Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 10:40 pm

Nu îmi e frica de nimeni, ca ii știu pe toți. Dar chiar nu îmi doresc o lupta între ei doi. ii răspunde și Raven lui Hope și arata cu degetul spre băieții care se certau. Fetița oftează și o lasă moarta, ca e clar ca rivalitatea e la ordinea zilei. Își ia sucul de fructe de pădure și își intersectează scurt privirea cu Ragnar, apoi apleacă privirea când vede ca și el se uita la ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 10:47 pm

Kaneki cu Damian văd reacția între Ragnar si Hope și acum se comportă ca frații gemeni. Kaneki îl ia pe Bakugo să cumpere niște bere iar Damian o ia pe Raven de mână că vrea să îi arate niște prăjituri cică. Astfel cei patru sunt in altă parte acum. Bakugo, ia să ne zici și nouă legat de ei doi . și arată cu privirea Da, se vede că e o chimie între ei. completează Kaneki.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 10:53 pm

Raven e puțin surprinsa de cum au colaborat băieții dar oricum e total de acord cu mișcarea asta. Da, poate putem sa ii împingem cumva de la spate. Nici unul nu pare sa facă primul pas, din diferite motive. Dar trebuie sa știm povestea! și îl încurajează și ea pe Bakugo sa le zică detaliile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 11:08 pm

Bakugo este luat prin surprindere, dar aici le dă dreptate. Soo. Nu am o relație foarte strânsă cu ei. Dar pot spune că Ragnar este mai vorbăreț cu ea, iar Hope este mai tăcută decât deobicei. și explică situația.
Ăhm. Trebuie atunci să îi punem în situația în care să acționeze împreună
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 11:13 pm

Hai sa organizam o chestie... Mergem cu cortul, de exemplu... Nu cred ca s-ar afișa în public, dar noi suntem deja prietenii lor și cu noi ar trebui sa le fie mai comod. si ridica din umeri. Sau dimpotrivă, la un festival extra-aglomerat unde ne pierdem de ei. Cum vreți. Pentru ea oricare varianta posibila era ok ca să își încerce norocul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 13, 2020 11:22 pm

Festivalurile imi plac. Și nici nu le-ar da de gândit. aprobă Damian. Nu am altă idee. Dar asta sună chiar ok. își dă și Kaneki acordul. Bakugo dă din cap din principiu. Vedem ce festivaluri sunt si ne mișcăm atunci
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 13, 2020 11:27 pm

Raven își unește palmele de fericire și scoate telefonul ca să caute. In trei zile e festivalul vrăjitoarelor în New Orelans. E cel mai aproape. Putem chiar sa facem o excursie acolo. Sau, în patru zile e festivalul verii în Japonia, care bineînțeles ca nu e asa horror ca primul, ba chiar sunt opuse. le citește pe primele. Pe ea o atrăgea totuși mai mult prima varianta, dar aici nu era vorba despre ea, ci despre sora ei!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 9:04 am

Ăla cu vrăjitoarele sună interesant. Puțin horror nu strică. chicotește Damian. Bakugo era neutru . Nici celălat nu sună rău
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 9:52 am

Eu zic ca la cel horror o sa fie mai multa acțiune. Hope o sa stea mai lipita de noi, adică de Ragnar. Deja copiii lipseau de ceva vreme și cei doi îndrăgostiți terminaseră de mâncat și se întrebau unde sunt ceilalți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 5:38 pm

Mai bine continuăm asta in pauze și după turneu. spune rațional, că se duce pauza. Kaneki cu Bakugo sunt de comun acord.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum