Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 9:07 pm

Asta este. A ales-o de soţie, o suportă oricum o fi *şi oriunde o fi*. Fetele strigă fericite că vor whiskey, shoturi şi shake-uri, apoi îl iau de braţe şi merg înauntru în club. Bella merge mai în urma lor şi îşi dă ochii peste cap. Pe pariu că dacă plec, nici nu observă. se gândeşte şi intră şi ea, dar nu face asta deocamdată. Shirley n-avea de gând să-i ruineze planurile lui Pierre, ci doar să grăbească procesul ăsta, că prea greu se mişcă treburile. Ea rămâne afară să fumeze o ţigară.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 9:09 pm

Iar Pierre se comportă de parcă Bella e doar de decor acolo, bagă în seamă doar femeile care îl alintă. Iar ea dacă nu face nimic poate să bea singură pe cheltuiala lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 9:13 pm

Dar nu se atinge de alcool deocamdată, ci îşi ia un suc şi stă la masă pur şi simplu. Îi se părea plictisitor şi chiar se mira de unde le-a scos pe fetele astea de până acum nu le-a mai văzut. Shirley intră şi ea şi singurul loc liber e lângă Bella. Îşi comandă două shake-uri, iar pe unul îl întinde Bellei. Dar tu ce ai? Nu pare că te distrezi. o întreabă de parcă nu ştia deloc povestea ei. Meh, e doar începutul.. se scuză fata repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 9:14 pm

După mai multe shoturi Pierre e ceva mai high și se ridică de la masă. Hai la dans! le propunea francezul iar femeile care voiau să danseze cu el o fac în jurul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 9:19 pm

Blonda deja se satură şi se gândeşte să aibă o discuţie serioasă cu el, dar ziua următoare, nu când e beat. Dacă tot e în starea aia, merge la el şi aplică chestiile învăţate de ea până acum din urma preacurvismului. Se dă pe lângă el, îl tot atinge pe abdomen şi îl trage de bluză, fără să i-o dea jos. Babe, am nevoie de nişte carduri de credit. Îţi pregătesc o surpriză. îi zice la ureche şi îi mai dă un shot de Tequilla. Shirley urmăreşte intrigată toată faza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 9:23 pm

Hmm. N-am cardul la mine. Dar ia 10:000 de dolari Cash. Sunt toți în servietă. îi zice pe scurt. Știe și șatenul de jocurile ei așa că nu a luat sute de mii la el intenționat ca să nu fie în faliment. Dar a luat o sumă obișnuită pt el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 9:30 pm

Mergeau şi ăia. La cât profit lua din urma Mall-ului trecut pe numele ei, se acceptă. Îl sărută pe obraz, ia servieta şi iese din local. Shirley merge după ea şi o prinde afară. Nu te-ai săturat să fii curvă? o întreabă direct, ceea ce o face pe fetiţă să se oprească din mers. Vorbeşte una care chiar a venit plătită de el! şi se întoarce nervoasă către brunetă. Nu ştiu ce fată i-a mai cerut bani ca apoi să fugă cu ei, totuşi. Ele prestează un serviciu pentru o viaţă cum şi-o doresc. îi explică calmă. Eu n-o să prestez nici un serviciu alături de altele! Am terminat de mult cu curvismul! Am zis că termin şi cu profitatul de Sugar Daddy! Am vrut o relaţie cu el,
dar el nu pare să vrea cu mine.
răspunde clar deranjată. Este tânăr, arată bine şi are bani. Credeai că poate fi ţinut pentru o singură fată? şi ridică sprânceana. Dacă nu te cheamă Shirley, nu arăţi ca o Shirley, nu te comporţi ca o Shirley şi nu eşti însăşi Shirley (se aplică şi la Serena), nu prea ai cum să ţi o bunăciune ca soţii lor doar pentru o singură fată, anume ele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 9:33 pm

Pierre din club era doar o clonă. Adevăratul șaten era ascuns undeva la etaj și privește toată scena atent. A călcat fata de coadă foarte tare și e mulțumit de rezultat. Acuma să vină și momentul final.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 9:42 pm

De fapt, scriitoarea acum şi-a amintit că nici cele două Femme Fatale nu şi-au putut ţine soţii doar pentru ele (Jimin cu vampiroaica cu care aproape se căsătorise + sex cu gemenele bruneţilor şi Izaya sex cu Mona -excludem forma de Pierre-). Deci da, în ziua de azi niciodată nu te poţi baza pe faptul că băiatul o să rămână doar cu tine... Bella deja e foarte încărcată emoţional şi e pentru prima oară când e aşa. Trebuia să-l las să moară în bătălie şi să-l salvez pe Allan! Cu ce drept îşi bate aşa joc de mine? începe să ţipe. Cu acelaşi drept cu care ţi-a şi cumpărat tot ce ai vrut. Sugar Daddys sunt trecători, draga mea. Tu trebuie doar să ştii să-ţi joci numărul fără să pui sentimente, altfel o să te joace el pe tine. şi se apropie calmă de ea. Mâine o să se trezească cu toate alea goale lângă el şi nu o să se gândească la tine. apoi zâmbeşte, de parcă nu a zis nimic grav. Nu mereu alesul tău este perfect la toate categoriile, dar măcar o să observi că încearcă. şi face o referire subtilă la Allan. Nu înţeleg... cedează blondina. O să vorbesc cu el mâine şi gata. apoi fuge de acolo acasă. Aruncă servieta pe hol şi pleacă în cameră. Se simţea foarte singură în acel moment şi începea să se gândească la Allan, aşa că răsfoieşte prin pozele cu ei doi. Se pare că mi s-a întors ce i-am făcut eu lui.. Shirley răsuflă şi se teleportează la Izaya. Hai că n-a fost aşa rău că am fost şi eu, vezi? şi scoate limba jucăuş.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 9:47 pm

Da. Am derutat blonda psihic și ai făcut-o să se îndoiască de alegerile ei. Bravo draga mea, ești inteligentă. și o sărută scurt pe buze. Șatenul era așezat cu spatele la perete și ea în fața lui. În timpul ăsta Allan era în depresie. Se antrenează mai tare și e mai eficient în misiuni ca să uite de supărare și ură. Dar în timpul liber era fără viață, stă închis în vila lui ( cea veche a bruneților, fiecare geamăn are câte una) și singura lui companie sunt pisicile care îi oferă sprijin necondiționat. Aww, brunetul stă cu pisicile și se uită la seriale împreună cu ele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum