Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 11:52 pm

De ce modest am dat.. Încearcă să mă impresioneze? spune Celia cu atitudinea ei rece ca a mamei sale. Pe sub pielea ei se intră mai greu *destul de uşor dacă ai colţi de vampir, hăhă*. Cum vrei. apoi setează pe ultimul nivel şi merge înapoi lângă el. Foloseşte-mă fără frică. Sunt rezistentă. îi spune ca o masochistă ce e de la bunica sa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:03 am

Ei, se știe că Klaus e special. Pierre vrea să o impresioneze nițel, mai mult pentru puteri decât pentru altceva totuși. Adversaul virtual era Black la putere maximă.L-au studiat atent și au făcut o lume virtuală cu el și Lelouch. Deci ăsta e stresul vostru? Ok. spune Pierre ce o face pe Celia iar în Katana. De data asta find treabă serioasă își activează Susanoo Perfect, e de mărimea unui etaj iar micuța sabie Katana se transformă și ea într-o sabie de mărime foarte mare , din energie și amaterasu. Se bate cu Susanoo-ul lui Black parte în parte. Știe că pentru Celia forma de acum e una foarte mare, așa că o ia ușor.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:11 am

Celia începe să simtă o mică durere, dar e doar ca un fior mai mare, aşa că încă nu o afectează. E destul de surprinsă de puterea lui, aşa că preferă să rămână concentrată ca să nu pară nici ea mai slabă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:14 am

Astfel Pierre se luptă cu Black și ceilalți și îi invinge destul de repede. Cum Pierre a fost printre primii utilizatori de susanoo, știa care sunt punctele slabe ale lui așa că nu ia fost greu. După mai multe minute câștigă și revine sala cu el și ea înapoi la normal. Asta a fost mai intens. Te-ai descurcat chiar bine să știi. spune zâmbind și transpirat de la efort. Klaus a văzut tot și este cam gelos că cineva mai puternic ca el a folosit-o pe Celia, chiar dacă e vorba doar de bătaie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:22 am

Şi tu. Eşti foarte puternic. Dacă ne mai batem cu Black, chiar ne-ai folosi. îi răspunde zâmbind. Ea mai mult era politicoasă şi atât cu Pierre, că să nu uităm jucăriile cui sunt în momentul actual în ea, duh.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:26 am

Scopul lui era să se integreze. Dacă fata îl respectă pentru puterea lui, mai mult nu-i ajunge. O să fac tot ce-mi stă în putință să vă ajut. Acum te rog să mă scuzi, merg să-mi fac un duș. Dacă e ne vedem în sala de întrunire sau pe hol.Bye! și pleacă din sală spre dușul băieților. Klaus intră imediat și se duce la Celia.El cine e? spune destul de încruntat, ii se citește gelozia pe chip.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:31 am

Noroc că asta nu o panichează pe fată. E un erou nou, cică. M-a rugat să-i prezint pe aici. Îl cheamă Pierre. îi răspunde Celia şi îl sărută după. Tu de ce eşti îmbufnat? Vrei să te ajut eu? îl întreabă apoi cu un mic zâmbet pe faţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:34 am

Meh, bine. Am făcut pe gelosul că te-am văzut că erai arma lui. Iar pe mine mă afectează puțin. și oftează. Klaus are ieșiri nervoase dar nu e chiar un băiat rău. Știu că e doar de antrenament, dar nu mai fi arma ăluia dacă poți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:37 am

Hm? Oh, era doar curios de puterea mea şi voia să testeze şi sala de antrenament. îi explică pe un ton normal şi ridică din umeri. Ştiu eu ce-ţi descreţeşte fruntea. continuă pe un ton mai suav. Îi ia mâna dreaptă şi o bagă în pantalonii ei. Simţi ce udă sunt de la jucăriile tale?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:40 am

Oh. Mai reziști dragă? Mă gândeam că te vor deranja azi puțin. Trebuie să dau putere mai mare înseamnă. și își revine și își scoate telecomanda de la vibratoare și dă puterea mai mare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum