Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Aug 22, 2018 9:48 am

Astfel copiii sunt duși către cabana principală. Am urmărit tot ce ați făcut prin camera din zgardă și am ajuns la concluzia că v-ați învățat lecția și nu mai are sens să fiți pedepsiți. Drept recompensă puteți sta ziua asta într-o cabană de lux să vă relaxați. Dacă nu vreți, aveți posibilitatea să vă antrenez personal. le zice din prima.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Aug 22, 2018 11:10 am

Copiii par mai fericiți, însă Raven iar e deranjata. O sa ajung acasă și Papa o sa zică ca nu am învățat nimic.. Dar e numai din vina ei. Hope s-ar fi relaxat așa ca merge la sora ei sa discute în privat Am stat atâta timp cu garda sus, sa nu facem ceva ca sa ne pedepseasca, dar pare ca nici nu vrea asta. Relaxarile cred ca sunt pe bune. îi zice mai fericita. Acasă mă antrenam mai mult ca aici. Cred ca părinții ne-au trimis cu Akame drept pedeapsa ca sa ne ieșim din antrenament doua săptămâni, nu ca sa devenim mai puternici. zice Raven cu voce tare, sa o audă și blonda. Voia sa o intarate, ca sa o forțeze sa o învețe ceva folositor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Aug 22, 2018 11:23 am

Blonda nu dă doi bani pe ce zice copila și își aprinde o țigară și se pune pe șezlong. Damian voia o pauză, așa că pleacă primul să facă un duș.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Aug 22, 2018 11:29 am

Hope se uita la amândouă și după oftează. Ti-am zis ca e inutila. Se da puternica degeaba. comentează Raven și pleacă și ea sa facă un dus înainte sa se antreneze. Shirley vede și ea acțiunea și oftează. Orgoliul lui Akame nu o lasă să îi antreneze pe copii. Credeam ca a trecut peste asta din moment ce a acceptat tabăra. Așa, l-am trimis degeaba pe Kaneki..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Aug 22, 2018 11:34 am

Nici mie nu îmi place. Dar n-avem ce să facem. Akame a făcut mereu ce a vrut și de o supără cineva nu il mai bagă în seamă deloc. comentează și Izaya ce vedea acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Aug 22, 2018 11:41 am

Pai atunci mai bine îl iau pe Kaneki de acolo și îl antrenezi tu Cum trebuie, decât sa stea degeaba pentru ca fiica noastră e o imatura. și își da ochii peste cap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Aug 22, 2018 11:44 am

Da, mult antrenament are nevoie Kaneki la 9 ani în vremuri pașnice. spune Izaya deranjat. Considera tabăra bună pt Kaneki ca să socializeze. Că știe cât de antisociabil e copilul acasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Aug 22, 2018 11:49 am

Acum și bruneta e supărată și se ridica în picioare, fiind fata în fata cu Izaya. Așa am zis și când i-am avut pe Allan și Hans. Joker era învins și nu apăruseră Lelouch cu CC. Ți se par puternici? Și dacă suflu peste ei, îi dobor. Vreau un băiat născut de mine care sa fie puternic! Atât! spune hotărâtă. Allan era mort acum dacă nu era transformat în vampir. Și a cui e vina? A noastră ca nu l-am antrenat. Cu Kaneki nu vreau sa am aceleași griji.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Aug 22, 2018 11:56 am

N-am zis că nu îl antrenez. Am zis doar că pui niște presiuni mari pe el. Are potențial, dar are probleme cu mintea. E sadic și antisocial. Pe lângă putere mai contează și partea umană. Vrei cumva să fie un criminal cum eram și eu? Eu te-am avut pe tine să mă calmezi. De el nu știu ce va fi. se argumentează Izaya serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Aug 22, 2018 12:04 pm

Dacă eu pun presiuni mari, Akame ce mai face când îi scoate unghiile lui Damian?! zice mai tare. Ultima generație a fost plina de nătăfleți. Efectiv plina. Dacă Eden și Julietta nu se indragosteau și Klaus nu o părăsea pe Celia când era însărcinată, atunci nimeni nu avea puterile îndeajuns de ridicate încât sa ne pese de existenta lor ca "eroi". Am pronunțat cumva numele vreunuia dintre băieții mei? Nu! Însă pe al copilului lui Akame da. Și acum vine al doilea. Amândoi sunt făcuți când nu era nici un răufăcător și uite ce puternici sunt. Copiii mei rămân în urma!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum