Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 02, 2018 4:41 pm

Si-au salvat rudele de sânge, așa ca pentru Serena e de ajuns. Se vede ca nu îi putem bate așa. A fost o idee buna ceața aia, Klaus. Felicitări. îi spune evitând sa o aducă pe bruneta în discuție. Bella e fericita ca e iar acasă și sta în brațele lui Alan. Totuși, ea nu era așa insensibila cu familia de bruneți așa cum e mama ei. Trebuie sa ne gândim la un alt plan ca sa o scoatem pe Celia de acolo. Aceeași metoda sigur nu va merge iar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 02, 2018 4:46 pm

Merg singur. spune Klaus direct. Akame îl trage de ureche ca răspuns că nu. Jimin in schimb e neutru , iar Allan vrea să ajute și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 02, 2018 6:03 pm

Serena e cam revoltată când aude. Sa Îți pui viața în pericol singur? Pentru ce? Abia am reușit noi toți sa le ținem piept. Ce o sa faci singur? spune tare, urâcios. Ești copilul meu și nu vreau sa te pui intr-un pericol ca asta. Bell însă e mandra de fratele ei. Dacă e singur, o sa fie mai discret, mama. Poți sa îi interzici acum, dar stiindu-l pe Klaus, o sa plece pe furiș de acasă când te aștepți mai puțin și tot ca el o sa fie. Alegerea e a lui dacă are nevoie de ajutor sau nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 02, 2018 6:27 pm

De când sunt un copil ascultător, mama? întreba urâcios și el. Akame oftează și se retrage, Allan rămâne în casă dar pleacă din încăpere. Iar Jimin doar ascultă tot ce se petrece.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 02, 2018 7:00 pm

Eu ti-am zis totul logic, pentru ca sunt mama ta și consider ca te arunci orbește intr-o bătaie pe care nu o poți câștiga. zice cât mai rațional. Nu voia sa se certe cu el, dar nici sa trebuiască după sa revină la răufăcătorii aia pentru a-l salva și pe el. Bella n-are nimic împotriva planurilor fratelui ei. Mereu a vrut sa îi arate ca e mai buna ca el și știe ca e puternic. Acum nu îl poate ajuta, dar are încredere în el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 02, 2018 11:40 pm

Nu merg să mă bat. Merg să o salvez pe Celia. continuă băiatul revoltat. Micuțul Ragnar simte lipsa mamei lui și începe să plângă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 02, 2018 11:51 pm

Blondina trebuie să aibă încredere deci în copiii ei. Chiar dacă nu i-a interesat aşa de tare de ei când erau în perioada adolescenţei, acum că sunt părinţi, vrea să se asigure că sunt în siguranţă pentru binele întregului arbore genealogic. Ok atunci. S-o aduci pe mama nepoţelului meu înapoi acasă, nevătămată. spune luându-l pe Ragnar în braţe. Nu-i plăcea pe cei din familia bruneţilor, dar pe unii era obligată să-i accepte pentru că erau oficial şi rude cu ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 02, 2018 11:57 pm

O să vorbesc cu Akame de un plan că ea e expertă în infiltrări. și astfel Klaus pleacă să își facă un plan. Jimin il lasă în pace și Ragnar încă plânge.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 03, 2018 12:02 am

Serena încearcă să-l calmeze pe micuţul Ragnar şi merge în dormitorul ei. Bella pleacă de asemenea cu Allan. Am încredere în Onii-chan. Sper doar să nu fie răufăcătorii mai pregătiţi decât se aşteaptă el..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 03, 2018 12:04 am

E nemuritor. În cel mai rău caz va ieșii răpit. și ridică pletosul din umeri. Îi pare și lui rău de Celia. Dar are o bucurie mai mare că e Bella înapoi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum