Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 15, 2016 12:23 am

Ei, i-auzi. Măcar mergi să faci un duş. Aseară nu ai făcut. îi spune răutăcios şi aproape că termină de aranjat toate ingredientele. Era mai uşor să le pună în dulapuri decât să le care.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 15, 2016 12:25 am

Iar el își lasă telefonul acolo și pleacă la baie să facă un duș. Nu era nevoie să facă pe încăpățânatul. Și el știe că trebuie să facă asta. Așa umple cada și se joacă ușor cu rața de baie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 15, 2016 12:29 am

Cum termină de aranjat pe acolo, se plictiseşte şi începe să umble să vadă ce au făcut clonele. Părea mai bine, deşi nu se dă vopsea peste vopsea, fie şi de aceeaşi nuanţă, că se observă diferenţa. Trebuiau să vopsească eventual iar tot acel perete, dar în fine, mai e şi mâine o zi. Şi cum se întorcea ea înapoi în bucătărie, pe drum vede telefonul lui Jimin. Hm, oare ce făcea el înainte? Îl ia şi îl verifică, văzând că avea foarte multe poze cu fete şi numerele lor de telefon aşa că se supără. Universul ăsta nu te mai scap, fraiere! îşi zice hotărâtă şi începe să şteargă toate pozele cu fete, apoi trece şi la numere.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 15, 2016 12:32 am

Înafară de pozele doar cu el( și ăstea sunt puține) , a rămas fără nici o poză pe telefon. Și nici cu un număr. Săracul. Blondina face pe geloasa și posesiva cât el e cuminte și se spală la duș.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 15, 2016 12:35 am

În final lasă telefonul de unde l-a luat şi merge să se schimbe, numai aşa, să-i facă în ciudă. Dă toate hainele jos şi îşi ia doar nişte tanga pe ea, apoi îşi acoperă corpul cu şorţul. Las' că vede el. îşi zice hotărâtă, cu un zâmbet malefic şi pleacă înapoi în bucătărie. Nu prea ştia ce să facă, dar se gândeşte la o friptură cu cartofi la cuptor pentru prânz.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 15, 2016 12:38 am

Și își termină și dușul. Se usucă corespunzător și se îmbracă cu haine largi și curate. Coboară jos și vede că telefonul lui nu mai primește notificări. Vede cum pozele și numerele prietenelor lui sunt șterse și se uită urât. Ce-ai făcut Serena? o întreabă cicălitor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 15, 2016 12:40 am

Ăăă, am scos pulpele din frigider. Ce e rău în asta? spune ea din bucătărie, făcând pe inocenta. Trebuia să-i zică mai clar, că doar de, e blondă, are o scuză.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 15, 2016 12:42 am

Mda, observă și el chestia asta. Ce ai făcut cu telefonul meu mai exact,mândro. întreabă în timp ce se așează pe scaunul din bucătărie. Vede că e în tanga și deja îi vin idei. Dar nu știe pe care să o aplice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 15, 2016 12:44 am

Ah, la ăla te referi. şi întoarce capul la el, zâmbind, apoi revine la treaba ei. Se apleacă la un dulap pentru a scoate delicatul să dea pe carne. Tot scotea zgomot şi m-am gândit să opresc sursa zgomotelor. spune iar ca o inocentă ce nu e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 15, 2016 12:46 am

Vai ce inocentă ești tu de la o vreme. spune el mai sarcastic și își teleportează la el bilele de biliard. Le avea în pungă. Îi dă chiloțeii la o parte și pune o bilă în anus. Evident, nu prea tare, ci când era mai moale când îl stimula. Da. Vrea să o chinuie sexual direct de dimineață.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum