Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 9:55 pm

Ăăăă...Ea e? întreabă Serena confuză. Da, Izaya, te rog. Şi ea este una dintre ficele mele, Akame. răspunde celor doi. A avut o perioadă grea şi a vrut să fie total diferită de mine deci s-a făcut blondă.. comentează mai încet. Cecilia ajunge şi ea din urmă. Trecuse pe la un magazin şi mai întârziase. Ia. Asta cine e? E vreo lesbiană? întreabă şi Cecilia după ce se descalţă, că na, în familia lor, toate fetele care au tangenţe mari cu Shirley sunt aşa, iar blonda îşi dă ochii peste cap. Frumoasă educaţie. Ea e a doua? Da, Cecilia. Sunt gemene.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 10:01 pm

Iar brunetul se face om și pleacă în oraș cu mașina la cofetărie. Akame se așează lângă Serena pe scaun. Păreau surori dacă le priveai. Blonda o examinează. Semănăm. Suntem rude? întreba mica blondă pe senioara de lângă ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 16, 2016 10:34 pm

Sunt verişoara lui Shirley, deci oarecum, da, suntem. îi spune normal. Cecilia se încruntă şi ia două mere, aruncând unul lui Akame. Eşti prea tânără. la care Serena îi zâmbeşte. Sunt vampir. încerca să fie cât mai calmă şi politicoasă, căci nu mai avea motive să fie răutăcioasă cu ei. Shirley priveşte toată scena atent, analizând.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 16, 2016 10:42 pm

Akame era chiar opusă Ceciliei find mai deschisă. Face ochii mari și cu o mână prinde mărul. Whoaaa, ce miștooo. Îmi poți arăta colții? o întreba pe Serena veselă și fascinată. Da, Akame e fană a serialelor cu vampiri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 12:19 am

Femeia nu prea ştia cum să-i controleze, că abia ce fusese transformată, dar se concentrează şi îi apar. Cecilia îşi dă ochii peste cap şi mănâncă mărul. Şi când pleci? o întreabă răutăcios. Nu i se părea că are o aură bună femeia. Oh, păi...Nu mai stau mult. răspunde puţin îndoielnică şi ridică din umeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 12:23 am

Iar Akame se uită la blondă mult. Eu sunt Akame. Vrei să fim prietene? o întreba pe Serena copilăros. Deși știm cum face Akame cu prietenii...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 9:07 am

Ăăă, Serena, sigur. apoi dă mâna cu ea şi zâmbeşte. Shirley pleacă plictisită să îşi ia un suc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 9:15 am

Și cum Akame era o bisexuală prietenoasă, sare pe ea și o sărută pe buze fericită. Levi ajunge și el și când le vede pe fete așa, ridică din sprânene.E cumva întâlnirea bisexualelor? își spune șatenul ce merge în bucătărie să își ia o banană. Îi era cam foame. Izaya era la cofetărie și alegea dulciurile de acolo calm. Totuși, magazinul e plin de spioni și el nu știe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 9:40 am

Serena tresare şi o depărtează rapid pe Akame de ea. Ce dracu?...A fost o greşeală să cred că fetele lui Shirley pot fi normale.. se plânge ea. Cecilia începe să râdă şi se uită la cele două.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 9:44 am

Iar Levi când vede scena oftează. Aruncă coaja de banană la gunoi și întinde mâinile pentru ambele blonde ca să se ridice. Akame, când vrei să faci cunoștință cu cineva nu sari să îl violezi. o mustrează Levi când se uită la ea. Scuze pentru ea. Eu sunt Kanie Levi. Îmi pare bine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum