Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 3:59 pm

E la o competitie nu stiu de care...Jocuri de noroc, poker.. A fost la mine in ultima saptamana si a ramas. ii explica in continuare. Shirley ii da drumul si isi da ochii peste cap. Imi povestesti tot si eu decid daca te cred. iar blondina accepta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 4:28 pm

Motanul le lasă pe fete în pace. Se retrage în casă să pregătească masa de cafea pentru musafiri, cafelele și biscuiții specifici. Da, nu erau prieteni cu Serena, mai mult dușmani, dar trebuie păstrat bunurile maniere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 5:03 pm

Cele doua femei merg in sufragerie si Serena incepe sa ii spuna lui Shirley povestea de la cum l-a intalnit pe Jimin, la visul de seara si mai apoi la hotararea de a ramane. Bruneta sta si asculta atenta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 5:12 pm

Iar cât blondina povestește, ajunge și la partea când la văzut pe Izaya în liceu. Acum și-a dat seama cine era blondina inocentă cu codițe cu care stătea Jimin. Se simțea cam prost. Așa ca să nu fie certat, se face repede în motan și dă să plece.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 6:51 pm

Shirley se face că tuşeşte şi îl prinde cu o umbră de trupuşor. I-a făcut treaba mai uşoară când s-a făcut motan. Îl trage la ea şi îl pune în poală. Ce afemeiat puteai fi în tinereţe... comentează iar blondina continuă să povestească, ajungând şi la partea în care el se combină cu roşcata. Ah, asta e reală! A zis Saeko că erai după o despărţire cu o roşcată şi căutai fete, ştii tu când..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 6:57 pm

Da. Când eram un tânăr frumos și prostuț. și da, încearcă să o zică elegant că era un curvar care știa doar să facă trei lucruri: Să bată, Să fută și eventual să fure. După resemnat că o să fie certat după povestioara lui, motanul se ghemuiește în poală și ascultă tăcut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 7:34 pm

În final Serena termină şi ajunge cu povestea la decizia pe care o luase cu Jimin de seara trecută, de a trece pe aici şi a vorbi cu bruneţii. Shirley inspiră lung şi aruncă brusc mâţa din braţe. Oricum ştia că nu se loveşte, ci aterizează în picioare. Eşti un nesimţit manipulant şi drogat! îi spune furioasă, că doar trebuia şi el certat. Bine măcar că nu ai fugit atunci la nuntă. şi după se întoarce către Serena. Iar tu, fără supărare, dar ''soţul'' tău e un bou. A lui a fost vina că a muşcat-o pe aia, dar şi a ăleia că nu s-a abţinut şi v-a jignit. apoi se ridică în picioare şi se scutură. Pentru toate scenele pe care tu şi Jimin aţi vrut să ni le faceţi mie şi lui Izaya, nu vă iert aşa uşor, să zicem că înţeleg povestea. şi îşi pune mâinile în sân, murmurând la final: Norocoşi voi cu întinerirea asta vampirească... Serena se mulţumea şi cu atât şi zâmbeşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 7:39 pm

Eram dragă. Doar știai pe cine iei de soț! și râde. După sare pe măsuța de cafea și întinde lăbuța la Serena. Mda. Am fost ce a zis Shirley, dar și un mare egoist. Scuze pentru momentele de atunci. și zâmbește. Izaya era foarte iertător. Mai ales că ia făcut multe belele blondinei în perioada aia și cu ce a făcut să zicem că sunt chit. Mda Shirley. Și eu sunt gelos pe tinerețea lor veșnică. Eu trebuie să fac sport și să fac muulte transformări ca să rămân așa. Pe când ei nu au nici o grijă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 8:32 pm

Acum Serena începe să se cam alinte şi să se mândrească, că şi ea a fost babă şi acum e tânără. Deci când vine Jimin să vorbească cu noi? întreabă curioasă, că pe ăla chiar trebuia să îl pleznească bine de tot. Nu ştiu cât stă la turneul ăla..Probabil mâine-poimâine. răspunde şi fata ridicând din umeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 9:14 pm

Meow. Dragă, să iau prăjituri pentru înpăcarea cu blonzii? întreba vesel în timp ce dădea din coadă. Akame a terminat mai repede cursurile că s-au anulat din cauza sesiunilor. Intră în sufragerie și ea. Nu știam că avem musafiri. E colegă de-a mea? întreba curioasă blondina. Totuși, Akame seamănă mult cu ea din cauză că sunt rude. Dar și că s-a vopsit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum