Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 57 of 100 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 02, 2018 12:36 am

Bella tremura deja de emoție și uite ca din ei doi iese un sex sublim și foarte afectuos. Îi prinde somnul dimineața și abia atunci ajung sa se odihnească și ei. Pe după-amiaza blondina se trezește și se uita la Allan cu mult drag. Parul lor lung era amestecat intre ei doi și ea ia o șuviță de-a lui sa se joace. Intr-un final te-am câștigat. Era așa relaxata acum și simțea ca el a schimbat-o radical.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 02, 2018 12:49 am

Fără scene de sex după toată drama asta? Oki. Allan se trezește și el când simte că blondina se joacă cu părul lui. Neața și ție dragă. Același lucru pot spune și despre tine. și chicotește puțin. Allan se pune în fund și o ia în brațe direct. Nu mai am nimic și mă simt mai bine ca înainte. Mersi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 02, 2018 7:24 am

Nici Cecilia cu Allan din celălalt univers n-au primit scena de sex după ce s-au tot chinuit sa si-o poată trage. Veața. Mă bucur. răspunde încet și îl îmbrățișeaza și ea. După seara asta, amândoi și-au rezolvat problemele interioare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 02, 2018 8:57 am

Astfel trece ziua și toată lumea o fericită. Acum că s-au împăcat de tot Bella poate să vină la Allan cu toată garderoba ei că are loc. Momentan e zi liberă și nu sunt misiuni azi, cel puțin oficial.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 02, 2018 1:15 pm

Bella mersese acasă tocmai ca să-şi ia esenţialele şi să se mute cu Allan. Mama, Papa, o să mă mut cu Allan. le zice celor doi când îi vede în sufragerie. Bine, asta nu înseamnă că dispar şi nu mai vorbim, dar am zis că e frumos să vă anunţ. şi le zâmbeşte. Serena ştia de poveste şi era oarecum lejeră pe subiectul ăsta. Nu-i avea ea pe bruneţi la suflet, dar ştia că, la fel ca ea şi Jimin, bruneţii îşi creşteau copiii bine şi erau de încredere pe subiectul ăsta. De asemenea, nici o familie nu voia bătaie, deci fetiţa lor avea să fie în siguranţă. Ne suni cel puţin o dată la două zile,da?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 02, 2018 1:17 pm

Ești mereu bine venită aici dragă. În caz dacă nu îți mai convine de băiat. și își mângâie Jimin fata cu drag. Îi părea rău că deja pleacă, dar știe că ii va fi bine și asta o să o ajute.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 02, 2018 1:43 pm

Ştiu. Vă iubesc. şi îi pupă şi îmbrăţişează pe amândoi, apoi ia bagajul şi pleacă cu un taxi la Allan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 02, 2018 1:55 pm

Cum nu mai e în depresie Allan cu pisicile s-au apucat să facă curat dacă de acum încolo o fată va sta la ei. Vor trebui să și reamenajeze niște lucruri ca nu cumva casa să fie prea masculină iar blonda să nu se simtă ok.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 02, 2018 5:53 pm

Ce grijă au ei, aww. Bella ajunge acolo şi îşi pune bagajele. Următoarele două zile sunt de acomodare şi ea se bucură cât poate de mult de momentele acelea, pentru că urmează după să fie sunaţi de Julietta: Avem o misiune importantă. Se pare că Black s-a pus iar în mişcare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 02, 2018 6:03 pm

Așa toată lumea se adună la bază. Black a plănuit un atac foarte mare. A pus mâna pe niște monștrii din iad pe care îi controlează cu ochii lui și ia adus pe pământ. Aceștia sunt de mărimea blocurilor și au capacitatea de regenerare și să se facă în mai mulți atunci când sunt răniți. Eden le prezintă situația de față. Nenorocitul ăla. Chiar vrea să distrugă orașul! spune Klaus plin de nervi. Hans în schimb încearcă să îl calmeze. Și atunci ce vom face? Îl atacăm pe el sau salvăm mai întâi civilii de monștrii aceia?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 57 of 100 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum