Sunt fraier că am ignorat-o...... Dar Shirley e prioritatea mea! își zice către sine însuși ca să nu se piardă în gânduri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 02, 2016 8:18 pm

Bruneta se ridică din pat supărată , dar nu merge către el, ci stă acolo. Omule, nu îţi pot oferii copii, dar regatul vrea! O iei drept soţie şi faci cu ea câţi e nevoie. Eu n-am cum.. Bătrâna la care merg a spus că se poate să fie de când mi-ai luat virginitatea, pentru că nu voiam, eram încordată şi organismul meu acţionează ca o barieră. Marietta îi priveşte pe cei doi dar nu ştie ce să zică. Prinţesa, pe numele ei Zaphine, era în tocul uşii dormitorului lui Izaya şi nu ştia dacă să meargă după ei sau nu, că oricum auzea cearta şi de acolo la cum ţipau.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 02, 2016 9:22 pm

Iar el ia coroana de pe cap și o aruncă pe jos. Noroc că e din aur pur și gros. Nici măcar o zgârietură nu a făcut. Îmi bag pula în el de popor și de coroană . Nu îmi pasă ce spun căcații ăia. Renunț și la tron ca să te iau de soție. Eu doar pe tine te vreau, nu altceva. și la sfârșit zice pe un ton mai blând. Se aproprie de ea și o mângâie de chip. Vrei să ne sacrificăm dragostea pentru niște necunoscuți?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 02, 2016 9:43 pm

Marietta zâmbeşte larg. Mă bucur că am avut atunci încredere în el. Shirley însă se înmoaie toată când îl aude cu vorbele acelea dulci şi începe să plângă. N-Nu.. Ah, te iubesc mult! îi spune şi îl ia repede în braţe. Rozalia îşi pune la loc rochia şi se apropie de cameră. Marietta ia coroana de pe jos ( că e preţioasă, lăl ) şi merge la fată. Ai o cameră pregătită. Ultima din hol. îi spune blând şi îi face semn, iar fata pleacă. Acum ce ar fi să nu vă mai smiorcăiţi şi să vă pregătiţi de nuntă? le zice celor doi îndrăgostiţi, punând coroana înapoi pe capul lui Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 02, 2016 9:48 pm

Iar brunetul o ia în brațe și o mângâie și sărută cu drag. Iar după se uită la Marietta. Oke, oke. Dar să îi lăsăm un moment dragei mele regine să își retragă sufletul. îi zice calm. Că da, și-a terminat și el nervii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 02, 2016 10:32 pm

Shirley îl ia şi îl sărută iar pe Izaya, căci nu îi ajunsese. Trebuia să se calmeze şi ea. Parcă se simţea mult mai sigură pe sine acum că el nu voia să o lase şi să ia pe alta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum