Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 14 of 100 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 10, 2016 6:21 pm

Te-am castigat deja. ii zice si ridica din umeri, zambind. Intre timp se trezeste Shirley. Se simtea asa de bine acum ca e in siguranta. Il mangaie pe Hans si se ridica sa vada daca ii zice vreun paznic unde e bucataria sa mamance.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 10, 2016 6:24 pm

Pentru că tu mă vrei. Nu am făcut eu primul pas. şi chicoteşte. După schimbă poziția. Se pune în genunchi , la spatele ei şi se joacă cu sânii ei mari. Îi strânge puternic şi o sărută pe gât.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 10, 2016 6:41 pm

Ea isi lasa corpul moale sa fie rasfatata de el. Shirley o intreaba pe o servitoare unde e bucataria si merge acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 10, 2016 6:56 pm

Iar acuma brunetul aproape îi o băga în uter. Se mișcă ușor circular ca să o atingă în mai multe zone deodată. Palmele sunt la sâni și cu degetele arătătoare o apasă pe sfârcurile ele tari. Urcă până sus la ureche și o mușcă ușor și senzual. Hans încă dormea în cameră. Dar pisica iese pe geam și se plimba pe castel. Că da, sare din statuie în statuie( bine că erau apropriate) și îl vede pe Izaya . Iar pisica dă din cap dezaprobator și pleacă înapoi în cameră dezamăgită. Ea vedea mai tot timpul asta la bruneți și credea că e ceva important.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 10, 2016 7:41 pm

Shirley ia de mancare pe o tava pt ea, copil si pisica si se intoarce in camera. Zaphine gemea tot mai mult in timpul acesta. Intre timp vine o servitoare peste ei. Ăăă, Madame? Trupele au plecat si spre seara o sa ajunga. Regele o sa trebuiasca atunci sa fie acolo sa ii coordoneze. iar rozalia ofteaza. Are timp. Pana atunci trebuie sa semneze si actele de casatorie. zice si ii face semn sa iasa. Cei de aici din castel erau obisnuiti cu actele reginei si nu ii deranja nici pe ei nici pe ea sa intre in mijlocul actului.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 10, 2016 7:51 pm

Ăăă. Ştiam că până îți găseşti soț , tatăl tău e regele. Chiar ar fi de acord? Am auzit că era prieten cu tatăl meu, vechiul rege.  spunea brunetul normal. Dar excitat . Se ținea bine. Cu capătul degetelor , îi apasă pe sfârcuri cu unghiile lui. Că da, să o doară nițel. Între timp Hans cu pisica mulțumesc pt masă şi se pune să mănânce.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 10, 2016 8:05 pm

Tatăl meu acceptă pe oricine accept eu. De 4 ani îmi caută pretendent şi nu a reuşit să mă convingă. Dacă aude, o să fie mulţumit. Dar dacă zici tu asta, atunci o facem în secret, noi doi, preotul, nişte servitori şi cunoştinţe d-ale tale? îl întreabă normal şi îşi pune mâinile peste ale lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 10, 2016 8:09 pm

Pe mine nu mă deranjează.  şi ridică din umeri. După o bagă pe toată în uter. După cum tremura ea uşor , părea că nu o mai duce mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 10, 2016 8:22 pm

Bineee, după vreo 15 minute în ritmul ăsta, rozalia oboseşte şi îşi dă drumul. Dar oricum Izaya n-avea ce câştiga din urma ei, că nu pariaseră pe nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 10, 2016 9:21 pm

Doar ar câştiga rolul dominant. Că el conduce. După îi şopteşte la ureche,senzual, mărind pt ultima oară ritmul.Eşti pregătită să rămâi gravidă? 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 14 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 100 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum