Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 82 of 100 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:54 am

Fac echipa din a tăia lanțurile împreuna. Daaar, Damian e propulsat puternic de Kaneki cu picioarele. Argintiul ia avânt și îl teleporteaza pe Kaneki lângă el. Mult ți-a luat , Raven. Ara,ara , dar îți place de amândoi nu glumă. referință la threesome ca a aflat, dar Kaneki nu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 4:01 am

Chiar la threesome se gândise recent când i-a văzut cum colaborează. Însă vorbele lui o panichează și o fac sa roșească. Taci din gura! Zice tare și arunca cu o bila mare de foc spre ei, care în loc sa ii lovească cu foc, de fapt ii prinde intr-o cușcă de magie neagra. Si cum cursa se sfarsea pe Lună, Raven o ia înaintea lor cu viteza. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 4:06 am

Mrrrr. Îți zic un Ara Ara~ de fiecare dată când îți folosești puterile. zise in capul ei cu tupeu, dar se aude și pe tableta. Akame rade in hohote. Ce e al lui e al lui. Băieții își folosesc săbiile magice ca sa iasă. De data asta Damian îl prinde de Brat pe Kaneki și îl arunca spre movalie , ea fiind încă in fata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 4:10 am

Cursa deja devenea mai mult o cicaleala între ei. Ea se rușinează și mai tare când aude ce i-a spus, dar încearcă sa nu bage în seama, ca voia sa câștige. Și cum nu mai vrea ca ei sa se teleporteze de la unul la altul, când Kaneki vine spre ea, creaza un fel de trambulina doar ca înclinată ca Kaneki sa se lovească de ea și sa fie trimis înapoi spre Damian. Apoi se folosește iar de unde ca să zboare mai repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 4:13 am

Ara ara~ zise de doua ori. După își face o sfera de energie ce îl propulsează ca o racheta și îl prinde și pe Kaneki. Fiind toți trei aproape , cu ea încă in avantaj.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 4:17 am

Jimin, departeaza-te cu luna ca să prelungești cursa ca sunt prea mișto toți trei impreuna. Ii spune repede , cât mai e timp. Raven se uita urat la amândoi. Damian, taci! Zice simțind ca o ia acel fior iar. De supărare se întoarce către ei, le pune câte o mana pe piept și zâmbește. In secunda următoare din palmele ei iese un vânt puternic care ii împinge pe amândoi înapoi. Hei băieți, nu în direcția aia. Și chicoteste. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 4:23 am

Damian cu Kaneki se echilibrează. Și ca să fie hot, se țin de mâna si unul folosește focul ca energie , celălat lumina. Când se aproprie de Raven se despart si zic fiecare Bakaaa~ Ara-araa~ si Jimin chiar asculta de bruneta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 4:28 am

Shirley și Cecilia sunt surprinse și ele de faza și se abțin sa nu fie ca fanele alea nebune. Dar ce sa mai zicem de Raven care chiar trăiește asta. Se uita la cei doi cu gura căscată, însă chiar nu voia sa piardă asa ca își face și ea umbrele in mâini și cu o mana se propulsează iar cu cealaltă se prinde ca o lipitoare de lună. Se trage cu forță și ajunge prima. Pfiu. Enervanți mai sunteți. Le zice tare si sincer in timp ce se lasă in fund. Orgoliul ei cum ca ii iubea pe amândoi nu voia sa se lase bătut de ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 4:33 am

Ajung și băieții și Jimin pune luna la loc. Dar cum Raven a mai folosit puteri , o cicaleste cu un suav Ara ara sayonara~~~ iar Kaneki rade. Felicitări , ai câștigat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:04 am

Fata răsuflă si se uita la ei amândoi. Ah, dacă as putea sa ii am pe amândoi... zice gandindu-se iar la threesome. Și da, chiar ii iubea pe amândoi mult, mai ales când lucrurile merg bine între toți. Dar după revine la realitate. Toate ca toate, dar vreau sa vad o întrecere între frați, Shiva și Jimin, ca zei. 
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 82 of 100 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum