Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 8:23 pm

O să fiu corect. Te las să te odihnești și tu. și chicoteste Singurul meu rival e însuși Yahve. De-aia am atât de multă stamina. și se întinde in pat lângă blonda, o mângâie pe cap Bun. Mi-am achitat o datorie. Sper ca te-ai distrat. Jimin e cel autoritar jucăuș, eu sunt cel autoritar și rău. și ii zâmbește malefic, dar cu un strop de adevăr.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 9:21 pm

Îşi trage şi ea sufletul şi zâmbeşte. E interesant şi cum eşti tu. şi chicoteşte. Dar pot să simt că nu te-ai înţelege pe termen lung cu vreo fată pe care nu o poţi îmblânzi. Estelle era singura ta variantă pe termen lung. şi analizează şi ea situaţia. De când v-aţi trezit zeii, toţi v-aţi schimbat personalitatea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 9:24 pm

Damian se uita la ea și se întinde Nu am observat. Poți sa îmi dai detalii? și îndreaptă fata spre ea De vrei să spui ca sunt bipolar, știam de mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 9:29 pm

Pe blondă nu o vrăjesc schemele astea, că doar ea a trăit cu frateso atâta vreme. Sunteţi toţi mai umflaţi în pene de când aveţi mai multă putere. Kaneki e mai al dracu, tu eşti mai manipulator, Ragnar e mai încrezător în el, Raven e mai raţională.. enumeră pe degete. Cum ziceam, cu o tipă ca mine nu ar rezista relaţia nici un an. Cu Raven v-aţi bate cap în cap dar aţi rămâne împreună pentru copii. Hmm am ratat pe cineva? şi se uită la el şiret. Se gândea la Cecilia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 9:35 pm

Damian ridica din umeri. Sincer, chestia asta cu zeii ma depășește și pe mine. M-am trezit cu o grămada de chestii pe cap și nu am cum sa o fac altfel. zise scurt. Eu de futut fut bine, dar ca om sunt destul de nașpa ca sa fiu sincer. Îmi plătesc karma și păcatele cu Estelle. Cu Raven nu pot sa fiu ca zeu. De ajung zeu finalurile mele cu ea e ca moare ea, fie e la Kaneki, fie înnebunesc. In momentul in care m-am făcut zeu, s-a și terminat relația mea cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 9:40 pm

Păi aia cu moartea e gata. Ai salvat-o. Rămân celelalte două. Dar am înţeles de ce ai ales ce ai ales. şi se uită relaxată la geam. Jimin i-a spus că doar Estelle îi poate calma lui Damian nebunia din celelalte universuri, deci aia e. Şi mai nou, a aflat şi Raven de ce nu e ea aleasa. Când mintea ta e liniştită, profită de ocazie şi nu te mai gândi la problemele astea. îl sfătuieşte şi ea, că îi pare rău de blestemul lui. Apoi se ridică şi ia un prosop ca să meargă la duş.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 10:00 pm

Se uita la ea și o apreciază. Sub masca aia a ta de fată dură, ești o adevarata drăguță să știi. se ridica și el sa facă un dus, daaar separat, ca nu sunt in relație.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 10:04 pm

Eşti fratele iubitului meu. Îmi pasă puţin de tine. zice zâmbind. Dar să nu te înveţi. apoi chicoteşte şi fuge la duş. Se spală bine şi îi scrie lui Jimin să afle unde e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 10:17 pm

Mult va luat. Dar pare că te-ai distrat. Te-am auzit cum ii gemeai numele. Finally am și eu concurenta. Sunt in Bucătărie , am făcut ceva pentru toți trei. scrie pașnic. Gelos nu e că Damian e prea autoritar pentru Serena, că ii știe bine pe amândoi. Plus că Damian pentru blonzi e ca Jimin cu gemenele. Adică doar distracție in viața de cuplu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 10:21 pm

Blondina termină duşul, se îmbracă în ceva lejer şi fuge în bucătărie la Jimin. Îl sărută direct. Ce mi-ai pregătit? spune pofticioasă şi se uită împrejur.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum