Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 21, 2016 7:23 pm

Serenei deja îi dau lacrimile şi când aude paşii micuţului şi paznicului, merge repede spre ei. Avea şi ea nişte puteri micuţe şi nu prea importante, mai precis controla lumina. Întinde palma spre paznic, ieşind o lumină puternică de acolo, orbindu-l. Apoi aruncă pisica unde naiba o arunca-o şi merge pe balcon cu Hans, închizând uşa în urma ei, să nu intre pisica. Dacă nu te predai şi nu mi-l laşi pe Jimin, îl omor pe copil! ţipă tare şi scoate de sub rochia împopoţonată un cuţit, punându-l la gâtul copilului, cât cu cealaltă mână îl ţinea să nu scape. Îi părea rău că traumatiza băieţelul, dar era singura ei şansă. Shirley şi Zaphine tresar amândouă de la balconul celălalt şi se ridică de pe fotolii. Lasă copilul! zic deodată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 21, 2016 7:36 pm

Iar pisica încearcă să intre, dar degeaba. Izaya o vede și se supără rău. Iar ca un avertisment, cu amaterasu arde ușor blondul. Că deh, poate da foc la orice cu privirea. Lasă-l pe Hans jos sau vă fac pe amândoi carne prăjită pt câini. spune tare și cu ură. Hans traumatizat leșină de frică. Ca orice copil într-o situație de genul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 21, 2016 7:45 pm

Mă ataci pe mine, ataci copilul. spune şi ea şi presează cuţitul de gâtul micuţului, făcând o mică zgârietură din care curge sânge. Shirley face ca naiba şi se uită către Izaya. Lasă-l dracu pe ăla jos!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 21, 2016 8:14 pm

Îl las după ce îmi eliberează copilul. spune brunetul tare. Pisica speriată se întoarce la brunetă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 21, 2016 8:30 pm

Blondina respiră adânc şi se uită scurt către Jimin. Provinciile cucerite deja de noi şi castelul cel mare ne rămân în posesiune şi mi-l dai pe Jimin aici, fără să îi mai faci ceva. spune hotărâtă, încă ţinând de Hans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 21, 2016 8:41 pm

Dar Izaya arde ușor mâna cu care ținea cuțitul ca să îl scape. Dacă îmi dați înapoi provinciile și castelele luate de voi. Atunci ți-l dau înapoi. Altfel nu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 21, 2016 9:11 pm

Blondina se supără şi îl orbeşte şi pe el, apoi scutură mâna de câteva ori. Ce zic eu, ce spui tu. Ţi-am zis că ce e cucerit de noi ne rămâne. Nu mă fă să-i retez gâtul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 21, 2016 9:34 pm

Nu ai luxul de alege tu condițiile.Ori îmi dai înapoi ce mi-ai luat. Ori vă omor pe amândoi. îi spune în timp ce se aproprie cu Susanoo de castel. Că doar nu vrea să îi se ia proprietățiile. Iar ca să nu fugă, o înconjoară cu un cerc de foc de amaterasu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 21, 2016 9:51 pm

Ce sete de putere are... mormăie Zaphine, referindu-se la Izaya. Shirley era mai mult îngrijorată pentru Hans şi vedea că cei doi nu ajung deloc la un consimţământ iar copilul ei e în pericol, ceea ce o supăra. Izaya! E Hans acolo! Dă-le încolo de provincii! strigă ea neştiind dacă să meargă la balconul blondei sau nu. Serena observă reacţia celeilalte şi zâmbeşte, ţinând mai bine de copil. Dacă nu îl conving pe tătic, măcar pe mămică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 21, 2016 10:25 pm

Știu că e Hans. Dar eu nu mă las furat. după se uită în ochii blondei și al restul persoanelor. Are un plan B în caz de vrea să facă ceva băiatului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum