Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 94 of 100 Previous  1 ... 48 ... 93, 94, 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 11, 2019 11:45 pm

Bruneta nu se mai ridica de acolo, ci se lasă ușor în spate in fund. Doua fete se uita la ea și încep sa susoteasca și bârfească: Asta e de la sex. S-o fi futut cu Akame? Erau zvonuri zilele trecute. Cecilia nu aude astea pentru ca e mai departe și ocupata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Oct 11, 2019 11:48 pm

Cred că da, nu ar sta Akame cu o fată dacă nu fac nimic. susoteste și altă fată. Akame s a calmat și face ce trebuia să facă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 11, 2019 11:59 pm

Bruneta se ridica și revine la antrenament. După încălzire fac diferite mișcări de dans si totul decurge normal. In timpul ăsta, am zis ca Raven a plecat de la școala, doar ca pe drum a dat nas în nas cu Shirley. Chiulești cam mult și ne faci imaginea proasta. I se plânge repede. Nu scăpa nici o informație fără sa o știe Shirley. Nu ma interesează sa stau în orașul ăsta. O sa vin la antrenamentele din weekend doar pentru a face ceva mai activ. În rest, liceul e plin de oameni falși, profitori, afemeiat, curve, barfitori și bogătași. Nu îmi place nimic aici. Shirley o asculta, dar după ii pune mana pe față și o mângâie ca o mama blândă și înțeleaptă. Încă ești slaba. Ai noroc ca ești sora VITREGA a lui Jimin și noi ne ajutam unii pe alții, altfel nu ma preocupam de tine. Următorii 3 ani o sa ramai aici, cu siguranță, asa ca îți propun sa pieptăni puțin parul ăsta, sa își dai cu niște rimel, sa iei niște haine mai provocatoare și sa te bagi în seama. Ești o negresa cu trăsături frumoase și par lung.. Pana și Jimin cred ca s-a gândit odată cum te-ar fute. iar la final chicoteste. Dacă ești deșteaptă, profiți de prosti și îți faci viata la liceu mai interesanta. E spre binele tău. Raven o asculta dar... O sa ma gândesc la sfatul tău, incestuaso. apoi își continua drumul spre casa. Adevărul e ca voia sa fie recunoscuta... În special de fratele ei... Drept cineva! Asa ca o sa caute o soluție.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 12, 2019 8:26 am

Raven are cale liberă de plecare că nu o oprește nimeni. Akame are o pauză de hidratare după o oră iar elevii au pauza de masă
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 12, 2019 9:34 am

Pentru propria ei protecție și dezvoltare, familia ei a decis sa o tina alături de fratele ei. După atacul ăla dinainte de începerea scolii, au ajuns la concluzia ca trebuie sa devina și ea mai puternica, la fel ca el. Dar o țin cu forța și bruneta oscilează între a pleca pe furiș sau a se adapta aici. În pauza, majoretele merg împreună la cantina. Aveau o masa rezervata numai a lor, fix lângă cea a sportivilor. Terminaseră pe ziua de azi și erau fericite.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 12, 2019 9:36 am

Cum echipa este împreună până aproape de finalul zilei, singurul băiat mai liber e.. Damian. Se uita după Celia să ia masa cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 12, 2019 9:47 am

Acum cu majoretele, Cecilia își cam lăsa sora singura la masa. O vede dar nu o poate chema la ei. Când vin și băieții, se muta și se așează lângă Akame. Sa moara de ciuda bârfitoarele! Cum a fost antrenamentul? Celia îl vede pe Damian și lasă tava ei pe o masa, apoi merge la el sa îl ia de brat. Asa-i ca stai cu mine?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 12, 2019 9:50 am

Destul de solicitant. și chicotește, ba chiar se apropie de ea. Între timp Damian tine de mâncarea lui și se uită la Celia. Nu am cum să te las singură. și îi zâmbește. Nu sunt chiar într-o relație, dar ii place de ea ca persoană, nu doar parteneră de sex
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 12, 2019 9:57 am

Sper ca mai ai energie și pentru mine seara asta când ieșim. zice mai încet, sa nu audă toți. Celia nu prea semăna cu sora ei la capitolul relații.. Ea nu e asa afectata și sentimentala, insă alintata... e destul. Îl ia pe Damian lângă ea și încep sa mai povestească. Sincera sa fie, ii plăcea sexul cu el, dar îl vedea ca pe un amic, nu ca pe un potențial iubit. De asta, inafara programului școlar, se vedeau foarte puțin, mai mult sa se futa. Shirley nu a fost azi la școală (de asta s-a întâlnit cu Raven pe drum), pentru ca s-a simțit rău. Prevestea ceva de la sezonul imperecherilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 12, 2019 10:07 am

Pentru tine am toată energia din lume la capitolul ăsta. o întărâtă și o mângâie pe picior.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 94 of 100 Previous  1 ... 48 ... 93, 94, 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum