Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 79 of 100 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 17, 2018 8:22 pm

Nu o să fie nici un conflict dacă mă implic eu. Noi suntem singurii responsabili pentru Damian și știm cel mai bine cum să avem grijă de copilul nostru. spune serioasă și cu o atitudine de fier.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 17, 2018 8:27 pm

Ca un adevărat tată. Măcar sa îl anunțăm dinainte? zice totuși, ca ea e o mama iubitoare și pasatoare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 17, 2018 8:29 pm

Da.. Să aibă timp să își ia la revedere de la prieteni. Că nu e ok să plece fără să nu anunțe pe nimeni și face un cerc din fum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 17, 2018 8:39 pm

Cecilia oftează și trage din țigară ca sa o termine mai repede. Dacă bruneta aceasta nu o sa sară peste cuvântul lui Akame și nu o sa discute cu Damian mai din timp, o sa își bage Shirley nasul. Era în dormitor, dezbrăcată complet și privea în globul ei magic întâmplarea. Am găsit cum sa îl fac pe Damian sa piardă teren în fața lui Kaneki la putere: sexul. Am căutat prin viitor variante diferite și asta e cea mai eficientă. O sa fie distras de la antrenamente, o sa aibă multe fete care îl vor.. Și eu mă voi asigura de asta. O sa fie obosit. In timpul asta, copilul nostru se va antrena. Dar, pentru ca sunt o fana a cuplurilor frumoase, o sa îi acord prima partida cu actuala lui prietenă. După oricum pleacă și măcar sa fie o fata speciala. îi spune planul ei malefic și nebun lui Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 17, 2018 8:50 pm

Well, știi că oamenii sunt creaturi ce se bazează pe instinct și nu va fi exact ca în plan . Dar putem încerca. și ii dă frâu liber. Nu vrea să fie în conflict cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 17, 2018 8:56 pm

N-o să se bazeze pe instinct dacă pun presiune pe el. Şi legat de celelalte fete la care mă gândesc, o vrajă pentru ele este foarte simplă. şi începe să chicotească. Până la urmă, este una dintre cei doi reînviaţi din Iad...îşi permite.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 17, 2018 9:00 pm

Dacă il vrăjești de tot se prind gemenele și se duce pe pulă planul tău. Așa mai bine creștei dorința de sex și de restul se descurcă singur. Doar e din neam cu noi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 17, 2018 9:05 pm

Pe el nu îl vrăjesc, ci doar îi dau cât mai multe informaţii despre ''lumea'' aceasta a dorinţelor deşarte. şi face ca bila să dispară iar ea se întinde leneş. Din ce am văzut, Kaneki o să aibă destule suişuri şi coborâşuri. Mi se par utile, aşa că la el nu o să mă implic. Vreau doar să se antreneze serios.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 17, 2018 9:09 pm

Vedem. Dar parcă văd că are și ăsta caracter ca Akame. Futangiu, dar serios. și își dă ochii peste cap. El preferă să fie libertin cu copii. Dar nu se poate opune cu nebuna.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 17, 2018 9:17 pm

Bruneta nici nu vrea să ia în considerare varianta asta. Hmm... Aş putea merge acum la el, îi acord timp o săptămână să o fută pe Raven, mai stau ei împreună încă o săptămână, ca să nu zică fata că a futut-o şi atât, apoi Levi moare şi în maxim alte 4 zile, gemenele o să se mute. Nu pare aşa tragic. zice deja plănuind viitorul în aşa fel încât să le convină tuturor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 79 of 100 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum