Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Aug 21, 2017 8:00 pm

Ok, am înțeles. apoi îl sărută pe buze normal ca sa tacă odată și după se întinde pe spate și se uita la cer. Ce vreme frumoasa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Aug 21, 2017 9:10 pm

Da... E frumoasă... și începe să se calmeze și el. Vrei să ne uităm la un film? Cică rulează Suicide Squad azi, pe lângă filmul Batman vs Superman. da, nu-i place să fie erou. Dar filmele îi plac, sunt mai interesante decât viața reală.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Aug 21, 2017 10:02 pm

La cinema-ul din aer liber? Acolo aş fi de acord. Nu vreau să stau închisă pe vremea asta. îi spune lejeră. Până la urmă, din punctul ei de vedere, ei doi erau împreună, deci voia să se comporte ca o iubită, nu numai ca o ''sex-friend''.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Aug 21, 2017 11:11 pm

Eden observă asta și apreciază. Păăăi în centru are în aer liber cinematograf, dar asta mai pe seară. și se simte din vocea lui că e mai relaxat. Hmm. Vrei să ne și plimbăm? Că parcă nu e ok nici să stăm așa într-un loc toată ziua.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 22, 2017 8:47 am

Da, perfect! apoi se ridica și îl trage și pe el. Fac ei ce fac ca își petrec o zi frumoasa și normala împreună în timp ce la scoala Julietta îl bănuia pe Eden. Boul ăla chiulește de prost. Ar trebui sa sune un profesor la el acasă. zice morocanoasa către Allan, ca el era cel cu care se înțelegea cel mai bine din clasa aia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 22, 2017 10:43 am

E treaba lui ce face. Doar nu cumva vrei să chiulești și tu ca să vezi ce face..... spune Allan încercând să nu facă Julietta vreo prostie. Că știe că atunci când e morocănoasă poate face orice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 22, 2017 12:52 pm

Hai ca știu ca mă acoperi tu. E vorba doar de ultimele trei cursuri, nu e mare brânză. îi zice pe un ton mai alintat ca sa îl convingă. Eu mă duc acum, pana nu se termina pauza. Mă bazez pe tine. si ii face cu mana, apoi pleacă. Își lăsase ghiozdanul în banca ca poate făcea el vreo clona ceva și sa fie ai credibil.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 22, 2017 1:44 pm

De ce îi era frică nu a scăpat. Își dă ochii peste cap și o invocă pe Espeon care ia chipul și asemănarea argintiei, să îi scrie ea toate despre ce și cum.În schimb Eden cu Hayley erau la Mall și se bucurau de plimbarea lor, eventual făceau și shopping ca orice cuplu normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Aug 22, 2017 9:49 pm

Julietta normal ca nu are de unde Sa ghicească cu cine și unde e brunetul, așa ca face multe clone și le împrăștie în oraș în timp ce ea stătea pe o banca și manca înghețată. După vreo 30 de minute abia îl găsește una și o anunță pe fata. Ea anulează toate clonele și merge la mall. Ce o face prostul ăsta aici acum? Putea merge și după amiaza. Deocamdată nu știa ca e și Hayley acolo. Movalia intre timp e foarte lejera. Acum se oprește cu Eden la un suc la parter și Julietta era aproape, dar nu o observa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Aug 22, 2017 11:24 pm

Nici el nu o vede. Dar îi simte energia. Firar...Iar se amestecă asta pe aici. Nu trebuia să fie la liceu? se plânge brunetul în gând. Vrei să ne mai uităm la niște haine? întreba Eden normal. Se gândea că dacă se pierde într-un magazin plin Julietta va renunța la idee.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum