Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:44 pm

După lupte lungi, l-a convins intr-un final sa o lase sa stea cu el. O sa fim chiar mai bine ca înainte când îți revii, promit! zice devenind brusc fericita și Îl îmbrățișează. Știa ca acum trebuie sa o ia treptat cu el, așa ca nu o sa inițieze ceva prea intim deocamdată. Ne mai uitam la ăsta sau alegem unul fără scene cu sex?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 1:49 pm

Dacă tot l-am început să îl și terminăm. și se întinde iar. Se bucură și el că Bella începe să se schimbe și ea. Era și momentul să încerce și ei să aibă o relație serioasă. Așa că cei doi se uită la serial până îl termină. Merg la bază și se antrenează împreună. Asta până când fiecare e la vestiarul lor separat iar băieții îl întreabă pe Allan dacă s-a împăcat cu Bella și dacă au făcut iar sex. Băieții nu sunt mulțumiți pe deplin și caută un plan cum să se împace de tot mai repede.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 1:54 pm

Fetele, nefiind aşa de insistente pe ''trebuie să faci sex neapărat ca să oficializezi relaţia'', nu au nimic cu cei doi, ba chiar se bucură că au un început frumos. Şi Bella devenise mai veselă de când stătea la Allan acasă şi era convinsă că el e alegerea cea mai bună, chiar dacă o să le ia timp.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 2:00 pm

Ei bine, băieții s-au gândit la o ieșire în grup în oraș. Se gândeau că așa Allan se va face bine mai repede dacă se distrează toată lumea împreună. Brunetul n-are nici o problemă cu o ieșire în grup. Așa îl va ajuta să iasă și cu Bella. Că știe și el că blondei ii place viața. Iar dacă nu pot în 2, măcar să fie în grup.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 2:10 pm

Cu chestia asta erau de acord şi fetele. După antrenamente, pleacă toţi acasă să se pregătească şi se întâlnesc într-un punct comun. Seara asta este un carnaval în centru. Vreau neapărat să stăm până la parada de la sfârşit! zice Celia venind cu prima idee de unde ar putea merge.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 2:15 pm

Eu n-am nimic împotrivă. Putem vizita și magazinele de acolo. zice Klaus ce e de acord cu ideea Celiei. După ce paradă putem merge și la un cazino sau ceva să ne distrăm la un joc de poker în echipe de doi. da, Hans era tăcut, dar are apucăturile lui ta-su când vine vorba de pariuri. Eden cu Allan sunt de acord și cu ideea asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 2:20 pm

Deci o să fie o seară super! zice şi Julietta. Copii ajung în centru, la carnaval şi încep să se uite la tarabele cu mâncare şi spectacolul care se face. Bella are acum un motiv plauzibil să-l ia de mână pe Allan, ''ca să nu se piardă unul de celălalt''. Vrei să ne luăm ceva dulce sau se ne uităm la spectacol?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 2:24 pm

Hmm. Să luăm ceva dulce. Nu e nimic interesant până acum. și pleacă împreună spre standurile de dulciuri să își ia ceva. Între timp un fost Sugar Daddy de-al lui Bella ce era în zonă o recunoște și merge la ea. Salut Bella-chan. Seara asta ești liberă să îmi oferi serviciile? ii zice politicos. Că la telefon nu a mai dat de ea. Allan privește neutru și foarte atent. Nu zice nimic până nu răspunde și Bella.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 2:45 pm

Ea îl recunoaşte şi zâmbeşte. Dintre toţi Sugar Daddys, Pierre a fost singurul nesimţit cu ea. Bună. Îmi pare rău, dar m-am lăsat de meseria aceea şi numărul de telefon l-am schimbat. Dar îţi pot face legătura cu altele, dacă vrei. îi răspunde politicos. Acum am o relaţie serioasă şi nu vreau să o stric. şi scoate din husa telefonului o listă de numere de telefon de la alte foste colege ce prestează servicii cum presta ea. Primele trei sunt la rangul la care eram şi eu. Şi cu asta spera să scape repede de el, să nu piardă timp.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 2:48 pm

Omul notează numerele, ii mulțumește și pleacă. Allan începe să zâmbească când o vede pe Bella așa și o strânge mai tare de mână că are mai multă încredere în ea. Bine că ai scăpat repede de ăla. comentează și Allan. După care cumpără vată de zahăr pentru amândoi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum