Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 54 of 100 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 77 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 12:35 am

Si cat timp se certau ei doi, Kaneki le strange gatul si pune vraja pe ei ca sa adoarma imediat. Dupa asta, se teleporteaza de acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 12:39 am

Cum acolo a mai rămas numai Mikael în picioare, Shirley simte și ii aduce pe cei trei rămași la ea pe insulă. Erau prezenți acolo toți cei care au fost la concurs. Mda, nasol.. zice sec și își pune mâinile în sold. Era multă drama și copilul ei era posedat, deci ce sa mai zică.. S-au dus și concursul și banii... Raven simte cum o lovește nisipul în fata când bate vântul și de trezește. Își da cu mâinile la ochi și se ridica în fund. La naiba...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 12:45 am

Kaneki se intoarce in vestiar si da cu pumnul in pereti. La dracu, asteptam sa vina ca sa il termin cu un atac in inima..Dar a intervenit Raven.. zice urat in gandurile lui. Mikael il vindeca pe Damian iar adultii discuta, ca si parintii lui Damian si Raven sunt aici, normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 12:48 am

Singura rămasă pe dinafara este Estelle care nu a văzut nimic, nu e pe insula ca nu e din familie, nu nimic. Ea săraca a văzut numai distrugerea de la teren și și-a mâncat covrigul. Acum ca a revenit întunericul în preajma, merge după el și da de Kaneki. Ce capodopera ai făcut. spune arătând cu privirea la tavanul căzut, pereții sparți și tot praful din jur. Chiar dacă nu pare, totuși era în gardă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 12:49 am

Ce cauti aici? Nu ai plecat? intreba fiind in garda si el, o vedea, dar sta la distanta. Intre timp, s-a si vindecat de ranile fizice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 12:52 am

Faza e ca aveam niște lucruri într-un dulap și am așteptat sa plecați ca să le pot lua. și ii arata rucsacul din spatele ei. Asta era o minciuna, dar nici nu mai contează. Mai mult ma mira ca te-ai întors aici după ce ai făcut. Se zice ca vinovații mereu revin la locul crimei. și chicoteste.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 12:54 am

Daca rucsacul te intereseaza, poti sa il iei ca nu te atac. raspunde usor sec. Am luat-o razna si nu am unde sa ma intorc. Imi mentin energia la minim ca sa nu fiu gasit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 12:55 am

Acasă ca doar ai o familie. răspunde simplu și ridica din umeri. Părinții adevărați mereu o sa te accepte, indiferent de cum ești sau ce faci.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 15, 2020 1:03 am

Nu vreau sa dau de ei. Vreau doar sa ma linistesc fara scandal. raspunde sincer. Simt ca nu mai apartin nicaieri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 15, 2020 1:06 am

Estelle se pune cu fundul pe un bolovan și cu rucsacul in spate. Își ia o țigară și o aprinde. Nu mai apartii de nimeni pentru ca nu vrei tu sa aparții. spune sincer ce gândește. Toți par sa se înțeleagă unii cu ceilalți, numai tu ai stat deoparte de ei. Sau dacă nu ii placi pe ei, atunci cauta alt grup. O mănâncă puțin limba sa ii zică de Detroit dar nu vrea sa arate ca știe atâtea despre ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 54 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 54 of 100 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 77 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum