Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 15, 2018 12:29 am

Numai modestie falsă nu era aia. Blondina începe şi ea să mănânce, ca el, între timp verificându-şi telefonul. Apropo, am primit multe mailuri de la şefii magazinelor din mallul de dinainte felicitându-mă şi întrebându-mă dacă se schimbă chiria, deci se pare că aveai dreptate. Politicos ar fi să-ţi mulţumesc şi să-ţi întorc favorul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 15, 2018 8:41 am

Cât timp ești fată cuminte și mă asculți, o să-ți mai iau cadouri dinastea. îi spune normal după care mânca. Voia să o tortureze după masă, că la supărat puțin. În plus, voia să vadă cât de masochistă e și cât poate rezista că tot la călcat de coadă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 15, 2018 10:40 am

Am înțeles. și după face pe cumintica. Termina de mâncat și se întinde puțin pe spate, ca sa se așeze mâncarea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 15, 2018 10:59 am

Șatenul termină și el și cum el e gazda ia farfuriile și se pune să le spele. Deși e bogat nu a uitat de unele chestii. Până termină treaba Bella are timp să se gândească cum să îl răsplătească pe francez.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Feb 15, 2018 3:58 pm

Păi ea ştia deja că el vrea să o domine, aşa că mai bine îl aşteaptă şi-l lasă pe el să preia startul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Feb 15, 2018 5:51 pm

Șatenul se întoarce și o ia de mână pe blondă fără să zică nimic. Merge cu ea în subsol unde nu se auzea nimic. Lumina era stinsă și lăsa atmosfera așa. Închide ușa cu lacătul și o pune pe blondă în genunchi. Fă cel mai bun oral pe care îl poți face. îi zice ca pe un ordin mai mult. Camera avea câteva sex toys, dar majoritatea erau pe insulă pentru copii dăh. Îi zice de oral că era curios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 12:22 am

Şi pentru că n-are rost să insistăm pe acest moment al acestei tentative de cuplu, putem spune că au avut o noapte pe care puţini şi-o pot imagina, cu mult sex, multă tortură, clone, mizerie, ţipete, agresivitate şi toate cele. Deşi vampir fiind, Bella n-a putut rezista până dimineaţă, ci a cedat undeva înainte de răsărit, că nu era obişnuită cu aşa ceva. Acum căpăta un somn bine meritat şi, mai mult ca sigur că atunci când se va trezi va avea o sete de sânge gigantică ca să se recupereze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 12:34 am

Și ca să mai facem interesantă povestea. Pierre era la geam în camera lui și fuma liniștit îmbrăcat. Asta până când Jimin apare în spatele lui. Ce? Credeai că blondul nu urmărește tot ce face fica lui? Explică ce-ai făcut, Izaya. Ai un alt corp dar mirosul sângelui tău tot miroase la fel de la o poștă. și îl atinge pe umăr. Șatenul se miră că blondul îl atinge abia acum și se întoarce. Abia acum ai apărut?Mă mir. Ce vrei? îi spune destul de deranjat că a venit tocmai aici. Well. Am observat că fata mea a primit drept cadou un mall. Așa ceva nu poate primii de la oamenii de rând și aveam dubii că ești implicat. Aparent am avut dreptate. Zi de ce până nu te bat. și face și el pe nervosul. Ști foarte bine că fata ta și băiatul meu se plac și nu fac nici un fel de efort ca să fie împreună. Planul meu e să mă dau drept bărbatul perfect ficei tale ca el să se bată cu mine și să o câștige pe ea. Am făcut mici eforturi. Dar fata ta e ușor de jucat. și râde puțin. La fel face și Jimin. Bine. Cu asta să zicem că suntem chit. Că și eu ți-am ars gemenele acum ceva timp. Dar eu nu le-am cumpărat, ci ele au venit de bună voie la mine. și dă mare savage. Cu ocazia asta fata mea va avea așteptări mult mai mari de la partenerul ei. Măcar o să fiu sigur că nu va mai accepta toți bătrânii așa ziși cu bani. Fie. Nu mă voi implica. Dar de va pății ceva să nu te aștepți să nu mă implic. See ya. și dispare la fel cum a venit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 12:38 am

Iar acum ca a scapat de Jimin, de ce sa nu treacă la alta bătaie de cap, anume Shirley! Tu, nu îmi pasa de planul tău e cacat! Dacă mai trece vreo noapte în care nu vii acasă sa dormi cu mine, nu o sa mai ai nici ce sa belești! îi zice în gând supărată ca s-a trezit fără el. O vrea ea sa fie permisiva, dar nu poate în totalitate. În timpul ăsta blonda dormea dusă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 12:41 am

Șiiii s-a întors la normal... își zice în gând, se aștepta ca bruneta să aibă nervi. După ce se trezește vin acasă. Doar prima zi a fost mai importantă. îi răspunde normal ca să o calmeze totuși.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum