Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 8:07 pm

Ia să văd...  întreba curios și vede mesajul. Ei. Doar a cerut o propunere mă. A întrebat ce ar fi mai bine pentru ea. și chicotește puțin în timp ce Jimin nu pricepe nimic. Akame se gândește mai bine și își ia o vopsea blondă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 8:15 pm

Nu ştiu cum i-a venit ideea de roşcat, of. apoi îşi dă ochii peste cap. Se gândea dacă ar fi ieşit ceva interesant să le spună blonzilor de universuri, în special de Evul Mediu în care s-au şi bătut destul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 8:22 pm

Ăăă... Că astea sunt culorile în care se vopsesc femeile în general? spune Izaya retoric. Că era ceva normal ca Akame să vrea și roșcat. E genul de fată care se schimbă des. Și... De ce ne-ați chemat? spărgea gheața Jimin. Că prea erau tăcuți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 8:42 pm

Să stăm? Oricum voi sunteţi singurei acasă şi la cum are Serena burta, nu puteţi face nimic. Am zis să nu vă plictisiţi. spune Shirley şi după râde. Serena îşi lasă capul în jos şi zâmbeşte şi ea. Abia aştepta să scape de sarcină, să se recupereze şi să şi-o poată trage iar cu Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 8:45 pm

O să mai faceți copii după? întreba Izaya normal. Că în universurile unde au fost, blonzii au făcut multi prunci și de-aia. Ești nebun dude? Eu abia aștept să nască și să se regenereze ca să putem să ne o tragem iar. zice Jimin mai impulsiv.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 9:11 pm

Acum Serena râde şi ea. Şi eu mă gândeam la acelaşi lucru. Shirley e oarecum intrigată de ei doi. Deşi Jimin era practic cel mai bătrân dintre ei toţi, gândea totul din scurt şi parcă tot bruneţii erau mai maturi. Pe unde am colindat noi, voi aveaţi mereu mulţi copii. începe bruneta cu povestea. Până la urmă, n-aveau ce să facă dacă aflau; şi Cecilia cu Akame ştiau. Poftim?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 9:22 pm

Ei, Jimin cum e etern normal că se comportă ca un puști în continuare. De la un timp eu cu Shirley călătorim în timp și spațiu să trăim și alte tipuri de viață decât ce e aici. Am îmbătrânit și ne-am plictisit. Iar în majoritatea universurilor paralele, voi aveți mulți prunci. zice și Izaya. De nu eram tânăr și nemuritor, nu credeam povestea ta. spune Jimin repede, dar mirat .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 9:28 pm

Într-unul aţi avut tripleţi din prima, în altul cred că aveţi pe puţin 9 moştenitori... continuă bruneta şi chicoteşte. Iac, prea mult... comentează şi Serena ca o arţăgoasă ce e de fapt. Dar cum aţi descoperit universurile?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 9:34 pm

Eu cu Rinnegan. Pe lângă că îmi pot schimba trupul cu unul dintr-un univers sau timp, pot călătorii și acolo. Shirley a făcut cu o carte de vrăji. îi zice normal. Aha.. Și sunteți conștienți acolo?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 9:52 pm

Nu. Cartea mea de vrăji nu permite să călătorim acolo dacă avem amintirile noastre. E cam un fel de joc: stabilim o regulă pentru când să ne amintim, gen imediat după ce ne căsătorim şi apoi mai avem o oră la dispoziţie până să fim teleportaţi forţat înapoi aici, în universul nostru. Dar timpul trece diferit acolo. La noi trec poate câteva minute, iar la ei trec zeci de ani. Serena ascultă total intrigată. Cât aţi stat cel mai mult?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum