Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:54 am

Damian zâmbește și când intră în cameră o împinge pe pat și se pune peste ea să o sărute pe buze pasional. Faptul că ai și tu super puteri te face mai sexy.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 3:04 am

Lolo auzise şi când a zis infractorilor că s-a mutat în oraş şi a făcut legătura între numele lui şi replica aia, aşa că bănuia deja cine e. Ăsta e un motiv în plus să vrea să o facă cu el, ceea ce se şi întâmplă. Dacă era după-amiază când s-au întâlnit, când termină sexul e undeva la 4 dimineaţa (cu pauze, logic). Lolo ia o ţigară şi deschide geamul. Tu eşti fiul lui Cecilia, nu? Acel Damian. îi zice direct.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 3:09 am

Mă mir că mă cunoști. Cine ești? Și nu mă refer la nume. și își aprinde și el țigarea. Acum era curios de identitatea ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 3:13 am

E urât din partea ta că nu îţi mai ţi minte ruda, sincer. Fiica lui Hans, fratele mamei tale. răspunde şi după trage din ţigară şi se pune cu fundul pe pervaz.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 3:18 am

Damian se gândește și își amintește. Te-ai schimbat foarte mult la fizic și comportament. Dacă nu îmi ziceai nu te-aș fi recunoscut. ii zice sincer. Dacă tu știai cine sunt eu, de ce ai vrut să faci sex cu mine mai întâi? întreabă curios și o privește în ochi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 3:20 am

Fata zâmbește și ia vorbele lui drept complimente. Atunci nu te-am putut avea din cauza lui Raven, asa ca te-am luat acum. zice simplu și sufla fumul afara pe geam.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 3:24 am

Da, adevărat. Atunci eram un copil mai normal.. și se uită după la tavan. Dacă tot ai menționat de ea, cum o mai duce? întreba curios. Nu o mai plăcea pe Raven ca atunci, dar dacă tot spun amintiri măcar să afle și cele recente.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 3:29 am

Din păcate, știu despre ea pentru ca în ultimii 4 ani numai ea a câștigat la președenția liceului nostru. Anual se fac lupte și elevul cel mai bun câștigă. Iar ca să fie treaba treabă, Raven-san o baga in misiuni una după alta. E greu sa mergi pe coridor fără sa auzi de ea. se plânge pe un ton disprețuitor, ca Lolo n-a avut norocul de așa puteri. E cu Kaneki, apropo. Ma gândeam ca vrei sa știi. continua și cu detaliul asta mai personal ca să ii vadă reacția.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 3:37 am

Având în vedere că ei se știu de bebeluși.. Era ceva normal. și o cheamă pe Lolo în pat. Ce se întâmplă la voi în liceu e doar de fațadă. Nu voi avea intenția să iau un rang special inutil. Am venit aici doar că a avut mama dor de oraș. ii spune adevărul. Eu deja sunt erou profesionist. După cum ai auzit am și un nume câștigat de unul. și chicotește. Și să fiu sincer mi-ar prinde bine o parteneră de vârsta mea în treaba asta cu salvatul de vieți și aflarea de informații. și mută subiectul de discuție de la Raven pe ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 3:41 am

Fata avea tricoul lui pe ea și atât. Stinge țigara și se pune peste el. Ești pus pe fapte mari aici. Dacă ma și plătești pe măsură și îmi explici ce și cum, îmi verific agenda și te anunț dacă pot. zice ușor cu nasul pe sus, având în vedere ca a jignit discret și indirect liceul la care învață.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 5 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum