Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 38 of 100 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 15, 2016 7:53 pm

Iar Mona e prima care își face de cap. Face alergări ușoare și se împiedică intenționat de o minge din zona brunetului și cade în brațele lui, cu pieptul lipit de el . Deja trec la acțiune.Off.Chiar se simte că nu are sutien. Dar în realitate îi dă drumul ca să stea în picioare. Ai grijă pe unde fugi. S-ar putea să te lovești. spune ușor dezintersat. Adică da, îi place sânii roșcatei.Dar nu putea să îi facă pe plac.Totuși, e vorba de Shirley aici, nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 15, 2016 7:58 pm

Shirley îşi dă ochii peste cap când vede ce fac fetele şi merge înauntru, în sala de sport, ca să se joace badminton cu o colegă. Serena însă nu se lasă mai prejos şi dă intenţionat cu mingia înspre cei doi, strigând Capuuuuuuuuuuul! apoi fuge către ei şi se opreşte fix între cei doi. Cred că am ceva la gleznă de am dat aşa strâmb, scuzaţi. spune inocentă, uitându-se numai la Izaya. După îşi ridică piciorul drept şi pune mâna pe gleznă să o maseze puţin, dar se dezechilibrează şi, ca să nu cadă, îl ia exact de zona aceea dintre picioare şi îl strânge puţin, apoi îşi reface echilibrul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 15, 2016 8:03 pm

Dintr-o dată chiar sunt un magnet pentru fetele astea. Ai și tu grijă . Geez. E prima zi aici și deja toată lumea pățește câte ceva. spune brunetul mai urâcios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 15, 2016 8:04 pm

Se mai întâmplă. Aşa suntem noi de obicei. spune blondina şi ridică din umeri, fără să-i prea pese de ce zice el. Cam micuţă, totuşi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 15, 2016 8:06 pm

E fucking copil de 16 ani în dezvoltare. De unde să o aibă cât un adult? Mă rog. Brunetul ca să scape de ele repede ia mingea de volei și merge la brunetă. Ce zici să jucăm volei?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 15, 2016 8:08 pm

Dar ele erau două perverse care voiau să fie mare! Ce să le faci acum... Nu e vina lui, e a lor. Bruneta se miră dar oricum se plictise şi ea şi colega ei de badminton aşa că se opresc şi ea acceptă să joace volei. Mă cam doare mâna dreaptă acum, dar fie. şi montează plasa, se pun frumos şi încep să joace.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 15, 2016 8:15 pm

Eh, jucăm ușor. spune brunetul. Iar acuma în sală intră și clasa a 10-a B. Acolo era Jimin, un puști nou venit ca Izaya . Dar care nu făcuse așa mare tam tam încât să atragă atenția. El e înscris la clubul de volei, așa că vine la bruneți . Îmi place să joc volei. Am loc și eu? spune blondul calm. Dar după aura lui, Izaya îl recunoaște imediat. Ăsta e Jimin, clar.
Și cum perversele vor să pună mâna pe un băiat, roșcata îl observă pe blond repede. Nu l-am mai văzut pe blond până acum.Încercăm cu el?
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 15, 2016 8:16 pm

Serena aproape că leşină când îl vede dar reuşeşte să stea bine în picioare. De data asta merg eu prima. şi fuge repede la ei. Ăă, sunteţi 3? Pot şi eu? întreabă drăguţ. Se pare că cele două fete aveau să fată echipă împotriva băieţilor acum. Mergea o melodie rock, de acţiune, ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 15, 2016 8:20 pm

Să zicem că da. spune brunetul cu jumătate de gură.Să fac echipă cu ăsta? Cred că glumești. își zice în minte răutăcios. Dar cum aici blondul nu e vampir, nu a avut parte de tragedi, acțiune și cine știe ce alte nebuni, e o persoană chiar ok. Eu servesc. spune el și ia mingea. După care o ridică în aer și o trimite după fileu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 15, 2016 8:22 pm

Mingia este prinsă de Shirley care o loveşte înapoi spre băieţi şi aşa jocul continuă. Serena lovea normal dar nu ştia cum să facă să-i atragă atenţia blondului.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 100 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum