Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 9:08 am

Annie îl vede pe rege şi ridică privirea la el. S-a întâmplat ceva, rege Izaya? apoi se sprijină puţin în coate ca să se ridice.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 9:14 am

Hei Annie. Eh, sunt puțin supărat că Mona a pierdut. O cunosc de mai mult timp și am antrenat-o să fie cea mai puternică de aici. Dar se pare că băiatul ăla Alexander a câștigat. după le face cu mâna. Ia medaliile trimise de un comitet. Iar la etaj jurații acestei competiții discută cine să treacă examenul, chiar dacă au pierdut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 9:23 am

Annie se întinde la loc şi se uită la Sora. Era cam fericită că a pierdut Mona, pentru că era prea pupată în fund de spectatori şi toţi o preferau, dar îi era şi ciudă că a bătut Alexander, cel care a bătut-o pe ea. Era undeva între şi între acum.. Mai bine că nu a trecut în finală să se bată cu unul dintre ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 9:30 am

Alexander primește medalia de aur și Mona de argint. Acum arbitrii aleg și locul trei( care ia și el examenul, apropo) , și se pare că Annie e aceea. Iar regele se întoarce din nou când e anunțat. Se uit ala ei. Știu că vă deranjez amorezilor. Dar Annie, vezi că ai luat medalia de bronz. Ai trecut examenul, felicitări. îi zice mai tare. După încet. Vă puteți săruta mai târziu. le zice în șoaptă. Că da, el recunoaște imediat când două persoane se plac.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 9:34 am

Când îl aude, Annie nu ştie dacă să fie ruşinată toată sau bucuroasă. Se ridică iar, ia medalia şi inspiră adânc. M-Mulţumesc.. apoi îşi apleacă privirea. Se bucura că a trecut, deşi ar trebui să poată trece mai mulţi examenul, nu doar cei de pe primele locuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 9:59 am

 Ei bine, normal că trec și încă câțiva 5 aleși de jurați care s-au remarcat în examen. Ei primesc o diplomă de trecere. Sora era puțin pokerface de ce a zis Izaya. Dar nu zice nimic. Îi lasă pe cei trei medaliați să se bucure de ceremonia lor. Alți regi deja le e cam teamă puțin. Că cei din țara focului au luat toate medaliile destul de ușor. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 10:22 am

Să te duci la război cu trei maeştrii ai dragonilor, e ceva.. Până la urmă Annie simte că e mai ok, pentru că îi dăduseră cu un unguent magic pe rana de la burtă şi nu mai sângera, nu o mai durea foarte tare aşa că se ridică în picioare şi pune medalia la gât. Trebuia şi ea să meargă acolo, să vadă ce e, nu? Îl ia pe Sora de mână şi merge înauntru, dar îi dă drumul înainte să îi vadă cineva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 10:42 am

Iar Sora îi aplaudă pe toți. Era mândru de ei. În timp ce regele Izaya se uita mai serios la Alexander. Știa că descendenții familiei dragonilor de gheață locuiesc în nordul continentului, nu pe aici. Trebuie să mă interesez de puștiul ăsta...Dacă e spion?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 01, 2016 11:01 am

După toate astea oamenii încep să iasă, să plece fiecare rege în treaba lui, în regatul lui şi să îşi facă fiecare om de treabă. Annie încă era bucuroasă. Reuşise după o lună de antrenament să ajungă atât de departe.. Ori erau adversarii slabi, ori chiar avea o fărâmă de talent.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 01, 2016 11:21 am

Eh, o fi din ambele? Cine știe. Sora o ia de mână pe Annie când sunt singuri din nou pe afară. Te-ai descurcat foarte bine. Ce zici să vi la mine acasă să îți fac un ospăț bine meritat? Cred că îți e cam foame după ălea trei zile în pădure plus bătăile din arenă.. îi spune băiatul calm. Și printre regii plecați e și Izaya, să o iubească necondiționat pe Shirley.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 72 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 72 of 100 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum