Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 8:55 pm

O văd doritoare de atenție. O să fie ușor. și chicoteste in șoaptă. In schimb Ragnar e: Stai departe de tipul ăla.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 8:57 pm

Huh? întreabă confuză. De ce? Are nevoie de ajutor şi nu are prieteni aici. argumentează şi ea. Mereu a fost prietenoasă cu toţi pe care i-a cunoscut, mai ales că nu simţea o aură negativă la el sau ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:00 pm

Nu îmi inspiră încredere. Ascunde ceva. spune serios și se uită la ea. Doar nu te apropria prea mult de el. fiind mai autoritar. Jimin in schimb nu ii place cum face Ragnar. Wtf. Cum să dai ordine așa ? o întreabă in șoaptă pe blonda.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:05 pm

Era şi Serena mirată. O fi de la zeul din el? E zeul sângelui, totuşi. E dur, autoritar, un lider. şi stă puţin pe gânduri. Poate gelozia e un declanşator pentru atitudinea aia. Lui Hope nu îi place cum e Ragnar acum şi spune şi ea cu tupeu, că nu e un copil mic: Mă pot apăra şi singură dacă e ceva. Dar eu nu simt nimic ciudat la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:08 pm

Ești iubita mea. Când îți spun sa nu te aproprii de un băiat, știu eu de ce. și ridică tonul. Il bat rău pe ăsta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:11 pm

Hope se abţine câteva momente, fiind prea şocată de moment. Dacă aşa o să te comporţi de acum încolo, nu o să mai fiu mult timp iubita ta! şi se încruntă. Nici eu, nici Serena-san nu am simţit nimic la el. Eşti gelos pe ceva? şi ridică sprâncenele, că poate ăsta era motivul. Serena bea şi ea un pahar de sânge şi stă jos, relaxată şi ascultând cearta. Chiar poţi să te bagi mai târziu că nu îşi tratează iubita bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:14 pm

Ragnar nervos ridică mâna la Hope, dar Jimin se folosește de viteza de vampir și îl prinde. Nu așa se tratează o domnișoară. și are o privire urâtă. Stai departe de iubita mea, băiete. și ia distanță E cumva o amenințare?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:17 pm

Hope se simte ca şi trădată când Ragnar ridică mâna la ea. Se dă câţiva paşi în spate şi nu ştie cum să reacţioneze. Vine şi Serena şi se uită la ei. Hei, până acum totul era bine. Ce aţi păţit?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 9:22 pm

Ragnar-san are o criză de gelozie. A ridicat palma la Hope. Ce mai iubit. fix ca Damian, îl întărâtă cu vorbele. Poți te rog să nu te mai prefaci? întreabă Ragnar. Jimin se uită la Hope cum e înghețată. O ridică in brațe și cu viteza lui ajung in grădină. Mă gândeam că ai nevoie de aer curat. și ii dă drumul din brațele lui pe o bancă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 9:27 pm

Hope răsuflă lung şi se freacă cu mâinile de picioruşe. Stă puţin să se uite în gol şi să se gândească. Da, mersi. zice după. Nu te supăra pe Ragnar. De obicei nu e aşa. îl scuză repede pe el, ca să-i ia apărarea, că ea se gândeşte la ceilalţi înainte să se gândească la ea. Serena rămâne cu Ragnar şi nu e mulţumită de cum face. Ce ai păţit? Te răzbuni şi o cerţi pe prietena ta pentru că nu îţi place un tip? Ea cu ce a greşit?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum