Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 27, 2016 11:15 pm

Păi şi ce făceai acolo? îl întreabă la fel de calmă, să nu dea de bănuit. Totuşi deja se gândea că nu a făcut ceva frumos pisicilor şi mai bine nu auzea, însă trebe!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 27, 2016 11:54 pm

Ăăă. Voiam să le dau pisicilor aer. zice el încercând să nu pară ăla răul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 28, 2016 10:21 am

Cum adică să le dai aer? Sigur aveau din belşug, aşa cum avem şi noi. îi zice mai serioasă şi îi ridică privirea, să îl privească în ochi. Spune-mi ce ai vrut să le faci pisicilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 28, 2016 10:25 am

Și acum chiar nu avea ce să facă ,înafară să zică adevărul. Meh, am vrut să le arunc de la geamul de la etaj. spune el mai răutăcios. Dacă le-ar fi aruncat, mureau instant. Că doar sunt niște puișori de nici o zi și sunt foarte fragili.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 28, 2016 10:56 am

Shirley stă câteva minute încremenită, apoi se face roşie de furie şi îl plezneşte tare. Ţăranu dracu! Mie îmi moare pisica şi ziua următoare tu încerci să faci rău mai multor pisici?! ţipă la el furioasă şi îl plezneşte tare peste obraz. Cine dracu te-o fi făcut pe tine aşa, n-am idee. Dar tu sub nici o formă nu eşti fiul meu sau al lui Izaya! Zaphine aude, că doar erau la uşă, şi se uită la Izaya cam curioasă, apoi îi face semn să se ridice de la masă amândoi să vadă ce se întâmplă. M-am săturat de mutrele tale, de comportamentul tău şi de gândirea ta proastă! Şi legat de tron, nu o să îl iei niciodată! NICIODATĂ, MĂ AUZI? Hans e primul, indiferent de ce faci. Şi cât timp sunt mă-ta şi sunt regina, stai în castelul meu, sub îngrijirea mea şi mă asculţi pe mine! O dată să nu te mai prind că faci ceva de capul tău că te închid în turn şi acolo te las. Să te văd după un an dacă mai ai tupeul ăsta jegos. Apoi îi mai dă una zdravănă peste bot. Să nu te iei niciodată de pisici, mai ales dacă sunt ale lui Shirley. ă.ă
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 28, 2016 11:03 am

Dar Allan se supără și el, normal: SERIOS? MĂ AMENINȚI DIN CAUZA UNOR MÂȚE? și ridică tonul din nou. ȘI ÎL PUI ȘI PE RATATUL ĂLA LA TRON? E MAI SLAB CA O FATĂ! CUM SĂ CONDUCĂ UN REGAT? TU NU GÂNDEȘTI?!?!?! și mai că venea să o ia la bătaie. Dar nea, cât de rău e Allan, momentan nu poate să o rănească pe maică-sa. FOARTE BINE, CÂND O SĂ AVEȚI NEVOIE DE UN ADEVĂRAT REGE ȘI NU DE UN PAPĂ LAPTE, SĂ NU MĂ CHEMAȚI! și pleacă nervos de acolo. Se gândea să plece din castel și să ia viața în frâu. Că e sătul de viața la palat. Iar Izaya se uita și el cu Zaphine cu coada ochiului. Mda...Ăsta e semn rău...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 28, 2016 11:11 am

Shirley nici nu se uită la el şi merge în camera în care erau pisicile, închide uşa şi se aşează pe pat obosită. Poate ar trebui să vorbeşti cu el? şi pune o servitoare să ducă porţia de mâncare în camera lui Shirley, că nu mâncase săraca.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 28, 2016 11:21 am

Am tot vorbit cu el... Nu vrea să înțeleagă. și oftează. Puilori dormeau pe o pernă. Iar pisica sare în pat unde e bruneta. Meow...Pari stresată. Ai pățit ceva? o întreba îngrijorată. Allan era în camera lui, își făcea niște bagaje.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 28, 2016 12:15 pm

L-am certat pe Allan pentru ce voia să facă puilor şi acum e foarte supărat.. zice oftând şi mângâie pisica. Aurora auzise acele strigăte şi mergea la mama ei. Zaphine îi povesteşte tot şi o mângâie pe cap. Mă duc eu să vorbesc cu el. Mie nu-mi face nimic. zice fetiţa calmă şi pleacă spre camera fratelui ei. Deschide uşa fără să ciocăne şi se face că nu ştie. Hei, vi să ne antrenăm cu Sora?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 28, 2016 12:22 pm

Bine i-ai făcut. A intrat direct și a vrut să îi arunce pe geam. Neastâmpărat copil. oftează și pisica. Allan se întoarce la Aurora. Meh. Fie , și așa nu am nimic mai bun de făcut. și ridică din umeri. Voia să facă ceva ca să scape de stres. Poate timpul cu Aurora îl va calma. Că cu ea nu are nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum