Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 31, 2020 10:45 pm

Atunci Raven rupe blestemul si se anunta castigatorul. Imi pare rau. Daca eram cu tine in finala, cu siguranta nu jucam murdar. Dar asa trebuie sa fiu pregatita. ii zice prietenos pe drumul lor inapoi. Si nici bine nu pleaca, ca sunt chemati ceilalti doi semifinalisti, Damian si Bakugo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 01, 2020 10:30 pm

Damian cu Bakugo se așează la locurile lor și încep să se bată. Bakugo își scoate o bandană și își acoperă ochii. Huh , ok. si aruncă cu cuțite, așa de încălzire. Nu mă vei prinde cu ochii tăi. și se ciocnesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 01, 2020 10:34 pm

Raven chicoteste când vede tehnica lui Bakugo. E ingenios, nu ai ce zice. le spune celorlalți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 01, 2020 10:38 pm

Bakugo este foarte isteț în lupte. spune Ragnar. Damian se luptă cu mișcările lui obișnuite iar Bakugo îl blochează. Argintiul face câteva clone iar blondul având un auz și un miros foarte dezvoltat, se ferește de ei și le distruge. Trece pe atac , altfel cu palmele creează o explozie ce îl propulsează în Damian, la lovit când își scotea pistolul și îl aruncă în perete.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 01, 2020 10:49 pm

Chiar nu ma asteptam sa fiti asa de buni. Ma bucura sa stiu ca in liceu inca mai sunt talentati. le spune Raven sincer. Ii era putin frica ca dupa plecarea ei sa nu o ia in jos liceul, dar acum are incredere in conducerea lui Ragnar. Eh, generatii tot vin. Si Ragnar-san se descurca foarte bine cu ceilalti din consiliu. spune si Hope modest. Trebuia sa concurezi si tu. Ajungeai sigur in consiliu. spune movalia catre sora ei care nu facea parte din consiliu pentru ca nu i s-a parut necesar sa concureze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 02, 2020 12:15 am

Damian face mingi de foc , Bakugo le narează cu un zid de apă. Aparent, Bakugo si-a facut un plan contra lui Damian. Astfel, nu ii dă timp argintiului să acționeze că propulsează o sferă de metal greu spre el. Damian sare deasupra sferei și plutește, se gândește cum poate să îl oprească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 02, 2020 12:18 am

Are multe smecherii Bakugo. murmura Raven. E bine de stiut ca te apara baietii astia doi, Hope. si o mangaie pe cap pe sora ei mai mica si chicoteste. Hope roseste in obraji. Raven-chan! Ma pot apara si singura!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 02, 2020 12:27 am

Îți stiu toate mișcările, iar ochii tăi Nu te pot ajuta. țipă la el. Dacă nu pot să îl prind într-o iluzie și îmi cunoaște stilul de luptă..
și se duce jos. Bakugo cum îl simte se propulsează ,dar Damian îi prinde pumnul in palmă. Dacă știi cine sunt, atunci pot fi altcineva. și își activează ochii. Bakugo nu înțelege și se retrage. Din Damian ies ciori negre ce îl atacă pe Bakugo. Huh, ce rahat e asta? și încearcă să le distrugă. Dar fiind faptul că sunt multe, este greu să îți dai seama care e. Damian aleargă spre el, face niste semne și eliberează un sunet foarte tare și puternic ce îl aruncă în perete. Poftim? se uită Ragnar. Bakugo nu are timp să se miște că din pământ iese o smoală neagră precum nisipul ce îl prinde de picioare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 02, 2020 12:30 am

Fetele intorc si ele capul la ecran si sunt putin atente. Movalia nu se indoia de Damian, oricum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 02, 2020 12:40 am

Bakugo la nervi își dă jos bandana si distruge smoala. Damian face un semn iar un leu mare și alb este invocat, acelasi tip de leu ca in visul lor. Blondul zboară și își crează inele foarte fierbinți ce atacă animalul. Leul rage și provoacă un vânt ce îl dezichilibrează pe Bakugo. Mai face niște semne și face o explozie în aer cu palmele ce îl propulsează exact ca Bakugo și îl lovește în coaste. Tu....Până și pe mine mă copiezi. iar Bakugo incepe să fie acoperit de smoala neagră, ea era speciala, ca ii absoarbe energia și e greu să o dai jos. Bakugo încearcă, dar pentru că deși știe multe tehnici, nu are foarte multă energie și leșină.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum