Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 83 of 100 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:10 am

Mă bag. Zise Jimin cu tupeu. Sigur. la care amândoi se fac zei, purtând doar pantaloni și încălțăminte. Akame era interesată Apă-i ne trebuia și o pereche de gemeni băieți care să fie și bunaciuni. Concurenta e fun. zise argintia cu tupeu lângă sora și părinții ei. Vishuu, calmeaza-te. zise și Lucifer din prima.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:13 am

Deja se vede pe fața ei o bucurie mare și se face și ea zeu, ca nu se putea abține. Shiva, n-ai voie sa pierzi! Ii spune serios. Regulile rămân aceleași și le da startul, apoi se pune lângă Lucifer. Nu o sa fac nimic cu el, nu te îngrijora. Și chicoteste. Acasă, cei doi in forma de zeu erau un adevărat deliciu pentru fete. Vreau și eu acolo, aghh!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:19 am

Roscatul ii ia fața folosind energia distrugerii din picioare. Daaar blondul e siret. Face mai multe portale in jurul lui Shiva ca sa se învârtă puțin între ele și să ameteasca. Shiva se uită urat la el și îl sărută pe buze ca să îl cicalească. Akame era roșie toată Ei sunt ca noiiiii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:28 am

CEEEEE?! Striga Cecilia deja puțin excitata. Vishnu rade de reacția fetelor de pe pământ. Sa va spun un secret? I-am avut pe amândoi înainte ca Jimin sa dea de Serena. .Iar Shirley simte cum moare de ciuda. Norocoasoo!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:32 am

Shiva fiind al dracu și inspita, inclusiv pentru băieți, ii dă un pumn in stomac de îl întoarce înapoi când ii simte corpul cu garda jos. Lasă că ți-o întorc eu. la care Lucifer Well, nu ii se zice inspită degeaba. Că și cu băieți face la fel. și își da un facepalm.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:37 am

Vishnu se gandea la viata ei dinainte sa fie reincarnarile și era puțin nostalgica, dar trece peste. Cum vede ca Jimin e în dezavantaj și ea e o persoana corecta, o teleporteaza pe Serena lângă ea, ca ele se înțeleg bine. Jimin, dacă pierzi, nu ne mai futem toată vacanța. Zice direct și tare. Haide dragostea mea, vino mai repede la mine! Striga și vishnu ca să fie întărâtati ambii băieți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:40 am

Lasă că te fut eu.  striga roscatul după blond, ca sa îl cicalească. Jimin deschide mai multe portaluri diferite ca sa mai taie din diferența totuși. Bruh. Asta cred ca a făcut sex cu tot universul. la care Shiva De mai multe ori chiar. către brunet Ai uitat de relația noastră , Izaya-san? și îl cicaleste și pe el
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:46 am

Ah ce sexy sunt amândoi. Zice Vishnu fericita. Asta îmi amintește de faptul ca Shiva mi-e dator cu orice vreau eu. Acum știu ce vreau de la el. Zice ușor malefic. Un threesome cu ei doi făcând preludiu mai întâi. Și nu ii e rușine sa zica asta de fata cu Vishnu, ca între ele nu exista gelozie. Oh super idee. Dar atunci ii iau și eu pentru o seara! Fără copii, promit. Vorbesc fetele între ele, ca la bârfă. Uite aici nu se va face nici o karma negativa ca toți sunt de acord. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:52 am

Între timp gemenii se aproprie unul de altul și blondul cu tupeu îl prinde de fund și îl împinge in jos. Ia zis ca ii o întoarce. Se strâmba cu limba scoasă la el Vrei și cu limba? Dar tare mult mă vrei. Ara araaa~ face și Shiva cu vocea lui suavă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:55 am

Cred ca mai întâi le luam lor o camera separata, ca prea sunt pofticioși. Și arata cu degetul la faza aia. Serena era cu mâinile în San și se bucura de spectacol. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 83 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 83 of 100 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84 ... 91 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum