Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 28, 2019 9:19 pm

Te-ai luptat cu Lolo, o asasină și ea. Cu ajutorul lui Hope ce era în public ai învins-o pe Lolo. Cei ce conduceau arena nu erau mulțumiți că ai câștigat în acest fel și au eliberat un leu alb, foarte mare. Din cauza staturii sale era să te omoare. Dar am coborât din tron iar bestia mi s-a supus. Te-am luat de acolo și am început să facem cunoștință ca persoane. Nu știam cine ești dar îmi plăcea de tine. Te-am dus la doctor și îmi povesteai că tu cauți un prinț cu care să te căsătorești. Dar nu mi-ai zis care.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 28, 2019 9:24 pm

Fata geme încet in semn sa asculta și înțelege, așteptând restul povestii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 28, 2019 9:32 pm

După ce ți-am arătat o parte din oraș și gradina regală, ți-am oferit o floare după care am mai vorbit puțin. A trebuit să plecăm în treburile noastre după aceea. Seara însă sunt chemat pentru a face cunoștință cu o prințesă. Erai tu, ai fost îmbrăcată foarte sexy și frumos în același timp, haine orientale cu buricul gol. . M-am bucurat de veste și ne-am sărutat. Am mers în camera mea și am făcut dragoste. Și prin făcut dragoste mă refer că tu ai propus din prima să facem un copil. Asta s-a întâmplat, în seara aia te-am lăsat însărcinată. iar în continuare Damian continuă restul poveștii. Cum că a fost afemeiat și o folosea pe Lolo pe post de curvă personală când nu era cu ea, de casa de copii, de tigru cum la luat înapoi, de certuri, de cum a fost trimis în satul ei că era prea afemeiat, de întoarcerea și împăcarea lor, de cerutul in căsătorie, de naștere, de nuntă și de un final fericit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 28, 2019 9:38 pm

Fata asculta cuminte, dar deocamdată nu își amintește, ca e și adormita și e și sub influenta alcoolului. Dacă am câștigat acolo împotriva lui Lolo, o sa câștig și aici. zice ușor inconștient. Când ajung, o pune pe balcon și atunci se mai trezește. Cred ca sunt invidioasa pe mine de acolo. Trebuie sa nu uit sa iau o pastila, având în vedere ca ți-ai dat drumul inauntru dar ar fi o problema pentru toată familia dacă as rămâne însărcinată. spune ca de final și îl saruta iar pe buze, de despărțire. Somn ușor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 28, 2019 9:42 pm

Damian știa și el de asta, așa că îi lasă o pastilă în palmă. Ii răspunde la sărut și chicotește când o menționează pe Lolo. Ai grijă de tine, somn ușor. și zboară iar înspre cer.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 28, 2019 10:00 pm

Fata oftează adânc și merge încet la bucătărie. Își pune un pahar cu apa și da pastila pe gat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 28, 2019 10:02 pm

Kaneki se trezește că are nevoie la baie. În timpul ăla o vede pe Raven cu cana în mână. Credea că îi s-a făcut sete așa că nu îi zice nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 28, 2019 10:29 pm

Fata se uita la el puțin speriata, caci credea ca era deja treaz și a auzit-o. A dat pastila pe gat dinainte și după spala paharul. Dacă îl aude ca întra în baie, se mai liniștește. Își pune pijamalele și îl așteaptă în pat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 28, 2019 10:32 pm

Kaneki se întoarce în pat somnoros. Ți s-a făcut sete și ție. Mă mir la cât alcool ai băut. chicotește și cască după
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 28, 2019 10:34 pm

Astfel Raven e mai liniștită. Nu am băut chiar cât tine. ii răspunde și îl ia în brate, bagandu-l cu capul la sânii ei. După închide ochii și adoarme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum