Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 71 of 100 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 85 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 31, 2016 11:33 pm

Am fost proastă la faza aia.. Îmi pare rău, Sensei. spune uşor îmbufnată şi se uită în ochii lui. Nu prea ştie ce să zică altceva şi oricum era obosită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 31, 2016 11:38 pm

Nu ai încă experiență în luptă, iar asta nu o capeți în cateva luni. și îi zice normal . După o ia de mână. Îmi poți spune pe nume acum, nu e nimeni aici. Probabil sunt atenți la meciul colegilor tăi. și zice în șoaptă.
Iar în sală, Mona deja supărată că scutul argintiului e impenetrabil, transformă arena într-una de foc. Alexander își acoperă talpele cu o gheață groasă și dură. E prea cald, iar eu nu vreau să mă dezbrac. Perverso! și îi aruncă cu săgeți de foc, multe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 31, 2016 11:40 pm

Annie zâmbeşte şi îl strânge de mână pe roşcovan. Mulţumesc, Sora. Asistenţii îi bandajaseră rana şi plecaseră să vadă dacă o să mai fie nevoie de ei. Mai rămăsese doar o femeie dar era departe, scriind un raport despre starea lui Annie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 31, 2016 11:45 pm

Și crezi că vei vrea să continui ? Te-ai descurcat bine până acum.. o întreabă serios. În arena lui Alexander îi venea să dea tricoul jos, dar nu, nu era genul . Ai un foc puternic, sălbatic, ești precum un lup în pădure. Dar nu am de gând să te las să faci cum vrei tu. și își eliberează și el puterea , transformă focul în gheață. După îl adună într-o minge mare. Mona în continuare nervoasă, face o minge la fel de mare și cele două se ciognesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 31, 2016 11:48 pm

Aş vrea...Dar doar dacă ai continua să mă antrenezi tu. şi roşeşte puţin în obraji când spune asta încet, dar încearcă să se abţină.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 31, 2016 11:56 pm

Și da, simțea nevoia Sora să fie util pentru cineva tot timpul. Să petreacă timp împreună oricum ar fi. Cu bunicul nu poate face asta, era pe ducă oricum, soră-sa e la școală, nu prea o duce acasă... Și cum e pace și plictiseala singurătății îl paște , îi place foarte mult timpul petrecut cu Annie. Vai ce drăguț din partea ta. zice ușor emoționat și se aproprie ușor de ea, natural. Nemernic argintiu.De ce nu ai arătat niciodată cât de puternic ești? țipa la el nervoasă. Că da, mingile o explodat. Pentru că nu vreau să mă dau mare, perverso, vezi că dacă mai odată foc, ți se ard hainele și țâțele tale vor ieșii pe afară.Femeie indecentă! și țipa la ea autoritar. Și cum ea nu era foarte perversă de felul ei, roșește ușor și se retrage. Și da, cam asta a vrut Alexander, să o prindă cu garda jos. Face în aer țepi de gheață cu sabia și duce în direcția ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 12:02 am

Fata îşi întoarce capul spre el şi stă liniştită. Nu prea se putea mişca deocamdată, deşi era curioasă ce fac colegii ei la luptă. După trebuia să ajungă şi acasă...Of, cum se descurca ea când o durea şi dacă se apleca câteva grade?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 12:10 am

Iar el profită de ocazie și o ia pe Annie în brațe. Mona își face cea mai puternică tehnică, un lupt măricel de foc ce merge înspre argintiu. Dar acesta e oprit de scutul lui Alexander. Și cum Alexander are o tehnică asemănătoare, o va face și el. Acum e rândul meu. îi spune calm eliberând un val rece de aer ce înconjoară arena. Și cum e și el descendent al familiei dragonilor( dar e vorba de familia dragonilor de gheață, nu de foc ca la Izaya, că da, sunt mai multe tipuri de dragoni) , își face un dragon mare de gheață. Du-te pe ea,Hyorinmaru! și trimite dragonul în roșcată, lovind-o în plin, chiar dacă a făcut un scut de foc. Toată lumea se ridică mirată și cu gura căscată, inclusiv regele. Dar din două motive: Că Mona se pare că a pierdut( e o lovitură prea puternică ca să nu rămâi cu daune mari), și pentru că argintiul face parte din ramura dragonilor.
Spoiler:
.
Mona a cam pierdut lupta și e leșinată în mormanul de gheață. A câștigat turneul și medicii o iau de acolo ca să o trateze. A fost cam dur..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 8:42 am

Până la urmă toţi spectatorii încep să strige numele lui Alexandru, foarte miraţi de ce se întâmplase şi nişte medici o iau pe Mona de asemenea de acolo. Lui Annie deja îi era somn.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 9:00 am

 Și cât timp Sora o consolează pe Annie, regele iese din sală ca să ia medaliile de campioni. Dar cu o mutră supărată pe față. În sală însă, Mona își revine repede și se duce după Alexander.  Ești mai puternic ca mine. Îmi plac băieții puternici. Vrei să fim împreună?  îl întreba ușor emoționată și cu roșeața în obraji, încet.  Ăăă, dar tu ești lupoaică. Te pot dresa?   o întreba normal.  Nuuu, sunt ca o lupoaică sălbatică ce urlă la lună!  spune plină de sine. Asta până când Alexander îi pune o zgardă de gheață.  Nee, am timp să te fut toată viața. Până atunci, te dresez să îmi fi partenera potrivită.  și o trage ușor de lesă. Mneh...  și face roșcata o față mai urâtă, dar nu prea are de ales dacă îl vrea pe el de bărbat. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 71 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 71 of 100 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 85 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum