Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 10:10 pm

Am fost în evul mediu. Am trăit aproape o viață întreagă acolo. zice Izaya mai fascinat. Acolo a fost cel mai bine. Shirley a fost cel puțin la fel de bună ca aici. Am avut parte de bogăție, aventură, bătaie cu voi. De toate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 10:16 pm

Da! Au fost de toate. Am avut doi băieţei gemeni care s-au cam certat, o pisică care după ce a murit mi-a dat puterea ei, un război cu voi şi Izaya s-a luptat cu mai multe naţiuni pentru teritoriu. Unul dintre băieţii noştrii s-a căsătorit cu fata voastră cea mai mare. Şi acolo eraţi tot vampiri, dar nu îl plăceaţi pe băiat, adică Allan. Cei doi ai mei se numeau Allan şi Hans şi acum sunt însărcinată tot cu doi băieţi gemeni. O să-i numim după ei. Fata voastră se numea Bella şi era o inimoasă care a făcut o stradă cu adăposturi pentru pisici, deşi lui Allan nu îi plăceau pisicile. povesteşte Shirley acolo foarte pasionată. Serena nu se gândise la nume pentru fetiţa ce o purta în pântece, dar se uită la Jimin şi întreabă Să-i punem Bella? Ar fi interesant.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 10:22 pm

Să zicem. Și așa se va naște curând și va avea nevoie de un nume. și ridică din umeri. Și după ce s-a întâmplat? și nici bine nu începe conversația că vine și Allan în vizită. Helău. Am zis să vin pe la voi în caz de vă lipsesc. Cum merge sarcina mama? Că mi-a zis Cecilia. spune blondul. Jimin la mai văzut. Ăh. Parcă te-am mai văzut cândva. Deci tu ești Allan nu? spune Jimin mai curios. Îi plăcea că e blond ca el. Da tată socru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 10:29 pm

Serena parcă nu crede că el e copilul bruneţilor şi se uită ciudat la ei. Sigur nu e copilul meu? Poate aţi uitat.. Dar Shirley îi explică că e şi el vampir, că a fost transformat de Jimin şi părul blond a venit ca un BLESTEM asupra fiului ei BRUNET. După se ridică şi merge să-l îmbrăţişeze, ca o posesivă ce e. O fi el din alt univers, dar tot al meu e. Blondina face o mică pauză, apoi zice Dacă tu mergi pe principiul ăsta, atunci şi eu ar trebui să am cam vreo 15 copii?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 10:33 pm

Ai 15 știuți de noi. Cum numărul universurilor sunt infinite, poți avea și mai mulți. spune Izaya normal. Jimin se simte puțin ciudat, nu îi place. Ew. Nu vreau mulți copii. Îmi ajunge unul. spune urâcios. Așa am făcut și eu cu pisicile mamei.Că a umplut castelul de ele. Dar până la urmă am lăsat totul baltă și am făcut cum am vrut eu. spune la modul urâcios și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 10:36 pm

Hai nu te mai plânge. Până la urmă te-ai mutat în castelul lor unde nu erau pisici înauntru. Ai noroc că ai convins-o pe Bella să le ţină afară. Fetiţa aia e prea cuminte, jur... şi îşi dă ochii peste cap, apoi îl trage şi pe Allan să stea jos lângă ea. Shirley nu putea să stea prea mult timp în picioare, deci mai bine aşa. Am putea să mergem odată să îi văd şi eu pe copii mei din universul ăla? întreabă totuşi Serena. Era curioasă cum arăta ea cu atâţia prunci lângă şi dacă nu erau o bătaie de cap. Faza asta cu călătoritul o intriga mult, dar tot nu îşi dorea mai mulţi prunci aici. Bine, nu acum...După ce nasc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 10:42 pm

Voi arătați cam la fel ca acolo. Vă pot duce în regatul nostru cât timp ce voi de acolo sunteți plecați cu diferite misiuni diplomatice... le propune Allan. Am putea pleca odată împreună într-o excursie, să vedeți și voi. propunea Izaya. Acum ajunge și Mona cu Raizel.Că au fost și ei invitați. Helău toată lumea. spune și roșcata cu brunetul. Bine că locul era mare și toată lumea are loc. Despre ce vorbiți? Copii cumva?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 10:45 pm

Păi nu degeaba au muncit la ditamai casa asta, ca să aibă loc tot neamul şi ne-neamul! Hei, Mona, ăă, Raizel.. îi salută Shirley discret. Încă se uita la Raizel şi nu pricepea cum mama naibii s-a potrivit cu Cecilia în universul ăla. Într-un fel, da, copii. şi ridică din umeri. Au venit şi ei fix când a venit Allan.. Ei nu îl ştiu. Să le spunem şi lor? îl întreabă pe Izaya prin telepatie, că de ce nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 26, 2017 10:48 pm

Având în vedere că știu de puterile noastre și ei sunt vampiri.. Că da, Raizel o să o facă pe Mona vampir la nunta lor și știe de asta. De ce nu?  îi răspunde lui Shirley. Raizel se cunoaște cu Jimin, de la vampir la vampir. Oh. Mă mir că mai cunoașteți și alți vampiri. Băiatul ăla e vampir, brunetul ăsta e la fel. Probabil va fi și roșcata dacă are o relație pe bune cu el... De ce nu vă convertiți și voi? și face Jimin pe diavolul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 26, 2017 10:55 pm

Ia du-te şi caută o pungă de sânge! N-am de ce să mă fac ca voi. S-a făcut unul dintre copii mei şi a fost de ajuns! Sare Shirley la argumente cu Jimin. Plus că o eternitate pe pământ ar fi plictisitor. Când o să îmi vină timpul, o să mor şi gata. Deocamdată îmi convine stadiul meu. iar ca să fie toţi cum trebuie, Cecilia vine de la cumpărături cu Akame. Bine, Cecilia plătise un prost să-i care bagajele, că nu putea să le care ea, era nepoliticos să o pună pe Akame şi să umble cu umbrele cu plase pe ele era prea ciudat. Omg Allan. spune bruneta când ajunge şi nu ştie cum să reacţioneze, dar primul instinct e să-şi pună mâinile pe burta gigantică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum