Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 11:11 am

După ce termină cu toţi monştrii, îi aruncă pe toţi în gaura neagră şi o închide. Acum aveau loc din plin şi Shirley ba se uită la Joker, ba la lupta celor doi. Serena e puţin cam îngrijorată dar stă lângă verişoara ei, privindu-l doar pe Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 11:15 am

Iar Izaya îl prinde pe Jimin pe picior greșit, îl lovește cu chidorii în zona ochiului stâng și distruge porțiunea porțiunea aceea. Joker credea că a câștigat, ușor. Ochiul lui Jimin se face roșu. Ce nu înțelegi că un vampir este nemuritor?!   spune el cu zâmbetul sadic din față. Iar blondul se descopune în mai mulți lilieci ce încep să îl muște pe Izaya. Dar fără să îi sugă sângele.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 11:22 am

E nemuritor, dar poate să piardă un ochi. spune Serena mai încet, bosumflată şi speriată pentru Jimin. De cealaltă extremă, era Shirley căreia îi era frică să nu moară Izaya de la muşcături, aşa că ţipă către lilieci: Îl vreau înapoi viu, nu morţi, ştii??
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 11:26 am

După revine în forma de om, întreg. El ma lăsat pentru un moment fără un ochi și vrei să îl termin întreg? Fie! țipa la Shirley nemulțumit. Joker cum nu o suporta pe brunetă, trage cu pistolul în direcția ei. Izaya are Shariganul activat. Face și el mâini de susanoo ce vor să îl lovească cu pumnii pe blond. Se ferește cât poate. Se lasă jos pe genunchi și îl lovește cu un rasengan în abdomen de îl trimite de parte de el. Că deh, să fie chit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 11:38 am

Shirley îşi dă ochii peste cap de la răspunsul lui Jimin şi prinde glonţul într-o umbră, oprindu-l. Tu, moşneagule, mai ai de lucru până să mă răneşti. îi zice Jokerului supărată. Deja se plictisea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 12:00 pm

Și cum locul ăsta era al lui Joker, era plin de capcane . Dă din degete și o mină de sub ei explodează. Jimin simțea că are nevoie de o putere mai mare. Că așa nu se ajunge nicăieri, că sunt egali. Așa că se concentrează și apare din nou aura roșie. Dar mult mai pronunțată. Izaya în gând credea că iar înebunește Jimin ca la nuntă... Așa că se folosește de cip și ajunge la el . Dar se oprește în față. Cu Sharingnaul său ajunge în mingea blondului. Era ca o închisoare. Vulpea îi zice blondului să o elibereze dacă vrea putere. Mai era aproape puțin. Dar îl oprește Izaya. Poate îmi controlează rahatul ăla corpul, dar sufletul niciodată. Nu o să te mai las să dai drumul la bestia aia. Să fie clar. zice acesta ce se uită la ochii bestiei. Văd că ai Shariganul...Băiete, tu ai o chakră mult mai întunecată ca a mea. Exact ca unul din strămoșii tăi din clanul Uchiha. dar Izaya îi oprește vorbele. Sângele poate e al lor. Dar nu fac parte din clanul lor. Sunt Izaya. Dacă mă mai recunoști.Nu e prima oară când vezi Shariganul din câte observ... Adevărat. Un fost lider al acelui clan ma controlat... și nu termină de vorbit că Izaya îi închide gura. Și te aștepți să mă intereseze? spune deja cu dispreț. După se uită la blond. Cine credea că în tine se ascunde monstrozitatea aceea? și se uită la blond. Ei bine, în încăperea sufletului era și Akame . Tot cu Shariganul , ca tatăl ei. Se întreba de ce băieții s-au oprit din bătaie. Voi doi. Am un cip un cap și trebuie să îl scoateți. Trebuie doar să mă imobilizați și treaba e terminată. Nu îmi pasă cum. și Izaya iese de acolo, revenind la realitate. Akame vorbește cu Jimin de cum să facă asta. Dar cum e el vampir, ia dat o idee. Chiar o să meagă?! întreba ușor nedumerit. Daaa.Mama va fi tare încântată! și după iese de acolo și ea. În realitate avea un zâmbet mare pe față. Fetelor, să ne uităm doar la băieți. Urmează distracția!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 12:05 pm

Shirley nu pricepe situaţia dar o ascultă pe Akame, la fel făcând şi Cecilia cu Serena. Or să fie bine amândoi? o întreabă totuşi, curioasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 12:08 pm

Iar ca să nu se amestece cine știe cine, face o mână de Susanoo ce îl strânge pe Joker. Desigur!Va fi puțin tata amețit după.Dar în rest sănătos.
Și după cum ia zis Akame, se teleportează la spatele lui Izaya. Îi imobilizează corpul cu mișcări din Karate și începe să scoată colții de vampir. Îl mușcă și îi suge sângele. Mâna dreaptă umblă prin părul lui ca să caute cipul. Izaya din cauza mușcăturii rămâne stană de piatră. Iar Akame se face roșie toată și îi curge sânge pe nas. Ba chiar face și poze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 1:16 pm

Toate celelalte fete rosesc si ele si raman cu gura cascata. Shirley isi pune mana la gura mirata. A intrecut momentul in care Kazuya s-a sarutat cu Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 1:36 pm

Vă place fetelor ce i-am pus să facă? întreba având în jurul ei o aură malefică. Joker începe să se plângă că el e răufăcătorul și trebuie să fie personaj principal. Dar își zice în gând cât de gelos e.Că doar el trebuie să îl sărute. Izaya înjură ca la ușa cortului, iar pe Jimin nu îl afectează. Își continuă cu treaba lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 26 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 100 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum