Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 03, 2017 7:10 pm

Şi eu... apoi respiră mai greu. Cred că mi-a ajuns pentru mult timp. Şi închide ochii. O scoate din ea şi îşi apropie picioarele, că a fost de ajuns cât au stat aşa. E adevărat că avea poftă de el şi că îi plăcea s-o facă, însă asta era limita.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 03, 2017 7:15 pm

Nu e nevoie de sex încontinuu ca să știm că ne iubim. Scuze pentru faza cu mușcatul. Te iubesc. și o pupă drăgăstos pe buze și închide ochii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 03, 2017 8:58 pm

Cecilia înțelege și nu se supără pe asta. Se alinta doar lângă el și adoarme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 03, 2017 9:10 pm

Ei bine, trec câteva ore bune și se face iar dimineață. Erau prea obosiți de la partida de sex. Alexander da, era la început de relație de Michelle. Dar știa ce face blondul și nu e deloc ok. Așa că se hotărăște să îi fie profesor și la alte chestii decât războiul. Voia să îi fie tutore. Nu neapărat de dragul lui, ci de dragul reginei. Trebuia să îl învețe pe băiat cum să fie un bun mire. Mai ales că de acum, după legea vampirilor, nu mai are voie să facă sex până de ziua nunții. Aveau voie sex doar în noaptea când a fost cerută. Probabil de-aia Cecilia a făcut ce a făcut cu el toată noapte, să îl mai potolească până atunci. Dar Allan nu știa. De unde să știe? Așa Alexander îi trimite o scrisoare reginei cu propunerea lui, să îl învețe pe puști cum să fie mire până de ziua nunți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 03, 2017 10:24 pm

Păi şi nu a fost bună strategia ei? Hai că a fost. A zis că măcar acum, în seara în care a fost cerută, să facă o excepţie ca să nu se mai trezească că mai are el pofte incontrolabile. Deşi o cam dureau picioarele, se mai regenerase şi se trezeşte prima. Vede pe noptiera de lângă capul ei scrisoarea atunci când se ridică în picioare şi o citeşte. Ah, cum se gândeşte el la tot..Jur că-l iubesc. îşi spune Cecilia fericită după ce termină de citit. Ia un stilou şi îi răspunde afirmativ, cum că ar fi bucurat-o mult dacă ar fi vrut să facă asta pentru ei, apoi i-o trimit înapoi printr-un porumbel. Ea merge să facă un duş şi să se îmbrace până se trezeşte blondul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 03, 2017 10:30 pm

Allan încă dormea, dar se trezește până la urmă. Să-mi bag...Ma secat femeia asta ieri.... își zice încă obosit blondul. Și am și antrenamente azi...Fuck. și se pune în fund. Se gândește că poate ea face un duș, așteaptă să termine ca să se ducă cu ea la masă. Nu știa de scrisoare, săracul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Apr 04, 2017 6:40 am

După puțin timp iese de la dus îmbrăcată. Bună dimineața, viitor rege. îl alinta puțin și îi face semn sa se ridice din pat odată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 04, 2017 7:32 am

Până la urmă se ridică și face ca ea.Bună dimineața și ție, regina mea. și face puțin pe posesiv ul .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Apr 04, 2017 8:24 am

Ei îi place când aude asta. La ușă ciocane cineva. Erau doi copilași care veniseră trimiși de un servitor. Știa ca regii nu mai mâncasera de ieri și sigur aveau nevoie. Cecilia deschide ușa și când îi vede, parcă se simte prost. Adică ea voia un copil al ei și pentru a putea trai ca sa-la facă, trebuia sa muște un alt copil.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Apr 04, 2017 8:37 am

Neața copilași. și face pe drăguțul din prima. Se lasă puțin pe genunchi. Dacă nu vă simțiți bine nu e nevoie să faceți asta. spune blondul mai serios de data asta. Nu e nici o problemă, rege. Tu ne-ai făcut o casă mai bună și din ce am vorbit cu ceilalți, la tine nu doare deloc. Măcar așa să îți mulțumim și noi. și îl iau pe blond în brațe. Aww. Allan e plăcut de copii. Bine atunci. Dar nu va trebuii să mai trăiți așa. Am vorbit ieri cu doctorii și cercetătorii regatului să facă un sânge fals, o copie a sângelui vostru. Ca să nu mai fim nevoiți să vă mușcăm des. îi zice blondul serios și le face loc să intre. Avea de mai mult timp un plan de genul. Un sânge făcut de vampiri care să fie la fel ca al oamenilor. Dar asta nu va fi terminat așa de repede. E nevoie de cercetări, experimente, comparații, etc... Că sângele e foarte complex.Totuși,e bine că a început să se lucreze la asta. Că după Allan, dacă se face acest sânge fals, cele două țări v-or putea trăii în pace.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum