Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:42 am

Bruneta se muşcă de buza inferioară şi strânge picioarele unul lângă celălalt. Mă obişnuisem cu ele aşa. Eşti rău acum. îi spune pe un ton uşor plângăcios, dar şi întărâtat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:46 am

Klaus o mângâie de fund și ii dă o scurtă palmă. Chit că ador să mă joc cu tine, suntem la lucru și poate venii peste noi oricine. Te las să te distrezi cu noua putere. Restul jocului o facem acasă, da dragă?
și o ia de chip și o privește in ochi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:49 am

După ce o ia de chip, îl prinde şi ea de buza inferioară şi îl trage puţin. Fie. Dar măcar dă-le mai tare ca să mă satisfacă până te ocupi tu de mine. zice şi se lasă păgubaşă. După noaptea aceea la bruneţi şi discuţia cu el de dimineaţa următoare, devenise mai pofticioasă şi nu se mai abţinea chiar atât de mult.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:54 am

Lui Klaus ii convine să o ,, încălzească" la foc mic până sunt ei liberi iar. Așa că ii dă vibratoarele la maxim. Că tot suntem aici, să vedem cât de mult poți rezista cu jucăriile tale și un antrenament pe bune. și o face imediat in armă, într-un topor mai exact.


Last edited by Danu on Wed Feb 07, 2018 12:59 am; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:56 am

Celia e surprinsă, dar nu poate să se împotrivească în vreun fel. Klaus, ce ai de gând? spune puţin speriată. Vibratoarele alea o stimulau destul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 1:00 am

Gândește că și ăsta e un antrenament pentru tine, să fi stimulată din mai multe surse. Dacă nu o să mai poți să-ți menții forma să-mi spui. îi zice normal și începe să se bată acolo cu monștrii de nivel mediu spre înalt.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 1:04 am

Destul de logic este şi faptul că atunci când era folosită, când lovea lucruri sau fiinţe, Celia era bruiată. Deci bruierea de la vibratoare + bruierea de la bătaie o făcea pe fată să fie destul de înfierbântată şi neliniştită. Klaus... Nu e corect. Nu de asta am vrut să le dai mai tare. se plânge în continuare. Deşi era o masochistă înrăită, îi era frică să nu facă vreo boacănă tocmai în baza eroilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 1:07 am

După ce îi spune ea totul se oprește. Închide sala și o face pe ea înapoi în forma de om. Tu îți cunoști cel mai bine trupul și limitele tale.Dacă nu poți să faci asta eu te înțeleg. Poate e prea mult și prea forțat. îi spune pe un ton mult mai calm. Klaus ține foarte mult de părerire Celiei, mai ales cele legate de trupul ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 1:12 am

Ea răsuflă uşurată şi îi zâmbeşte. Mulţumesc. Faza asta o vede şi Shirley, care normal că avea acces la camerele de filmat şi, pe lângă supravegherea lui Pierre, se mai uita şi la copii. Până la urmă a avut dreptate Izaya când a zis că e doar efectul drogurilor care îl face pe Klaus să zică că nepoţica noastră e doar o jucărie sexuală. Pare că e foarte atent la el. îşi zice şi e mulţumită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 1:20 am

Mergi și fă-ți un duș, te va mai relaxa. și o sărută pe buze scurt. El își ia o armă obișnuită și se antrenează singur. Pierre se decide să facă cunoștință și cu alții. Ii vede pe Hans și Aurora ce se țineau de mână așa că se bagă în seamă să ii salute. Salut, eu sunt Pierre. Sunt nou aici. Sper să mă primiți cu bine. și întinde mana pașnic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum