Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:01 pm

Fata iar se simte prost ca o tratează așa sictirit, dar intra în camera și se pune lângă el în pat. Voiam sa văd cum o mai duci. Abia de mai auzim de tine dacă nu sunt misiuni...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:05 pm

Nu o tratează sictirit. Că în fond nu o jignește sau îi zice ceva rău. Doar că e mai netru. Ah. Atunci dacă vrei să îți țin companie poți să te uiți la seriale cu mine, dacă vrei și nu te plictisești. În momentul de acum nu prea am chef de ieșiri în oraș sau alte distracții. îi zice direct. Așa Allan îi arată că nu o gonește, dar nici nu sunt ca înainte. Totuși brunetul nu e atât de încăpățânat să o respingă chiar așa cu totul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:09 pm

Perfect. Nici eu nu prea aveam chef de oraș. zice de fapt doar ca sa se adapteze situației. Dacă doar așa poate sta cu el, trebuie sa accepte. Am auzit de un serial dar nu am apucat sa îl văd. Îl putem lua amândoi de la capăt. și îl căuta pe net, apoi da pe primul episod. Ea știa serialul și era unul cu foarte foarte multe scene deocheate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:14 pm

Oh. Game of thrones. Îl aveam pe listă. ii zice în timp ce se întinde frumos în pat ca să vadă mai relaxat. Allan are lângă el dulciuri și sucuri ca să aibă ceva de ronțăit. Știe și el că game of thrones are foarte multe scene de sex dar până acum nu il afectează. Pe moment. Allan ii face loc lui Bella să stea și ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:18 pm

Se întinde și ea lângă el, foarte cuminte și se uita. Știa ca primele scene de sex sunt cea dintre frații blonzi și cu Khaleesi, așa ca așteaptă răbdătoare sa vadă dacă are vreo reacție la ele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:21 pm

Și cum știm deja serialul și că are multe scene de sex normal că lui Allan ii se scoală când trage ochiul la Bella pe ascuns. Așa că se pune peste ea. Dar cum își amintește ce a făcut ea se întoarce înapoi la locul lui. Scuze. Ma luat puțin valul. și trage pătura mai tare peste el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:24 pm

Doar ca Bella a noastră, fiica lui însăși Serena, nu o sa lase ocazia asta sa îi scape! Arunca pătura pe jos și se pune ea peste el. Hai sa ne împăcăm, Allan. Promit ca o sa fie mai bine de data asta. îi spune sincer și îl sărută pe buze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:29 pm

Și eu vreau să ne împacăm Bella. Dar momentan am depresie de atunci și trece mai greu. Încerc să ne înțelegem. Dar mereu când mă apropii de tine mai mult în cap îmi apare ce ai făcut. Te-am iertat. Dar ce ai făcut e mai greu de uitat... și ii răspunde la sărut, dar îl rupe și o lasă pe blondă jos. Sper că înțelegi. Am psihicul bolnav și încerc să mă fac bine iar..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:35 pm

Ea se pune în fund lângă el și e trista după ce aude ce îi zice. Vreau sa te ajut sa te refaci, Allan. Dacă tot e vina mea, lasa-mă sa rezolv problema. Ce drame frumoase de depresiv face Allan. Shirley ar fi mandra ca le-a moștenit asa de bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:39 pm

Dacă stau cu tine mai mult cred că o să îmi revin. Dacă vrei poți sta o perioadă la mine să facem lucruri împreună. Iar dacă mă fac bine putem să revenim la cum era înainte. Ce zici? ii zâmbește cu drag. Știe și el că doar ea il poate vindeca să fie cum era înainte. Sex și distracție nu prea poate, dar să se antreneze și să stea împreună cu ea poate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum