Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 6:23 pm

A trebuit s-o fac! Era singura lui şansă în momentul ăla! zice mai tare şi începe să lăcrimeze. Dacă-i chem pe ceilalţi să îl vindece? întreabă apoi, fiind singura-i ultimă idee.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 7:24 pm

Merită încercat. Orice vrajă de vindecare ii mai alină durerea. Pentru un om e chiar rezistent. și o atinge de umăr ca să o mai îmbărbăteze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 7:40 pm

Bella închide ochii ca să se mai calmeze şi inspiră adânc, apoi în contactează pe ceilalţi telepatic. Hei, ştiu că e cam din scurt,dar Allan nu a scăpat prea fericit din bătaia dinainte şi am fost nevoită să îl transform în vampir, dar e un proces lung şi dureros. Dacă aţi putea venii la mine acasă să încercaţi să-l mai vindecaţi sau ceva... Eu nu am ce-i face, din păcate. Aurora se uită imediat la Hans, că ştia că o să fie îngrijorat pentru fratele lui şi ea chiar voia să-l ajute acum. Julietta se uită şi ea la Eden. Din păcate, ea n-avea cu ce să-l ajute, decât să-i ''doneze'' energie, dar oricum voia să meargă, să fie toţi acolo. Copiii chiar s-au apropiat unii de ceilalţi, cum au şi dorit părinţii de când i-au născut.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 8:04 pm

Astfel a venit toată lumea la casa blonzilor la camera unde e Allan. Aș putea încerca eu să ii mai alin durerea cu o vrajă. Dar am nevoie de energie de la toți că ma cam obosit bariera lui CC. spune Hans. Klaus pune primul mana pe umăr. Împreună i-am învins pe ăia doi. Tot împreună il salvăm pe Allan.
zice Klaus ca să ii încurajeze pe toți. Avea certuri cu pletosul. Dar știe cât ține Bella la el și nu vrea să o vadă suferind.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 8:19 pm

Ceilalţi fac la el şi aşa îi dau putere lui Hans să facă vraja. Serena se uită destul de mirată la ei, că din familii rivale au ieşit nişte prieteni aşa apropiaţi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 8:28 pm

Sunt alte vremuri aici. Copii de acum sunt mult mai libertini și au petrecut mult timp împreună. Vraja aceea ii calmează durerea iar Allan este stabil. Adoarme liniștit iar transformarea lui în vampir decurge normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 9:51 pm

Blondina vede că Allan se linişteşte şi e foarte bucuroasă. Vă mulţumesc mult! şi îi îmbrăţişează pe toţi. Serena merge să aducă nişte gustări pentru toţi, că la câte au păţit ziua aceasta, aveau nevoie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 10:06 pm

Știți că mai târziu trebuie să reparăm tot ce am stricat și să aducem oamenii înapoi în lumea asta nu? le spune Eden ca o rațiune colectivă. O să facem asta Eden-san. Dar avem nevoie de o pauză și noi. se plânge și Hans puțin. Klaus râde. Îmi poți explica cum l-ai distrus pe Black și de ce nu mor zei? întreba calm. Am cerut lui Dumnezeu puterea de a ii distruge pe cei trei. Dar nu mai țin minte cum am făcut chestia aia. A fost ceva pe moment cred...Iar legat de zei. Ei nu mor niciodată, sufletele lor vor renaște și vor cobora înapoi pe pământ.Ei știu ce au făcut în trecut și doar soarta ne va spune dacă în viața asta o să fie buni sau tot răi..  
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 10:37 pm

Eu propun sa readucem măcar oamenii. De reparat ne ocupam mai târziu. zice și argintia și se pisicește.. Chiar voia sa doarmă puțin. Serena vine cu un platou cu aperitiv, ca niște amărâți de biscuiți sau prăjituri nu prea erau consistente. Puteți rămâne la masa dacă vreți. Și apoi sa va odihniți. le zice după. Meritau niște laude și copiii, ca dacă nu erau eroi, trebuiau vechii bruneți și blonzi sa rezolve problemele, ceea ce sigur ca nu ar fi vrut.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 10:43 pm

Mulțumim frumos. Am avea nevoie de odihnă... iar Eden redeschide portalele ca oamenii să se întoarcă în oraș chit că e mai mult distrus. Dar îl repară mai târziu. Și ca să fie o dramă romantică mai mare. Allan în timpul somnului vede in viitor, astfel o ia pe Bella de mână că era aproape și o strânge puternic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum