Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:23 am

Shirley se uită după Izaya dar nu îl vede şi merge după Jimin. Asta sigur e mâna Jokerului. spune supărată. Să îi ia soţiorul aşa? Păi dă-l dracu. Cecilia începe şi ea să se joace, aruncând soldaţii în sus şi în jos cu umbrele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:26 am

Akame se juca altfel. Le pune iluzii soldaților ca să se bată între ei ca chiorii. Da, genul ăsta de persoană era. Poponarul ăla? Zău,cu așa tipi umblă Izaya? A decăzut răăău. și se plimbă Jimin chill și cheamă liftul de parcă era la hotel. Avea și o acadea în gură pe care a început-o acum. Deh, să se mai lase de țigări.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:28 am

O acadea pe care o sugea, deci? Serena îi urmează pe Jimin şi Shirley, că doar nu rămânea de nebună să se bată, cu toate că lupta era aproape spre final şi soldaţii ăştia erau cam slabi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:32 am

Ce, nu se știe că acadeaua e bună pentru cei ce vor să se lasă de țigări? Akame intră în lift cu sora ei în lift și vede că blondul are o acadea în gură. Dă și mie. Nu fi chitră. se uită la el înbufnată. Jimin dă cu ochii peste cap și îi pune una în gură.Dar cum e o perversă și jumătate și vrea să îl înțepe. Uneori linge mai lung acadeaua afară și o bagă înapoi în gura. Lui Jimin îi atrage atenția, dar nu se schimbă ca și comportament. Alexander cu ai lui scapă de soldații rămași și iau alt lift. Că deh, să nu se înghesuie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:35 am

Cecilia încerca să nu râdă de la ce făcea sora ei, pe când Shirley nici nu o bagă în seamă.. Era fiica ei nebună, era normal să fie aşa. După ce urcă, liftul se deschide şi sunt mai mulţi soldaţi. Vreun geam nu au şi ăştia, să îi arunc? întreabă obosită şi face un scut negru în locul uşii, că ăia trăgeau în ei, apoi din scut ies zeci de mâini micuţe care îi prind şi îi strâng, să le rupă oasele. Îmi pare rău de ei, dar dacă lucrează pentru Joker.. apoi scutul dispare şi pot intra liniştiţi cât îi ţin mâinile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:45 am

Joker era pe un fotoliu sus. Izaya era lângă el ca un fel de majordom păpușă ce nu e în stare să scoată un cuvânt. Pe Jimin îl doare undeva de inamici. Și cum vede Joker-ul că cu soldații mulți și înarmați nu merg, pune niște mutanți mari să se bată cu ei. Printre care ar fi păianjeni și rozătoare urâte foarte mari. Akame își schimbă fața într-una sadică. Sare sus pe șobolan și încearcă să îi pună o zgardă din Susanoo. Dar avea purici uriași cât ea și fuge de acolo. La dracu, are purici cât mine de mare! se plânge ea. Ajung și ceilalți băieți și încep să se bată cu mutanții. Dar sunt mulți, cel puțin cât toți la un loc ca număr și sunt și greu de bătut , ai dracu. Păianjenul voia să îl atace pe blond. Ochii lui se fac ca cei a vulpii cu nouă cozi și apare o aură roșie pe lui, dar cu o singură coadă. Îl oprește imediat. Crezi că o insectă ca tine mă poate bate? și își întinde o gheară cât să îi distrugă capul din prima. După sângele monstrului îi cade pe față. Ochii și aura dispar. Se pare că nu era nevoie de așa ceva acum. Dar râde și privește sadic înspre Joker și Izaya.Așa reuniune să tot ai!
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:52 am

Serena era obişnuită cu el aşa sadic şi nebun în anumite momente, deci îl lasă în ale lui şi întinde o mână în aer spre un păianjen care venea către ei şi dintr-o dată păianjenul încremeneşte, căci nu mai are aer, ca şi când o mână invizibilă îl strângea foarte tare de gât şi nu mai putea respira (dacă are gât, lăl) aşa că după cade jos, fără să se mai mişte, murise săracu. Dacă vărsăm mult sânge pe aici, Jimin cred că înnebuneşte. Şi nu face bine nici pentru simţurile mele noi. îi explică lui Shirley apoi se freacă la nas. Îi apăruseră colţii şi se făcuseră ochii roşii, dar încerca să se abţină să nu sară să muşte pe cineva. Shirley înţelege, dar învăţăceii lui Izaya nu prea puteau să bată fără să verse sânge, aşa că pe ei nu îi poate opri; doar fetiţele ei mai puteau face aşa, deci lor le spune. Cecilia înţelege şi începe să facă cum a făcut Serena: cu o umbră strânge şobolanii de gât până se sufocă. Shirley se uită la Izaya, inspirând adânc. Ar fi fugit la el, dar trebuia să se asigure mai întâi că nu mai apare ceva să îi rănească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:59 am

După ce termină Joker-ul discursul lui malefic și lung. Jimin se trezește din plctiseala lui. Ăh? Ai terminat cu trăncănitul? îi spune în timp ce căsca.
Spoiler:
Nu te înțeleg niciodată Jimin. De ce nu ai venit în echipa mea când ai avut ocazia?!?! spune el supărat în timp ce se ridică în picioare. Că nu îmi plac poponari, de-aia. .
Iar Akame ascultă. Face un Susanoo măricel de tot și face o gaură mare în navă. Și ia venit în minte un joc taree sadic. Ia păianjenul cu mâinile uriașe ale lui Susanoo și îl ghemuiește până se sufocă și îl aruncă pe soldații. Cum ar fi: păianjenul mutat e bila și soldații sunt popicele. Cad acolo în gaură. Akame le ordonă băieților să nu mai fie multă vărsare de sânge că sunt și vampiri( printre care și Raizel, dar se poate controla). Așa Alexander începe să înghețe picioarele mutanților ca să nu se mai miște.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 11:04 am

Ăia cad acum pe pământ? o întreabă pe Akame şi face o gaură neagră jos, astfel că cei care cad nu ajung printre oamenii de rând. Of, Akame asta, aşa grăbită.. Oricum, aproate toţi monştrii erau distruşi, morţi, etc. Serena se uită la Jimin curioasă dar tăcută, doar observa comportamentul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 11:07 am

Oricum sunt morți. și se plânge ea. Dar oftează.Joker-ul îi dă ordin lui Izaya să se bată cu ei. Să nu vă băgați nici unul. E doar lupta mea cu el. zice el plin de sine. Izaya își scoate sabia, în timp ce Jimin scoate cuțitele kunai. Momentan, doar se teleportează în diferite locuri și se bat cu armele. Ambii vor să facă un atac surpriză, dar se citesc reciproc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum