Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 19, 2019 1:08 am

Iar tipul ala.. spune fata cat e la geam, apoi iese repede si arunca un bici spre picioarele lui Damian ca să îl prindă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 19, 2019 1:13 am

Damian se teleportează în spatele lui Noir și o prinde el cu biciul de gât și talie. Asta e prietena ta aici nu? Pot spune că părul mov e un fetiș de-al tău. și râde. Ea nu are nici o treabă. Dă-i drumul. Pe mine mă vrei. și tipă la el eliberând Kagune.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 19, 2019 1:24 am

Ca prima movalie, nici aceasta nu e slabă. Din spatele ei ies mulți țepi care îl înțeapă pe Damian in piept și abdomen. Tepii sunt otrăviți ca sa ii amorteasca corpul încet. Se scăpa de bici, sare și ii da un picior tare în față. Fata de Raven totuși, are un stil de lupta agresiv, nu așteaptă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 19, 2019 1:30 am

Kaneki cum e intarat ia mașinile și le aruncă după el. Damian ia o poziție defensiva și se purifică de otravă și de ferește de atacurile lor. Mersi că m-ați scăpat de gabori, ceau. și se teleportează de acolo. Damian s-a folosit de ei ca să facă haos pe străzi și să distrugă atât mașinile cât și camerele de filmat din jur, ceea ce a și obținut. Astfel Kaneki rămâne cu Noir Nici nu a vrut să se bată cu noi..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 19, 2019 1:34 am

Pentru ca nu era aici sa se lupte, ci sa fure și sa fuga. Iar tu, cu agresivitatea ta fără strategie, l-ai ajutat. ii zice supărată și ii arata spre mașinile de politie. Pe bune. Cum ai supraviețuit tu la o școală de eroi? Ai avut pile?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 19, 2019 1:36 am

În general sunt calm, doar că tipul ăla mă enervează și nu mai gândesc. și își dă ochii peste cap.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 19, 2019 1:38 am

Desigur. și încheie conversația cu el. Pleacă înapoi în bar pentru ca dezastrul nu este problema ei. Nu e eroină ca să ajute pe oricine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 19, 2019 1:42 am

Kaneki se uită la bar, nu era vreun rănit sau ceva distrus. Și în plus, observă că in spatele drumului lor nu este nimic spart, semn că vechile explozii erau în aer ca să ii scoată afară. Ma făcut să par prost dinainte să se vadă cu noi.. Trebuie să mă antrenez. și astfel pleacă spre bază.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jun 19, 2019 1:48 am

Noir își vede de tura ei în mod normal. E preocupata de cât de slab e Kaneki, dar nu știe ce sa ii facă. Are o singura varianta in cap, însă nici aia nu e sigura. În acest timp, Raven nu avea nici cea mai mica idee cum ca Damian lucrează pentru niște oameni răi. Ea credea ca e chemat de mercenari de fiecare data când e plecat. În perioada asta avea grija de animale și "medita" niște boboci de clasa a 9-a care au intrat la liceul pe care ea l-a terminat. Avea o imagine bună acolo și părinții plăteau binișor ca copiii lor sa se antreneze cu ea. Meditațiile aveau loc în vechiul ei oraș, ca nimeni sa nu știe unde sta acum. Bineînțeles că ea a fost sincera cu Damian pe subiectul ăsta!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jun 19, 2019 9:29 am

El nu vrea scandal în timpul misiunilor lui, așa că nu îi zice nimic dacă nu vrea să fie întrebat. Kaneki în schimb se gândește de ce se enervează când e argintiul în aproprierea lui. Iar în casa brunetilor se știe deja totul. Damian e răufăcător aici. Pare interesant, îl mai întărâtă pe Kaneki să nu fie așa moale.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum