Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 3:10 pm

Și cum va începe curățenia când sunt și restul băieților.. Izaya se face motan și direct sare în decolteul ei. ~Meow~ Aici mă simt cel mai bine. spune el și se alintă acolo. Mona era la spital cu Raizel, să afle sexul copilului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 5:03 pm

Shirley il mangaie dragastos si il saruta pe botic. Era foarte dragalas. Nu avea cum sa ii reziste. Intre timp Cecilia merge la cumparaturi, luand doua carduri de-ale lui Izaya. Nu iese ea prea des la cumparaturi dar si cand iese...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 5:30 pm

Iar Izaya mieună ca un alintat ce e. Eh, Cecilia a moștenit hoția de la ta-su..... Îi mândră de ea. Că deh, a furat el destul. Să nu îi lase pe copii fără bani la ei! Ei bine, ajunge și Mona. Spitalul unde era ea este aproape de casa lor. Deci da. Aceasta bate la ușă și Izaya o strigă să intre. Hei hei! striga roșcata veselă. Și da, se vedea că are un început de burtică de gravidă. Totuși, nu o va lăsa să crească foarte mare. Face sport la sală și ține o dietă. Să îi fie bine ei și copilului. Era în culmea fericirii și se vede asta pe fața ei. Nu era mirată că îl vede pe Izaya motan. La mai văzut așa. Meow. spune Izaya drăgălaș. Iar acum că nu e nimeni. Mona îl pupă pe cap pe motan și pe buze pe Shirley. Văd că doar voi sunteți matinali. Ce faceți? întreba veselă. O așteptăm pe Cecilia să audă vopseaua de ouă.Vei ajuta și tu nu? întreba normal. Dar Mona nu se prinde că e vorba de ouăle de paște, răspunde așa, mai aeriană. Asta e o nouă formă de sex oral? îi întreba cu capul ușor aplecat pe o parte. Iar Izaya nu zice nimic, ci își dă un Cat Facepalm. Cu câte păcătoase am de a face Doamneee... își zice mai mult pentru el. Da, Izaya îi ipocrit la faza asta. Dar măcar respectă tradițiile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 5:54 pm

Shirley deja da in ras de nu mai poate. Ma jur ca toate am crezut ca e ceva pervers. Dar nu, e vorba de rosirea oualelor de Paste. explica linistita. Apropo, Raizel nu vine? Si tu cum esti asa fericita? E cuminte copilul? apoi arata cu privirea spre burta si zambeste.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 6:07 pm

Ah. Dragul meu soț e cu părinții lui în Korea. E ziua lor și trebuie să stea cu ei . Dar va fi până mâine. zice normal. După scoate ecografia cu copilul. Este fată! Voi avea o prințesă! spune ea fericită. Iar Izaya o dă el în râs. Ăăă. Băiatul meu e mult mai ,, prințesă ,, ca fetele. Deci cine știe .... răspunde el Dacă te moștenește la sâni....S-a scos pe viață . Și nu, nu îl face fată. Ci zice la comportament. Că e cuminte și bun manierat. Nu ca gemenele perverse . Dar asta nu înseamnă că nu le iubește. Din contră. Eeeee. Seamănă cu tine gemenele. De-aia. și chicotește. Pe micuța mea o voi face o prințesă frumoasă, elegantă, rafinată.. și da, roșcata se pierde în lumea ei. Dar cum o va chema? întreabă motanul ce se relaxează. Ăăăăă. Nu am idei... și după îi se aprinde beculețul. Shirley, ești prietena mea cea mai bună. Zi tu ce nume să aibă fetița mea. o întreba cu un zâmbet inocent pe față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 6:16 pm

Ah, mare pacat... Macar sa vina Alexander. isi zice fata putin dezamagita si ia ecografia sa o vada. Elizabeth? Daca tot vrei printesa. spune indecisa. Cecilia facea cumparaturi ca o nebuna. Avea doua carucioare pline si nu era gata. Era doar mancarea. Mai voia sa mearga in mall sa ia haine noi pt membrii familiei, ca asa se facea. Dar pana acolo, mai era drum lung. Trebuia sa inchirieze si o dubita sa incapa tot. Iar Mark voia sa vina discret acasa, sa le faca o surpriza celorlalti. Avea deja bilet de avion cumparat si in doua ore pleca.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 6:22 pm

Și uite cum vrea soarta ca Shirley să fie geloasă . Deci Akame a călcat strâmt pe o treaptă și și-a luxat puțin glezna. Dar nu mai poate să meargă până mâine . Alexander cobora din stație și o ia în cârcă să o ajute. Nimic pervers și dubios aici. Ci o cară până acasă. Mamaa,paapaa, m-am întors. striga tare să fie auzită, ca de obicei. Mi-am luxat puțin glezna. Și mi-am luat un căluț. zice ea copilăroasă și râde ca una. Îl trage de păr și îi dă și o palmă la fund ca să se miște. Vezi să nu te bat. îi zice răutăcios. Haide măi, ce faci pe supăratul? Doar mă joc cu tine! și da. Mona e fericită de nume și zâmbește cald. Elizabeth rămâne! . După se uită la Akame și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 6:54 pm

Fit-ar destinul sa fie. Shirley se incrunta cand ii vede asa si o ia cu o umbra in aer pe Akame, ducand-o imediat in camera. Era metoda ei de a spune "jos corpul de pe amantul meu". Hei, Alexander. il saluta dupa ca o fetita cuminte ce e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 7:02 pm

Iar ea își dă ochii peste cap. Așa că momentan face exerciți la gleznă să nu o mai doară și se uită la seriale. Hei, Shirley. îi zice politicos. Și normal se duce după camera argintii lui. Izaya cu Mona chicotesc pe acolo de reacția brunetei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 7:08 pm

A plecat? Blestemele tale, Izaya! Nu ma mai vrea nici unul! zice suparata si da pisica jos de pe ea. Era revoltata si trebuia sa gaseasca o alta metoda sa vorbeasca cu ei SINGURA. Parca era copil mic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum